Parta přátel si pro legraci nainstaluje aplikaci, o které se tvrdí, že umí předpovědět čas zbývající do smrti. Je to trapný pokus o žert nebo již každému začal děsivý odpočet? (Vertical Entertainment)

JohnCZ

Vykrádačka všeho možného, zejména zmiňovaného Nezvratného osudu, který měl ale jasná pravidla, zatímco tady je to takový typický hororový freestyle, kde se ústřední bubák chová zejména tak, jak se to hodí scénáristům. Vzhledem k tomu, že je to celkem blbé, tak je fajn, že se to nebere úplně vážně a je skoro škoda, že postava kněze dychtícího zahrát si na bratry Winchesterovy nedostala více prostoru. Díky humoru to ale svižněji odsýpá a navzdory jinak rutinnímu provedení celkem dobře baví. A to i nemalou měrou díky Elizabeth Lail, na kterou se taky moc dobře kouká. ()

Astaroth12

Tento film som očakával a môžem povedať, že má aj prijemne prekvapil. Mám za sebou veľa horrorov, tak viem, že originalita tomuto kúsku chýba a je tu naozaj veľa odkazov na ine filmy. To mi nikdy nevadilo a nevadí mi to ani teraz. Vadilo mi asi len okrem nevydareného konca, slabej masky démona asi aj nelogickosť v scenári a čim sa film blížil ku koncu, tak tých blbiniek bolo viac a viac. Ale aj tak som spokojný, herci sympatický, lakačiek niekoľko a niektoré sa i vydarili. Tento film ide cestou strašenia a tak gore efekty sa tu nevyskytujú a s tým tiež nie som stotožnený, ale čo už. Režisér to tu chcel i troska oživiť v podobe moderného kňaza, ale ktorý by sa viac hodil, do serie Scary Movie, ako do takéhoto akože vážneho filmu. Tato postava mi nesadla, zato postava predavača telefónov bola oveľa zaujímavejšia a postarala sa o niekoľko vtipných dialogov. I keď je tu dosť veľa chybičiek, bavil som sa, hlavne, stále sa tu niečo dialo, film nezvoľnil ani na chvíľu zo svojho rýchleho tempa. A i keď je to štandard v podobne ladených filmov, tak mierne musim nadhodnotiť, lebo stále pretrvávajú dobre pocity. Takže slabé 4*. ()

Praxis

Limonáda na hodinku a půl. Jinak to fakt o ničem neni. Hororovka pro vylekaný a připosraný teenky v USA, co u toho budou baštit cockporn a kolu. Pár lekaček je solidních, ale jinak je to zase jiná varianta na vyvražďovačky, a to ten námět zněl dost lákavě. Tentokrát vás bude vraždit nějakej malware. Nesmí chybět ani rádoby vtipná postava kněze, ale jeho úloha jaksi vyzní do ztracena a konec se odehrává v nějakym skladišti. A pak se vám podaří ochcat smrtku. Ale sami víte, že se smrtí si radši nehrajte. Na druhou stranu, casting se povedl a herci jsou vesměs dost sympatičtí. 50% ()

Vyrida

Velmi laciná adaptace série Final Destination, která na místo budování hutného napětí či vztahu k postavám, sází převážně na klasické lekačky. Některé sice nejsou marné, ale už dávno nejsem teenager a od filmu očekávám i něco jiného nežli zeslabování zvuku pomalu co každých pět minut. Hlavní postavy naprosto bez špetky charismatu, jediný extravagantní farář pobavil. Počítačové efekty nejsou na druhou stranu zase takový průšvih a očividně asi spolkly nejvíce z celého rozpočtu, ale co z toho když jinak je film naprosto prázdný. U finálního rozhřešení sem čekal možná i něco víc nežli variantu, která mě napadla už někdy během poloviny filmu. Jako takovou malou perličku ještě uvedu, že jsem si tuto mobilní aplikaci zkusil taktéž stáhnout a jsem velice potěšen, protože mi zbývá ještě spoustu let života na psaní dalších recenzí na ČSFD! ;) ()

kaylin

Americký horor „Stáhni a zemřeš“ je klasickým filmem, který má potenciál zaujmout v kině, a tak jsme se ho dočkali i u nás. Není to film převratný, je to prostě hororová zábava, která má zajímavé východiskem ohraný průběh a konec, který je trochu přitažený za vlasy, ale ono to ani jinak skončit nemohlo. Pokud přimhouříte oko, z kina se po tomhle filmu dalo odcházet celkem spokojeně. ()

stration

Žádný zázrak ani průser. Ale v rámci teenegerovské zábavy s popcornem na klíně, colou v ruce a druhou rukou v druhém klíně to celkem jde. Lekačky fungují, některé nesmysly v chování postav snadno prominete a na herce se celkem dá dívat. Nelituju, že jsem viděl, ale podruhé nemusím. Ale tu aplikaci bych si nestáhnul ani za prase. ()

