Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dvojčata se setkají s Jerlamarelem a konečně objeví pravdu. (Apple TV+)

Recenze (4)

chaometic 

všechny recenze uživatele

ten scénář nedává smysl a psal to nějakej GAY. Máme za sebou skoro konec první série a nic jmoc sme se nedozvěděli. Řekl bych, že seriál dostane max dvě série, tohle to nemá nápad, jen slepce. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Co tohle mělo bejt? Scenáristický odpad plný nesmyslností. Scéna v knihovně je sice hezká, ale je to tak jediné co za to stojí. Vypatlaná ropucha zase díky hloupé berličce vyklouzne z oprátky a chování Jamalammlmalla (nebo jak se tajtrdlík jmenuje) je padlé na hlavu. Jako opravdu k tomuhle směřoval 17let? Jako borci stojí s lukama nad průrvou 17 let a hlídají aby neprošel nikdo krom těhle dvou a pak TOHLE???? Snad musel počítat, že něco takového nastane a 17 let ladit co s tím provede idiot... Seriál si pokračovat nezasluhuje ani omylem. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Steam-punk v druhej serii? ;) Uz na konci predoslej epizody bolo jasne, ze tatinove zamery o vytvoreni "super-rasy" nepadli moc na urodnu podu a mal sa trosku venovat i psychologii. Avsak par logickych premetov v tej poslednej ma ozaj dost iritovalo. Ledva trojhviezdie. Je jasne, ze podla uspechu serie sa dockame zrejme dalsich. Rozpacite... ()

Reklama

Reklama