Epizody(52)
-
Eine großzügige Geste (S28E31)
-
Wohin (S28E32)
-
Der Achtzigste (S28E33)
-
Eisiges Schweigen (S28E34)
-
Zweifel (S28E35)
-
Der Knoten platzt (S28E36)
-
Nicht lange fackeln! (S28E37)
-
Des Wahnsinns fette Beute (S28E38)
-
Alarmzeichen (S28E39)
-
Texas Hold’ em (S28E40)
-
Blaue Flecken (S28E41)
-
Stacheln (S28E42)
-
Aufgeweckt (S28E43)
-
Leistungsträge (S28E44)
-
Viel Rauch um Nichts (S28E45)
-
Happy Birthday, Hans (S28E46)
-
Lea rennt (S28E47)
-
Die Überraschung (S28E48)
-
Gung (S28E49)
-
Karten auf den Tisch (S28E50)
-
Unschuldig (S28E51)
-
Dr. Findhund (S28E52)
Hrají
Daniela Bette
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Joris Gratwohl
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Jo Bolling
Německá říše
Andrea Spatzek
Rakousko
Nejlepší seriály:
Zámecký hotel Orth (1996) (seriál)
Sarah Masuch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Huseyin Ekici
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Toni Snetberger
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Ludwig Haas
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
O zvířatech a lidech (1994) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Amorn Surangkanjanajai
Thajsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Stefanie (1995) (seriál)
Georg Uecker
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Ole Dahl
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Clara Dolny
Německo
Werner Tritzschler
Nejlepší seriály:
Kobra 11 - Nasazení týmu 2 (2003) (seriál)
Jacqueline Svilarov
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Stefanie (1995) (seriál)
Moritz Alexander Sachs
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Anna Sophia Claus
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kobra 11 - Nasazení týmu 2 (2003) (seriál)
Marie-Luise Marjan
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Jim Knopf (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Knut Hinz
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Das Erbe der Guldenburgs (1987) (seriál)