Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Rhon (Josef Horáček), 12letý chlapec z roku 3000, je synem vědce, který se podílel na vývoji strojů času. Jeho strýc Dr. Graf (Benno Sterzenbach) je Akademií věd obviněn z porušení základního zákona o cestování časem, konkrétně nikdy neměnit minulost. Z tohoto důvodu se Rhon vydává na cestu do minulosti, aby na svého strýce dohlédl. Mimo jiné se objevují v Praze na dvoře císaře Rudolfa. (sator)

(více)

Recenze (1)

sator

všechny recenze uživatele

Na cestě do Atlantidy je televizní scifi série pro mládež. Série byla koprodukována československou, německou, rakouskou a švýcarskou televizí a byla poprvé vysílána na ZDF v roce 1982 . Předlohou se staly romány „Abenteuer in der Vollmondnacht“ a „Der geheimnisvolle Graf“ od Johanna von Kocziana, pro scénář, který byl napsán Otou Hofmanem. Rhon (Josef Horáček), 12letý chlapec z roku 3000, je synem vědce, který se podílel na vývoji strojů času. Jeho strýc Dr. Graf (Benno Sterzenbach) je Akademií věd obviněn z porušení základního zákona o cestování časem, konkrétně nikdy neměnit minulost. Z tohoto důvodu se Rhon vydává na cestu do minulosti, aby na svého strýce dohlédl. Mimo jiné se objevují v Praze na dvoře císaře Rudolfa. DÍLY Narozeninové přistání Ve špatném domě Malá noční hudba Plnou parou vpřed Ztracená mapa Ztracené klíče Koncert v Praze Císařovy vězni Černé zrcadlo Noc s kouzelníkem Písčitý hrob Tajemní bohové Přistání na snídani https://www.dailymotion.com/video/x6jwbud ()

Zajímavosti (6)

  • Seriál byl koprodukován československou, německou, rakouskou a švýcarskou televizí a byl poprvé vysílán na ZDF v roce 1982 . (sator)
  • Poslední filmová zkušenost dětské hvězdy Tomáše Holého. Zemřel v roce 1990 při autonehodě. (M.B)
  • Přestože Československá televize seriál koprodukovala a hráli v něm v hlavních rolích tehdejší české filmové hvězdy, nikdy seriál nekoupila a neodvysílala. (sator)

Reklama

Reklama