poster

Jako vejce vejci

 • USA

  Multiplicity

 • Slovensko

  Multičlovek

 • Slovensko

  Ako vajce vajcu

Komedie / Sci-Fi

USA, 1996, 117 min

 • Spike86
  ****

  Zajímavý námět a těžká práce pro Michael Keatona. Ten se ale s touhle výzvou popasoval opravdu dobře a ukazuje, že je opravdu herecky zdatný, protože přece jen hrát postavu a ještě její další 3 klony s tím, že každý má zdůrazněnu trochu jinou vlastnost a je typický jiným chováním je kumšt a Keaton to zde zvládl dobře. Navíc je to i docela vtipné. Trošičku mě iritovala Andie MacDowell (její mimořečové vyjadřovací prostředky mi nejsou sympatické), ale nic zas tak dramatického, co by se nedalo překousnout. 67%(16.9.2010)

 • Segrestor
  ****

  Tehdy mi přišel pokus Michaela Keatona, zahrát hamletovsky ovci Dolly, jako dobrý nápad, ale dnes už je ten snímek skoro nekoukatelný. Už je to spíš trapná romanťárna, než nápadité sci-fi. Ale doba se mění, s tím se nedá nic dělat. Pokrok letí dopředu jako splašená herka a diváky už pranic nezajímá zápletka prvního aktu.(28.4.2014)

 • Tommassi3
  ***

  "Hele, už dlouho jsem chtěl Vica vyhodit !! Jen jsem byl moc měkkej.." - "Ale vždyť on má snad třicet čtyři dětí !!" - "Jo, protože byl sedmnáctkrát ženatej.." ;) Někdo se holt naklonuje sám postaru a pak už jen doufá a čeká, a někdo prostě čekat nemusí.. Když už umíme klonovat !! A ne jen dvd média..;) Inu čas jsou peníze, že ?! A tak klasik Ramis, který znovu sci-fi motivu užívá velmi nečekaně, ušetřil na honoráři pro tři herce a nechal výtečného Michaela Keatona si užít svoji čtverylku..(13.1.2017)

 • elleyne
  *****

  Úžasná střeštěná komedie,u které mám vyloženě záchvaty smíchu. Michael Keaton se čtyrrole zhostil dokonale.Dvojka spíš takový klasický "chlap",ktrerého nejvíc baví jeho práce,trojka je takový domácí typ, a čtyřka...:-D holt,klony se nemají dělat z kopie...to jeho"čau Steeeve" mě vždycky dostalo.Nebo když olizoval tu pizzu...A scéna,kdy Doug odjede,a všichni poruší pravidlo číslo jedna....nezapomenutelná :-D :-D(1.4.2011)

 • elanius
  ****

  (6/2013, DVDRip) / Ramisovky 90-tych a staršich rokov. Tieto komédie majú jednoznačne čo ponúknuť. Nie každý režisér vie zmáknuť námety ako v Multiplicity, Analyze This alebo Groundhog Day plnohodnotne na dve hodinky. Toto je aj prípad Multiplicity, jednoduchý ale efektný námet, skvelý Keaton a celková umiernená, ale stále veselá komedionálna atmosféra. (8/10)(3.1.2013)

 • - Dougovo (Michael Keaton) auto BMW 2002 je z roku 1972. (rafix)

 • - Michaelu Keatonovi se postava Douga nelíbila. Roli vzal až poté, co ji přepsali scenáristé. (Fenk)

 • - Ve scéně kdy se klony potkají v restauraci na záchodě, originál začne po hádce topit v umyvadle klon. Poté je střih a klon má mokré šaty ale suché vlasy. (Mydlivoj)