Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po deseti letech od svatby je Alicja rozvedená, Tomasz má novou partnerku a těší se s ní na dítě, zatímco na svého syna Kubu, kterého má s Alicjou, zapomíná - i platit alimenty. Alicja má dvě zaměstnání, peče dorty pro restauraci a dělá uklízečku v hotelu. Právě tam se přichomýtne k workshopu, který pořádá Sonia pro dívky, chtivé se provdat za milionáře. Sonia uzavře sázku, že dokáže výhodně provdat i uklízečku. Oblékne Alicji do luxusních šatů z butiku (které druhého dne vrátí) a zavede ji nejprve na pohřeb manželky milionáře Eryka, a pak na charitativní večírek zbohatlíků, kde se zalíbí nesympatickému superboháči Miturovi, výrobci frankfurtských párků. Toho Alicja brzy odmrští, protože se zamiluje do Adama... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (21)

Aljak 

všechny recenze uživatele

To už aj v Poľsku sa točia "evitovky"? Trochu som z toho prekvapený, keďže Poliaci vedia natočiť fakt dobré romantické komédie, ktoré sú moderné, no zároveň svojské a s príjemným dôvtipom. Akurát, že toto nebol práve tento prípad. Toto mi skôr pripomínalo americkú tvorbu a scenár á la Evita Urbaníková. Nápad mal síce potenciál, ale scenár bol dosť predvídateľný - na konci to síce vyzeralo, že sa človek dočkal prekvapenia, ale ... (veď uvidíte). Každopádne, napriek vkusnému vizuálu to neprekročilo ani len prah priemernosti. S dialógmi to nebola žiadna sláva (hoci sem tam sa zadarilo). Správanie postáv pôsobilo miestami až absurdne afektovane a v niektorých prípadoch boli postavy až neprirodzene idealistické. Ako zo ženského románu... ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Sličná polská děva pomyslně ojiždí čutálistu. A vzniklý pakt o útočení pohlavních hormonů nabývá sympatický rozměr. Úrodný polský klín Małgorzaty Socha je dobýván po humorné stránce sice skromněji, ovšem milovníci topořících se romantických kondomů mohou být spokojeni. A zástup figurek, které dotváří to správné klima pro chichotavé diváky, je poměrně lehce vtipně prezentován. Najde se profesionální ženský coach, jejíž rady vedou k rychlému zásunu (prstenu na prsteníček), načež nesmí chybět rozverná kamarádka povoláním taxikářka, správně arogantní boháč i zámožný milovník po přechodu. Polští soudruzi pod režijním vedením Filipa Zylbera ukázali, že se jejich filmová tvorba dá ustát, přičemž stát bude všem testosteronovým příznivcům polské plavovlasé krasavice v hlavní roli, která svůj romantický part chudé rozvedené matky s desetiletým mlíčím v péči zvládla noblesně, svůdně a sympaticky neafektovaně. Vesměs se jedná o sympaticky vyvedený počin pro příjemné romantické večery ve dvou. 8/10 ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Vyčerpávajúci komentár Aljaka je nadmieru trefný. Je to naozaj čistá blbina evitovského charakteru, na rozdiel od našich filmov tu však Poliaci vedia aspoň hrať a neprznia film samoúčelnou nahotou. Samozrejme celá tá myšlienka, že muži sú zlí a ženy sa majú hnať len za milionármi, na charaktere nezáleží, je chorá od podstaty. Nanešťastie tu v rámci libtardskej morálky nesmie chýbať aspoň jeden akože dobrý muž a ten musí byť zákonite buzík, ktorý nehovorí o ničom len o trojkách a podobných nechutnostiach. Celkovo asi najplytkejší poľský film, aký som kedy videl. ()

kocik1 

všechny recenze uživatele

Jak sbalit milionáře se vás snaží přesvědčit, že všichni muži s pohádkovým kontem čekají jako přezrálé hrušky na nějakou tu zlatokopku z Nemanic, jen aby jí mohli nabídnout zásnubní prstýnek. Ani ten sex k tomu nemusí proběhnout, prstýnky se rozdávají už na druhé schůzce. :-) Naše hrdinka ale samozřejmě není zlatokopka, jenom s ní cloumají hormony, jinak ale ví, co chce. Co dodat? Romantické to fakt není, následováníhodné už vůbec, Ztracený čas. ()

Slartibarkfast 

všechny recenze uživatele

Jednoduchá, hloupoučká romantická záležitost z pera našich polských sousedů. Není to vyloženě nekoukatelná kravina, jen vleklá, fantastická, přeromantizovaná a nudná vatová výplň, vhodná tak k žehlení. Podobně jako nekonečné telenovely bez hlubšího smyslu, kdy divákův mozek jede s bídou tak na dvacet procent. Stejně bych pak ohodnotil i celý film. 20% ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama