Zátiší Summit Bluff

Scénografie:

Jeannine Oppewall

Kostýmy:

Durinda Wood

Rozpočet $-miliónovTržby USA $17,854,930Tržby Celosvetovo $-(9.3.2010)

Pobavilo tajomstvo piateho kondomu. Pobavil Bill Pullman, mne bohvie prečo pripomínajúci Roberta De Nira v Čase prebúdzania. Potešil fakt, že zápletka ohľadom mŕtvoly môže byť vtipná. Som rád, že som si vopred nečítal obsah filmu a tak všetky udalosti boli pre mňa prekvapivé. Pobavili netradičné rodinné vzťahy, kde bolo samozrejmosťoum že všetci majú právo vedieť o všetkom. Potešila Jami Gertz, ktorá zatieňuje svojou kočkovitosťou Kirstie Alley, ktorá ju nedoženie v zaujímavosti ani svojou legendárnou hrivou. Fúzy Sama Elliota tu v neposlednom rade na plnej čiare prekonávajú mustáž Toma Sellecka. A tak ďalej...(31.1.2015)

Kirstie Alley v poloze šité jí přímo na tělo, jak milé připomenutí doby její největší slávy. A ty vlasy!!! Tomu říkám devíza. Jinak dobrá zápletka, slušná komedie a podnětný návod jak někoho usouložit k smrti, dokonce 5x. Pullman hrál rozpačitého bulíka neskutečně, hlavně při hledání šprcek a věšení žaluzií, to nemělo chybičku. Jinak udílení lekce, poučení a šance k nápravě dávám vždycky zelenou! ;-)(19.1.2015)

Reziser Carl Reiner /Summer School, Mrtvi Muzi nenosi skotskou sukni/ natocil sympaticku konzervacku o zenskej s trampotami bezneho zivota, ktorej sa trochu skomplikuje zivot, lebo zabudla v hoteli penazenku. A moze sa zacat kvalitna filmarina, ktorej vladne vyborna Kirstie Ally, a vsimol som si aj Billa Pullmana a Sama Elliotta. Dialogy vyborne, kulisy na urovni, ale aj na exteriery prislo. pre mna spokojnost, slusny nadpriemerny film : 70 %(7.1.2017)

Málo známá černá komedie o odklízení mrtvoly s výbornou Kirstie Alleyovou běžela v televizi pod názvem Zátiší Summit Bluff.(22.2.2003)

• - Natáčení probíhalo v kalifornském Los Angeles. (reich)