Flipnic-RE

Není to zas tak špatný, jako jsem si myslel ... (Asi přijdou trochu spoileři:) Je to dobře zahraný, ta hlavní postava, kterou hraje Elizabeth Lail... je fajn (ale kozy neukáže). Černoch mi taky nevadil a naštěstí i umřel (uups spoiler), trapný lekačky v první polovině naštěstí vymizí a nahradí je slušný napětí s hodně dobře vypadajícíma démonama... Asi jsem to celý vykecal, ale co už... Viděl sem fakt mraky horších... ()

dom156

Jít na toto do kina byla trefa fakt vedle. Na pláně jsem totiž viděl nesmyslné dialogy, děj, který neměl hlavu ani patu a vše korunoval konec, kde vše vyvrcholilo v absurditu a plno vedlejších dějových cestiček vyústilo do ztracena. Jediné co snad nebylo pokažené, bylo plno tajemných záběrů a lekaček, které člověku hnuly s tepovkou. Nedoporučuji. ()

Trevor

Hneď na začiatku spomeniem, že filmu som dal o čosi vyššie hodnotenie z dôvodu, že po dlhom čase sme sa v kine stretli v osvedčenej zostave, traja králi a to presne na Mikuláša. Naposledy to bolo asi na filme Detektív Pikachu, odvtedy sme sa kvôli pracovným či študíjnym povinnostiam v kine spolu nestretli, iba na Dňoch ľudového remesla. Ako inak, černoška sa všetci báli (aj týpek s Lexusom sa bál černoška s bundou za 8,99), biela panna mu skočila do náručia, násilník bol biely lekár a násilie na ženách nesmelo chýbať, rovnako tak ako tenisky Vans na nohách teenagerky Jordan, na ktoré boli zábery povinne o niečo dlhšie ako by bolo zdravé. Dej tiež nebol nejako výnimočne zaujímavý, čakali sme že by to mohlo byť trochu viac ako nezvratný osud, ale za pár momentov ktoré naozaj vystrašili by si film zaslúžil trochu lepšie hodnotenie. Tých 70% to má, nakoľko sa jedná predovšetkým o teenagerský horor kde očakávania človeka nemôžu byť príliš veľké. Odchádzali sme spokojný, mikulášske darčeky potešili všetkých troch a tak sme zažili veľmi príjemný večer. ()

Miseet

Kdybych tento počin hodnotila z hlediska žánru, tak to vidím spíše na 3 hvězdičky. Ale vzhledem k tomu, že jsem na tento film šla do kina, rozhodla jsem se, že budu hodnotit dle toho, jak jsem si projekci užila, tudíž jsme na 4 hvězdičkách. Možná je to trochu nadnesené hodnocení. Možná mi k tomu pomohla i Elizabeth Lail, kterou jsem moc ráda v hlavní roli viděla, jelikož to zahrála opravdu poctivě. Nebo jsem možná jediná komu to tak přišlo, neva. Nooo, a nyní jsem se vrátila ke 3 hvězdám. ()

IceQueen

Len toť prednedávnom som Polaroid videla. Ako by ich jedna mater mala... taká poslabšia, nie tak úplne kompetentná. ()

applause

Ze začátku jsem čekala něco lepšího, ale pak to byla standartně klasická americká kravina. Téma filmu - aplikace, díky které se dozvíte, kdy zemřete je zajímavé samo o sobě. Nicméně zpracování už je tu horší. Film mě docela zajímal skoro do své třičtvrtiny, ale pak už to bylo přehnané, hlavně ten konec. Hustej byl moderní kněz. Jinak by se nic nestalo, kdybych se na film podívala doma nebo ho vůbec neviděla. Nedoporučuji. ()

