Láska a příšery

• USA Love and Monsters (více)

Sympatický smolař Joel přežil apokalypsu, při které Zemi ovládly příšery. Po sedmi letech ale opustí útulný podzemní bunkr a vydá se najít svoji bývalku. (Netflix)

Marius_ss

Úvod výborný, nápad skvelý, efekty obstojné, no akonáhle hlavný protagonista dôjde do cieľa, tak to ide dole vodou... stupídny dej by som tomu aj prepáčil, no to chovanie postáv, to už je fakt mimo, a čo ma úplne presvedčilo o tom, že si to nezaslúži viac ako priemerné hodnotenie, je akcia. Úplne nezáživná a hlúpo bez nápadu riešená, škoda. Ale Michael Rooker ma veľmi milo prekvapil (nakoľko som nemal šajnu, že tam hraje) a ako vždy priniesol do deja svieži vietor. ()

Oralfabet

Protagonista začal být otravný ještě rychleji, než přestalo být všechno, co se mu dělo, zajímavé. Snad jsem neudělal chybu v interpunkci. 5/10 ()

Untentrauer

Měli jste někdy po shlédnutí filmu dobrý pocit? Dobrý pocit na duši? Pocit uvolnění, dobré nálady a mentální uspokojení? Po tomto filmu to tak budete cítit. ()

tenebrae86

Jako dobrodružnému rodinnému filmu tomu asi nemám co vytknout. Osobně mám ale v tomto žánru a zejména u Netflixu raději seriálový formát. Film mě sice ničím neiritoval ani jsem se nenudil, ale nějak jsem se v tom nestihl najít. Do několika hodin od shlédnutí jsem úplně zapomněl, na co jsem se to vlastně díval :/. Jo, pěkně se na to koukalo, byly tam docela povedené CGI efekty a monstra, objevil se tam Michael Rooker a byl tam jeden moc šikovný pejsek. Více si nepamatuju. Ale i tak hodnotím kladně: 70%. ()

Flopik

Dylana mám veľmi rád a takéto filmy teda rozhodne môžem. Oddychová žánrovka, ktorá ma skvelý vizuál , sympatické postavy a odsýpa ako má. Ako komédia troška slabšie ako som dúfal ale to je jediné mínus. Hrdinský pes výborný a počas filmu oňho budete mať reálny strach. Monštrá vyzerali super, hlavne teda tie červy. Ja som sa bavil, filmu nechýbali ani emócie u mňa za plný a prípadne nejakú dvojku by som si s nadšeným pozrel. ()

Bezda202

Feel good jak vyšitej. Svižný, vtipný, parádně obsazený a zahraný. Žádná oscarovka to samozřejmě není, ale oddechovka na zvednutí nálady je to perfektní. 5* ()

majec4

Som si vedomy, ze to je sablonovite, citatelne, mozno miestami aj detinske, no bolo to aj vtipne a vlastne celkom v pohode. Pacili sa mi prisery, ktore boli napadite. Je to velmi sympaticky film, aj ked to urcite neradim medzi nezabudnutelne filmove zazitky. Jeden z mala novsich filmov ktory je podla mna nad 3*. Ten uvedomely krab na zaver nemal chybu. To bol asi jediny moment, kedy ma tento film "sklamal". ()

petikacka

Já teda vůbec nechápu co použili tvůrci za kouzlo, že mě vlastně donutili se dívat na film pro mlaďochy i bez mého človíčka. Pořád jsem čekala, kdy to zaříznu, protože se z toho vyvine totální kravina. A vono pořád nic...Nakonec jsem se přistihla, že se usmívám jak měsíček na hnoji a u scény s obřím krabem se mi ulevilo, že to dobře dopadlo?! A to jsem holka, která už je hooodně ošlehaná životem. No to snad ani nemůže být pravda :-))) To je asi to vnitřní dítě ve mě. Pobavila jsem se dobře. Za mě 85% ()

Illy

Zábavná podívaná jedoucí na stejné vlně stokrát zmiňovaného Zombie Landu. Oddechové a pohodové sci-fi. Líbilo. ()

husokachna

Skoro už bych si založil novou kategorii filmů. Láska a příšery by se mohly pyšnit prvenstvím v mé TZF kategorii. Do kategorie Téměř Zbytečných Filmů by se nominovaly bijáky, který nejsou špatný, neštvaly mě, naopak docela bavily, ale jsou totálně předvídatelné, nepřináší absolutně nic nového a jedou podle všech filmových klišé, které si umíte představit. Ale abych L&M nekřivdil, pokud hledáte odpočinkový biják, feel good indie romantiku o konci světa, tak proč ne. Já se bavil docela dobře, kopírování Zombielandu jsem si nevšiml (ale rozhodně tam je) a na konci se přistihl, že přes svůj počáteční předpojatost, jsem naskočil na vlnu a fandil hlavním hrdinům. Všechno v tom filmu je prostě docela fajn, akorát by se asi nic nestalo, kdybych ho neviděl. Tři silný megašneky. ()

Israha

Trailer mnoha lidem evokoval variaci na Zombieland. Svým způsobem je to pravda. Máme zde sice mírnější rating, takže Love and Monsters je pohodový a relativně optimistický film, bez cynismu, vulgarit, násilí a explicitních scén, ale jinak ta paralela o post-apo příběhu, vyprávěného s notným kusem nadsázky postavou sympatického loosera, sedí velmi dobře. Jen zde máme monstra místo oživlých mrtvol. Poměrně okoukaný námět táhne kupředu jednak žánrová uvědomělost a odlehčenost, druhak poctivá výprava a kvalitní efekty (trailer dokonce ani nevyzradil veškeré obludy, pár překvapení se dočkáme), a za třetí sebejistě hrající Dylan O'Brien, díky jehož projevu má hlavní postava výborné outsiderovské charisma. A Michael Rooker v drsňácké roli taky nikdy nezklame. Výsledkem je neustále mírně ironická, ale i přes postkatastofický setting a občasné emotivní scény vlastně docela veselá podívaná, která si na nic nehraje a nabízí přesně to, co inzeruje svým názvem, žánrovým zařazenín, synopsí i trailerem. Čirá zábava, kterou bych za normálních okolností v kině určitě podpořil. ()

Fifer

Ta inspirace Zombielandem je zjevná. Je to vtipný, svižný, monstra jsou zábavný. Zombielandy (oba) mi přišly o fous lepší. Kvůli hláškám a hereckým hvězdám, přeci jen soupeřit s Eisenbergem, Harrelsonem a Emmou Stone je těžké. ()

Saur.us

Nezombijovská odpověď na Zombieland, která není rovnocenným soupěřem ale spíš jen jeho derivátem. Není tak vtipná, kromě M. Rookera nemá výraznější postavu. Zábavné ale ne k popukání a nakonci branné až moc vážně. ()

Bozvav

Roztomilá apokalyptická pytlovinka, kde nejlepší herecký výkon podal jednoznačně psíkrasavec Boy. A le ani ostatní nebyli marní. Fajn příběh, slušná pointa, akce i humor. Snad jen ty potvory mohly vypadat trochu méně hračkovitě. Za mne spokojených 85%. ()

Rathalos

Vyborna dobrodruzna komedia,ktora ma skvelo pobavila,bolo to vtipne,hlavny hrdina sympatak,triky na urovni a monstra boli paradne,cele to slapalo ako ma,tym padom to zbehlo ako voda,prijal by som aj pokracovanie...:-) ()

Star Wars: Rogue Squadron našlo scenáristu

Star Wars: Rogue Squadron našlo scenáristu