• angel74

Tu romantickou linku bych si nejspíš dokázala i užít, kdyby nebyla zabalená v haldě trapností a žánrových klišé. Naštěstí v druhé půlce filmu poněkud ubylo alespoň těch trapných situací, příběh krásně podbarvila příjemná hudba a já se tím pádem skoro nechala přemluvit k ohodnocení snímku třemi hvězdičkami. (45%)(23.3.2021)

• Aljak

To už aj v Poľsku sa točia "evitovky"? Trochu som z toho prekvapený, keďže Poliaci vedia natočiť fakt dobré romantické komédie, ktoré sú moderné, no zároveň svojské a s príjemným dôvtipom. Akurát, že toto nebol práve tento prípad. Toto mi skôr pripomínalo americkú tvorbu a scenár á la Evita Urbaníková. Nápad mal síce potenciál, ale scenár bol dosť predvídateľný - na konci to síce vyzeralo, že sa človek dočkal prekvapenia, ale ... (veď uvidíte). Každopádne, napriek vkusnému vizuálu to neprekročilo ani len prah priemernosti. S dialógmi to nebola žiadna sláva (hoci sem tam sa zadarilo). Správanie postáv pôsobilo miestami až absurdne afektovane a v niektorých prípadoch boli postavy až neprirodzene idealistické. Ako zo ženského románu...(10.11.2020)

Takovéto romantickoidní filmy nepatří až tak mezi ty, které bych vydržel až na pár výjimek do konce a to tím spíše pokud jsou americké. Opět až na pár výjimek. Ale právě kdyby to byl americký slaďák tak by byl asi za 2*, prostě jsem evropan a ta americká uječenost tu přeci jen nebyla tak znát, takže zaokrouhluji na 3*.(23.2.2021)

• Slartibarkfast

Jednoduchá, hloupoučká romantická záležitost z pera našich polských sousedů. Není to vyloženě nekoukatelná kravina, jen vleklá, fantastická, přeromantizovaná a nudná vatová výplň, vhodná tak k žehlení. Podobně jako nekonečné telenovely bez hlubšího smyslu, kdy divákův mozek jede s bídou tak na dvacet procent. Stejně bych pak ohodnotil i celý film. 20%(27.2.2021)

Sličná polská děva pomyslně ojiždí čutálistu. A vzniklý pakt o útočení pohlavních hormonů nabývá sympatický rozměr. Úrodný polský klín Małgorzaty Socha je dobýván po humorné stránce sice skromněji, ovšem milovníci topořících se romantických kondomů mohou být spokojeni. A zástup figurek, které dotváří to správné klima pro chichotavé diváky, je poměrně lehce vtipně prezentován. Najde se profesionální ženský coach, jejíž rady vedou k rychlému zásunu (prstenu na prsteníček), načež nesmí chybět rozverná kamarádka povoláním taxikářka, správně arogantní boháč i zámožný milovník po přechodu. Polští soudruzi pod režijním vedením Filipa Zylbera ukázali, že se jejich filmová tvorba dá ustát, přičemž stát bude všem testosteronovým příznivcům polské plavovlasé krasavice v hlavní roli, která svůj romantický part chudé rozvedené matky s desetiletým mlíčím v péči zvládla noblesně, svůdně a sympaticky neafektovaně. Vesměs se jedná o sympaticky vyvedený počin pro příjemné romantické večery ve dvou. 8/10(22.2.2021)