Havaj8

Když už jsem se po dlouhý době, z kraje listopadu, dostal do kina a ještě k tomu na horor, nečekal jsem až takovou bídu. Ale očividně i v roce 2019 se ujme tak hroznej námět na horor. Bohužel je to tak strašně jednoduchý, jak název napovídá. Stáhneš a zemřeš, ať se děje cokoli, ani hacker ti nepomůže. Pár lekaček možná, ale jenom díky zvýšenýmu zvuku. Žádný pořádný vysvětlení, kde se to vzalo. Konec, nic trapnějšího jsem dlouho neviděl. Jediný co mě potěšilo, byla ta potitulkovka, tu vychytali originálně. ()

M.i.k.e

stále podle stejného mustru s očekávaným vývojem i lekačkami.Tu a tam se nicméně objeví scéna s náznakem atmosféry a vzhledm k tomu,že si to nehraje na nic víc než je a stopáž je jen lehounce přes osmdesát minut uteče Countdown jako voda a ani nestihne nijak extra nas.at...50% ()

honajz2

Tak byl jsem na to dost zvědavý, nebudu lhát, akorát jsem se bál, že z toho vypadne typický tupý slasher - a ono že jo. Rozjezd to mělo celkem slušný, ale pak, jako by tvůrcům došly nápady, to začne vykrádat co může, něco si vezme z Nezvratného osudu, syžet připomene Zmeškaný hovor, pak tu máme nějakého toho ducha/démona a jelikož se jedná o horor pro puberťáky, přidáme nějakou strašně vtipnou postavu, tady konkrétně potetovaného kněze, který evidentně ani v Boha nevěří a Bibli bere jako fantasy četbu. Ha ha ha. Jinak ostatní postavy tu nelezou na nervy, ale stejnak je to jedno, protože kdo umře a kdo ne, odhadnete poměrně jednoduše. A co ještě nesmí chybět ve správném klišovitém hororu? No jasně, ten typický konec, kdy zlo přemůžou, ale ono se stejně vrátí! To už mě nepřekvapí, to mě spíš naštve. Důvod, proč ten duch vraždí skrze tu aplikaci je stupidní a ani moc nedává smysl a pokud mi to neuniklo - od jisté chvíle to začne být celkem nuda - napadlo někoho z těch štduáků tu aplikaci odinstalovat? A když byli u toho hackera, proč se nepokusili tu aplikaci nadobro zničit? Ne, místo toho si jenom přepíšou data smrtí, inteligenti. A ten hacker by to evidentně uměl... Ale co zde budu všechny ty nelogičnosti vypisovat, prostě se nejedná o žádné překvapení, jakým pro mě byl americký remake Zmeškaného hovoru, tohle je prostě odreagování pro mladé, na které člověk rychle zapomene. A myslím, že Justin Dec od toho filmu ani víc nechtěl. 2* ()

bourec

Laciný lekačky,nevýrazně hrající herci, prostě rádobyhoror.Je to ovšem jen pitomost pro odrostlý děti.Fakt je u tohodle někdo napjatej, vystrašenej a baví ho to.30%. ()

PodPantlofak

Přijde mi že do dnešních hororů co jdou do kin se cpou zbytečné komediální prvky. Horror sám o sobě je vcelku přijatelný, tvůrci vzali "moderní" dobu a udělali z toho koukatelný film. Jen mi tam trochu nehraje na černá magie. Stejný pocit jsem měl u filmu Černé Vánoce, také tam hrála svoji roli a já se ne a ne s ní vžít. Prostě mi ta magie v těch hororech svým způsobem vadí. ()

dubinak

Předvídatelný až hrůza. Opět nelituji, že jsem nešla do kina a ušetřila peníze na něco smysluplnějšího. Podobných snímků už jsme tu měli asi sto a já pořád čekám, kdy to bude zpracováno opravdu nějakou dobrou originální formou, protože tohle je prostě málo a víceméně vám 90 minut tohohle srance spíše ubere než něco dá. Kněz tady působil jak pěst na oko, každý už tyhle scénáře známe nazpaměť a závěr taky snad ani nestojí za řeč. Jako lákadlo teenagerů do kin asi dobrý, aspoň výdělek na popcornu, když už nic. Film akorát tak na zabití karanténní nudy. ()