poster

Když Harry potkal Sally

 • USA

  When Harry Met Sally...

 • Slovensko

  Keď Harry stretol Sally

 • Velká Británie

  When Harry Met Sally...

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1989, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lamps
  ****

  Každý potřebuje tu svou Sally. A každá určitě někdy potká svého Harryho. Scénář sice postupně přestává být úplně věrohodný a divák se ptá, proč spolu sakra ještě nejsou, ale provedení je natolik vkusné, vtipné a místy skutečně originální (splitscreen u telefonních hovorů) a vyznění tak nakažlivé, že tomu filmu nejde nepodlehnout. Těším se na další setkání.. 85%(27.2.2019)

 • Renton
  *****

  Scénář: Nora Ephron .. Tenhle symptom teď spí s mojí ženou.. _ Jak Harry drtí Sally (verbálně;-)). Od úvodu výborně kontrastovaný děj a hra s předpokládaným diváckým očekáváním. Scénář na vysoké úrovni, jako by jej kořenil sám mistr Allen. Billy Crystal ve formě a Meg Ryan plná šarmu. Výkladní skříň vkusných a empirických romantických komedií.(10.11.2009)

 • lesumir
  ***

  To byly časy. Meg Ryan kopala první ligu, Billy Cristal dostával role, Rob Reiner měl formu a romantické filmy se netočily pouze ze zjištných důvodů, ale s citem a odhodláním. Film je to dobrý, oba dva protagonisté jsou sympatičtí, příběh hezky plyne, dialogy jsou vytříbené a celkově to působí příjemně, ale...(1.11.2008)

 • Lucjen
  *****

  Harry a Sally - Crystal a Ryan vyzerajú ako pár naozaj skvele. Postup deja po piatich rokoch je precízny a úryvky s manželmi a ich príbehom su milé. Všetko je veľmi dobre urobené, nič sladké, nič chladné. Telefonáty ma dostali, naozaj som sa pobavila. Ale neviem prečo, nemôžem dať 5*. Nedokážem to vysvetliť, možno preto že Billy Crystal vyzeral trochu... neviem, nesympaticky? Ale to už je osobný názor a tak sú to dobré 4*. Jedna z najlepších romantických a naozaj odpovedajúcich žánru "komédii" // Pozreté po druhý raz ...videla som ten istý film? Zrejme som sa zmenila ja. Úžasné a má zaslúžených 5*.(8.10.2012)

 • genetique
  *****

  Dokonalá romantická konverzačka, ktorá mi pripomenula staré, dobré, príjemné a nenásilné rom-comy, kde nemusela byť ústredná dvojica ako vystrihnutá z módneho časopisu, mali problémy bežných ľudí a práve z rutinných situácií vznikali tie najtrefnejšie a najvtipnejšie scény. Romantika nebola umelo vytvorené ale divák mal pocit, že film písal sám život. a vtedy sa ani chlap pri takomto type filmu necíti trápne. 90%.(17.1.2016)

 • - Hlas, který na oslavě říká: „Hej všichni, deset vteřin do Nového roku,“ je hlas Roba Reinera. (HellFire)

 • - Film se mohl jmenovat „Just Friends“, „Playing Melancholy Baby“, „Boy Meets Girl“, „Blue Moon“, „Words of Love“, „It Had To Be You“, „Harry, This Is Sally“ nebo „How They Met.“ (HellFire)

 • - Dle autorky scénáře Nory Ephron, navrhnul slavnou hlášku „dám si to co ona" přímo Billy Crystal. (Baltazzar)