Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po deseti letech od svatby je Alicja rozvedená, Tomasz má novou partnerku a těší se s ní na dítě, zatímco na svého syna Kubu, kterého má s Alicjou, zapomíná - i platit alimenty. Alicja má dvě zaměstnání, peče dorty pro restauraci a dělá uklízečku v hotelu. Právě tam se přichomýtne k workshopu, který pořádá Sonia pro dívky, chtivé se provdat za milionáře. Sonia uzavře sázku, že dokáže výhodně provdat i uklízečku. Oblékne Alicji do luxusních šatů z butiku (které druhého dne vrátí) a zavede ji nejprve na pohřeb manželky milionáře Eryka, a pak na charitativní večírek zbohatlíků, kde se zalíbí nesympatickému superboháči Miturovi, výrobci frankfurtských párků. Toho Alicja brzy odmrští, protože se zamiluje do Adama... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (21)

Slartibarkfast 

všechny recenze uživatele

Jednoduchá, hloupoučká romantická záležitost z pera našich polských sousedů. Není to vyloženě nekoukatelná kravina, jen vleklá, fantastická, přeromantizovaná a nudná vatová výplň, vhodná tak k žehlení. Podobně jako nekonečné telenovely bez hlubšího smyslu, kdy divákův mozek jede s bídou tak na dvacet procent. Stejně bych pak ohodnotil i celý film. 20% ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Sličná polská děva pomyslně ojiždí čutálistu. A vzniklý pakt o útočení pohlavních hormonů nabývá sympatický rozměr. Úrodný polský klín Małgorzaty Socha je dobýván po humorné stránce sice skromněji, ovšem milovníci topořících se romantických kondomů mohou být spokojeni. A zástup figurek, které dotváří to správné klima pro chichotavé diváky, je poměrně lehce vtipně prezentován. Najde se profesionální ženský coach, jejíž rady vedou k rychlému zásunu (prstenu na prsteníček), načež nesmí chybět rozverná kamarádka povoláním taxikářka, správně arogantní boháč i zámožný milovník po přechodu. Polští soudruzi pod režijním vedením Filipa Zylbera ukázali, že se jejich filmová tvorba dá ustát, přičemž stát bude všem testosteronovým příznivcům polské plavovlasé krasavice v hlavní roli, která svůj romantický part chudé rozvedené matky s desetiletým mlíčím v péči zvládla noblesně, svůdně a sympaticky neafektovaně. Vesměs se jedná o sympaticky vyvedený počin pro příjemné romantické večery ve dvou. 8/10 ()

Reklama

kocik1 

všechny recenze uživatele

Jak sbalit milionáře se vás snaží přesvědčit, že všichni muži s pohádkovým kontem čekají jako přezrálé hrušky na nějakou tu zlatokopku z Nemanic, jen aby jí mohli nabídnout zásnubní prstýnek. Ani ten sex k tomu nemusí proběhnout, prstýnky se rozdávají už na druhé schůzce. :-) Naše hrdinka ale samozřejmě není zlatokopka, jenom s ní cloumají hormony, jinak ale ví, co chce. Co dodat? Romantické to fakt není, následováníhodné už vůbec, Ztracený čas. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

To už aj v Poľsku sa točia "evitovky"? Trochu som z toho prekvapený, keďže Poliaci vedia natočiť fakt dobré romantické komédie, ktoré sú moderné, no zároveň svojské a s príjemným dôvtipom. Akurát, že toto nebol práve tento prípad. Toto mi skôr pripomínalo americkú tvorbu a scenár á la Evita Urbaníková. Nápad mal síce potenciál, ale scenár bol dosť predvídateľný - na konci to síce vyzeralo, že sa človek dočkal prekvapenia, ale ... (veď uvidíte). Každopádne, napriek vkusnému vizuálu to neprekročilo ani len prah priemernosti. S dialógmi to nebola žiadna sláva (hoci sem tam sa zadarilo). Správanie postáv pôsobilo miestami až absurdne afektovane a v niektorých prípadoch boli postavy až neprirodzene idealistické. Ako zo ženského románu... ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Vyčerpávajúci komentár Aljaka je nadmieru trefný. Je to naozaj čistá blbina evitovského charakteru, na rozdiel od našich filmov tu však Poliaci vedia aspoň hrať a neprznia film samoúčelnou nahotou. Samozrejme celá tá myšlienka, že muži sú zlí a ženy sa majú hnať len za milionármi, na charaktere nezáleží, je chorá od podstaty. Nanešťastie tu v rámci libtardskej morálky nesmie chýbať aspoň jeden akože dobrý muž a ten musí byť zákonite buzík, ktorý nehovorí o ničom len o trojkách a podobných nechutnostiach. Celkovo asi najplytkejší poľský film, aký som kedy videl. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama