Zkurvená noc

• USA 11:14 (více)

V malém městě Middelton jede mladý muž ve svém autě, značně posilněn alkoholem. Rána, prasklé přední sklo, mrtvola. Ve strachu zabalí mrtvolu a schová ji do kufru auta. Přijíždí mladá žena s úmyslem pomoci a zavolá svého dobrého přítele, velitele policie. Jelena tu někdo srazí každou chvilku. Policista přijíždí a požaduje otevření kufru auta. Jak sám pozná, jelen to určitě nebude. Mladík, pronásledovaný policistou, se dává na útěk a mezitím z policejního auta vybíhají další dva zadržení jedinci. Následuje spletenec situací, které divákovi dovolí pochopit celý děj až v případě, kdy uvidí všechny události z různých úhlů. (MiD)

solskjaer

Docela v pohodě filmeček, běh s ptákem mě fakt dostal. Návaznost byla také propracovaná a střih byl nadprůměrný. Ovšem. Všechno už tady bylo a možná lépe i tak však hodnotím tento film hodně vysoko a docela jsem se pobavil a bez obav ho doporučím. ()

Soweek

Sice pěkně zamotané, ale nic z toho. Spíše to ve mně vzbudilo pocit přeplácanosti. Filmy s podobně rozházenou tematikou bývají obyčejně lepší. ()

sedm.1

Spousta známých herců v malých podařených rolích.Propletená mozaika,která se dává dohromady postupně během celého filmu,aby na konci do sebe všechny dějové linie naprosto bez problému zapadli.Dějový propletenec je podán tentokrát spíše uvolněněji a zábavněji (ikdyž se týká především smrti),najde se zde pár fakt vychytaných scén,prostě promyšlená složitá/jednoduchá pohodička :). ()

ranp

Velice zajímavý film. Takhle nabitá noc mi trochu připomněla Nudu v Brně. Zkurvená noc má velmi dobrý scénář, všechno je hodně propletené, navíc jsou tu někteří velmi známí herci (Hilary Swank, Patrick Swayze) a celé je to v mnoha momentech poměrně dost vtipné. ()

Šakalík

Tenhle film je úžasná mozaika důmyslně propletených příběhů, které dohromady vytváří velmi vtipnou tragikomedii. Ve filmu se vystřídá celá plejáda výborných herců, třeba Patrick Swayze nebo Hilary Swank, kteří svým osobitým způsobem budují kostru příběhu o tom, že všechno ovlivňuje všechno a nic není tak úplně náhoda. A protože to je vyprávěno takovou odlehčenou formou, divák se u toho výborně pobaví. Mně osobně se nejvíce líbila ta pasáž v obchodě, kde září Hilary Swank s rovnátkama. :-) Ona je prostě boží. Co se mi na filmu trošičku nezdálo, byl poněkud nevěrohodný běh času, protože – pozor SPOILER – třeba takový Swayze stihl za deset minut vyvenčit psa, najít mrtvolu, narvat jí do kufru auta, odvézt jí na most a shodit dolů na cestu. No nevím. Jinak ten český název je jako obvykle naprostý opruz. ()

herr_carter

11:14, volně přeloženo jako "zkurvená noc"...hodně svérázně si zde česká distribuce pohrála s názvem, ale paradoxně tady mi to až tak nevadí - naopak. Vždyť kdo z fanouškovské filmové obce (té širší) ocení název 11:14? I já jsem se na čt2 koukal o půl 12 jen z důvodů českého svérázného názvu a byl jsem mile překvapen - bylo mi naservírované skvělé puzzle, kde postupem času jednotlivé dílky skvěle zapadly a musím pochválit scénáristu, že se takto dobře popral s takovým propletencem. Takže palec nahoru, chci vidět určitě někdy znovu................moje hodnocení = 8 z 10. ()

jondoe

Celkom podareny maly filmik z dobrymi hercami a zaujimavym scenarom, ktory je plny necakanych zvratov. Filmarsky styl je okukany od Pulm Fiction, Crash a podobnych lepsich filmov. Aj napriek tomu je tato cierna komedia celkovo zabavna a aj ked nie je az tak celkom originalna urcite stoji za pozornost. Potesila ma ja miniuloha Patrcka Swayzeho. Lepsie tri hviezdicky. ()

see_sawandrew

Vtipně propojená přehlídka černohumorných syžetů - přesně tak, jak to mám rád. Závěrečný paralelní střih podbarvený písní These Boots Are Made For Walking mi vždy připomene tu úžasnou flexibilitu filmové narace. 85% ()

SjamK

Je celkem dost možností, co se kvality filmu s takovýmto názvem týče - nejdřív jsem se na Zkurvenou noc chtěla podívat čistě z recese. Prvotní úšklebky a narážky ale vystřídala opravdová zvědavost, a to když jsem viděla zdejší docela dobré hodnocení a zjistila, že anglicky se to jmenuje úplně jinak. Tak, čemu věřit? __No, takže špatné to nebylo. Ale vyloženě dobré taky ne. Dost lidí zde srovnává Zkurvenou noc s Crash. Chápu, styl vyprávění a atmosféra jsou poměrně podobné. Ale je tu jeden podstatný rozdíl: Z Crash jsem měla pocit, že MÁ co říct. Zato Zkurvená noc je jen jedna zkurvená noc, hoďka a půl morbidní zábavy, a to je asi tak všechno. Smála jsem se, jistě, muziku a slušně ubíhající tempo bych pochválila, ale také si myslím, že kdyby tento film býval nevznikl, vůbec nic by se nestalo. Jisté je akorát jedno: ten český název je překvapivě výstižný :) ()

bruceman7

Velmi vtipně zpracovaný filmek, příjemné překvapení. Jen úplné finále není dle mého názoru dojeté (jak to dopadlo se zbylými osobami)..no jinak za 7/10 ()

BlackTom

Nevidím jediný dôvod, prečo by som nemal dať plný počet. Kopa vynikajúcich hercov, ďalšia šialená kreácia môjho obľúbenca Bena Fostera a hlavne hromada bizarných situácii, pri ktorých som si asi tisíc ráz vydýchol "čo ti j*be?!". Proste nekompromisná čiernočierna akcia plná najmorbídnejšieho humoru á la QT. Ani som sa nestihol zbadať a už to končilo. Zábavný a po technickej stránke dokonalý snímok, ktorý však treba brať s nutným nadhľadom. ()

klukluka

Po několikaleté odmlce zvyšuji hodnocení ze tří na čtyři pecky. Jasně, je to taková scénáristicko-režijní hříčka, nic světoborného, ale poskládali to perfektně, šlape to jak hodinky. ()

Balu...

koncem lehce předpovídatelnej děj; jinak sem se ale bavil, už jen při pohledu na mou mámu, jaxe zatvářila, když uviděla ten libozvučný název tohohle filmu na DVD na mém stole =) a Rachael Leigh Cook je hafo.. ()

Pussycat18

Ve své podstatě strašná blbost...ale tak luxusně návazně poskládaná, že to prostě nejde jinak hodnotit. K dokonalosti chybí už jen ta pointa :-))) ()

Hanys_

Lola rennt ft. Memento. Film třeba pro ty, kterým zmíněné dva připadaly moc složité a až moc na přemýšlení. Krátká stopáž utekla ve velmi svižném tempu a držela mě v napětí až do konce, kde do sebe všechno krásně zapadlo. Naprostá spokojenost a silných 85% ()