Během vrcholící druhé světové války dostane velitel Stan se svou skupinou sebevražednou misi – doručit do Spojených států nacistickou ponorku plnou radioaktivního urania. Hitlerova armáda má ale jasný cíl. Poslat U-235 i s nákladem na dno... Skupina vojáků v čele s velitelem Stanem operující v týlu německých sil dostane zvláštní úkol. Mají v ukradené německé ponorce dopravit strategicky důležitý náklad uranu do Spojených států. Ovládat ponorku je má naučit zajatý německý kapitán Jäger. Bohužel jsou nuceni vyrazit na moře prakticky bez výcviku. Po cestě se musí vypořádat s útokem německé ponorky a německé vojenské lodi. Část vojáků musí přinést nejvyšší oběť, aby splnili cíl své mise. (TV Prima)

Acrobat

Belgicko a druhá svetová ? Bude to artová konverzačka ? Ani nie. Dôstojník bez hlavy už prvej desaťminútovke. Nuda nalodenia sa v Kongu ? Vytriezvenie s kúpaním sa s dieťaťom. Keď si jeden myslel, že Donnie Brasco s kumpánmi idú píliť chlapa, a nič drsnejšie nevidno, tak tu dostane pílenie kostí iný význam. Všetko intímne v rámci ponorky, výborný nemecký veliteľ zajatec, trochu tuctové zloženie belgického tímu, avšak skvelá taktika, a pitie whiskey na Tarantinov spôsob. Torpédo by sa na sklonku každej druhej scény dalo kritizovať, ale vždy prišlo s niečím filmovo tak dobrým, že bez mihnutia oka som túto bláznivú misiu pozoroval so zaujatím. Doslov v podobe Miami už byť nemusel a neviem či mám síl, zisťovať niečo zo skutočnosti. Belgicko prekvapivo, oddychovo a inteligentne zároveň. (videné 25.04.2021, JOJ) ()

Likan7

Hodina totálně zabitá, nudná, nezajímavá, neakční. Trochu se to zvedlo s amputací noh a trochu koukatelné pak už Torpédo U235 zůstalo. Přesto to je ale bez chuti a vůně vypadající jednohubka. Bez scénáře, schopných herců, zajímavé kamery nebo alespoň trochu vyššího rozpočtu. ()

Indy21

Manuál na ovládání ponorky?....Mám válečné filmy opravdu rád, ale tohle to vnímám, jen jako příjemnou "jednohubku". Radši si pusťte film Ponorka U571. ()

Solverino

Ubohá a trapná kopie Hanebných parchantů. Koukat se na to prakticky nedá a opakovaný vtip už není vtipem. Ubožárna. ()

curil

Legrační fantasmagorie, ale neberou to zase tak vážně. Já jsem se dobře pobavil, dobrodružství jak z románů Karla Maye nebo Julese Verna. ()

xxmurphyxx

To ako vážne? To sa ešte točia táketo kokotiny aj v roku 2020? Chcel som rozpísať, čo všetko tu bolo zle, ale nemám chuť zabiť pri tom celú nedeľu, tak spomeniem len highlighty tejto kokotiny. Dve vypálené torpéda...jedno nadleze cca tak 10centi a ide si ďalej po svojom, druhé ponorku len lízne, akože wtf....naproti tomu, ale jeden vystrelený náboj z loveckej pušky počas nočnej búrky v oceáne presne do hlavne kanóna druhej odjebe celú nepriateľskú ponorku a mne dekel z hlavy. O konci už ani nemá zmysel písať a to nevravím o celkovej réžii a hereckom koncerte. Čistý cringe ... ()

Popinodan

Hrozná kravinka. Nejvíc mě ale dostalo jak se jim do ponorky (tuším že to bylo přes wc) dostala ta ryba. Nejlepší ovšem bylo to že šlo o Lína,sladkovodní rybu. Pár kýčovitých záběrů na ponorku....za půlku hvězdičky. ()

Hopeman

tak pro mě to byl jasnej watafáček, jak vocas na to dvacet minut čumím , než bych se raději podíval na hodnocení....ale od začátku tam prostě byl nějakej smrádek.....jako: drsňák,drsňák,tvrďák,chytrák,hezoun(rádoby)vtipkoš,silák a snajpr sněhurka vše rádoby Indy kříženej Rudým říjnem...a Ten hudební doprovod co jako má vystihovat situace? to vole nechceš!...někdy až budu starší a .....ale hovno.......nic, * za snahu o filmovej počin. ()

Saxos

O přísně utajované plavbě ponorky, s nákladem uranu a bleskově vyškolenou osádkou, byla dobře informovaná Gertrúda Novak, která to vykecala na pavlači a zpráva a šířila Evropou rychlostí blesku, a dokonce i Julda Fučíků, který o tom sepsal podrobnou reportáž na oprátce. Závěr: nedoporučuji, nejhorší ponorkáč co jsem viděl. ()

kpt.Johanson

Jako kdyby si někdo neuměl vybrat, jestli točí bláznivou komedii, nebo vážný dobrodružný film. Na to první to postrádá humor a na to druhé je to zase moc pitomé. Dá se n ato celkem koutat, pokud člověk přijme fakt, že je to krávovina... Vlastně je na otm všechno špatně a svým způsobem, zase nic co by na tom bylo špatně není tak zlé...Škoda toho. méně ztřeštěných nesmyslů, typu baterie pod wc, a více inteligentnějších gagů. a je to.. No Periskopem nahoru a dolů je rozhodně vymazlenější. ()

Sa.sa

Tak divný film jsem dlouho neviděl... Celkem vzato nebyl to tak špatný, ale ani dobrý, přesto se na to dá dívat... ()

Zaks

Silne nevyvážený film. Na jednej strane boli zábavné okamihy ako vystrihnuté z kultového snímku Nehanební bastardi a hneď v zápätí nasledovali nudné časti so spústou hlúpostí, žiaľ, tie prevažovali. A opäť je tu žena snajperka, i keď tu to bolo skôr sprosté decko. Negatíva prevládali, takže celkový dojem je dosť mizerný. ()

padlar

Jeden z nejslabších válečných filmů, co jsem kdy viděl. Začátek přitom vypadal celkem v pohodě, ale od nástupu na ponorku to stálo za prd. ()

ezop1012 odpad!

Komédia má byť na obe strany, tento odpad čerpá z podobného odpadu, ktorý vznikol o desať rokov skôr, zvaný, Nehanební bastardi (2009). ()