Yummy je orgie krve, násilí a zábavy, při které mladý pár cestuje do ošuntělé východoevropské nemocnice specializované na plastickou chirurgii. Mladá žena Alison (Maaike Neuville) chce zmenšit prsa. Její matka zase přijede kvůli dalšímu faceliftu. Alisonin přítel Michael (Bart Hollanders) se ve volné chvíli jde projít po opuštěném oddělení, kde narazí na mladou ženu s ústy zacpanými roubíkem a připoutanou k operačnímu stolu; dívka je výsledkem experimentálního omlazovacího ošetření. Osvobodí ji, ale neuvědomuje si, že právě způsobil vypuknutí viru, který změní lékaře, pacienty i jeho tchyni na krvelačné zombie. (C0r0ner)

matestlust

Vynikající zombie jízda, namícháná příjemně zábavným černým humorem, poukazujícím na klasiky žánru ala Braindead. Super masky, hektolitry krve, masité gore, skvělé místo. Posílám potlesk do Belgie. 4,5* ()

Morholt

V jednoduchosti je síla. V tomto případě stačila na výživnou zábavu pochybná plastická chirurgie kdesi na východě Evropy a parta splašených zombíků. Spousta krve, vyhřezlých vnitřností i důvodů pro zasmání a to je vlastně všechno co jsem chtěl. Několika mňamózním momentům vévodí přepůlená zombice pojídající vlastní střeva. Takhle by to šlo a do Belgie míří palec nahoru za parádní debut. 85% ()

oLí

Bejt cílovka, tak asi vrním blahem, ale tenhle (sub)žánr jakýchsi odlechčených variací na divný zombies s litrama krve a hromadou gore bez vážné hororové atmosféry nikdy nebyl a nebude můj šálek. Na druhou stranu to místama bylo fakt vtipný, semtam dobrá hudba a bylo vidět spousta tvůrčích nápadů a chuti do práce a proto - zkusí li to režisér příště s něčím jiným, budu určitě zvědavej. 4/10 ()

Astaroth12

No konečne, po Slovenskom zombie morde prišiel aj Belgický a i keď tu bolo menej srandy s gore efektami sa nešetrilo ani tu. Herci sa moc neukázali, ale za to krvavosť v tomto filme mi bola viac než sympatická. Bol som skeptik, lebo natocit aspon priemerny zombie horor je uz dosť problem, no Belgicko to zvládlo, toť som prekvapený. Chybičiek tu bolo viac než dosť, ale zas musim uznať, že odviedli kus prace, či od masiek alebo od šialenosti. Takže silne 4*. ()

Korbitch

Místní hororový exkrement Psychor opět nezklamal a poslal do odpadu, sic lacinku, ale solidně natočenou a zvrhle vtipnou. Pár děr tu sice je, ale nic hrozného. Slušná černohumorná zombie jízda. ()

JasonCZ

Pecka! Spoiler: už sem se dlouho tak nebavil u Zombie filmu, amputace ruky ve zkartovacce či hořící penis 😂😂😂 ()

Martin741

Prvy film Larsa Damoiseaux -a a hned hororovy brutal jak sa slusi a p tri. Herecke vykony spatne - to je ale v hororoch uz asi folklor, gore na urovni : 62 % ()

C0r0ner

Od dob Braindeadu se jenom málokdo byť přiblížil kvalitám Jacksonova masakru a ani Yummy není výjimkou. Je to prdel, řežba solidní, ale aby se člověk vyloženě řehtal, to se povedlo jenom v prvních pěti minutách, a pak už to byl "jen" nadprůměr. 75% ()

dubinak

Yummy jako belgický zombie horor bude reprezentovat Evropu docela slušně a určitě to není nic, za co by se mělo stydět. Stejně tak jako nedávný chorvatský Voda, krev, rakije a zombie epidemie je i Yummy povedenou hororovou komedií, která těží ze skvělých efektů a masek. Co se ale týče té komediální stránky, sází scénář spíš na ten primitivní a vulgární humor radši než něco, co by mělo rafinovanější hloubku jako právě napíklad v tom chorvatském případě. Potěší ale originální prostředí, krvavá nadílka i vtipný, překvapivý konec. Jinak v podstatě průměrná zábava. ()

Doudis19

Aby ve filmu, z kliniky plastické chirurgie, byli k vidění jen jedny maximálně “dvojky”, no to se nedá odpustit. Odpustek si debutant na režisérské sesli naštěstí vysloužil, a to naprostým bojkotem k nějakému odklánění kamery od největších nechutností. O strachu nemůže být řeč, ale gore čvachtavé, mordy plné hravosti a i obsazení není tak bídné, jak by jste na film z Belgie čekali. ()

oveckaoa

S filmem mám 3 zásadní problémy první já Vám nevím nejsem doktor, ale kdyby byl hemofilik pravděpodobně by mu ta krev dělala vícekrát blbě než jen ve 2 scénách je docela možné, že by do té nemocnice ani nešel . Druhá ´´nesmrtelnost,, hlavní postavy jako chápu, že chtěly tam mít i mužskou postavu zvláště, když hlavní ženská kromě prsou moc nemá čím zaujmout, ale tady je to uvalené. Na závěr třetí tak na ně tam kapá krev ve velkém a přenosem se nenakazí nikdo dokonce jich to ani nesere. Jinak z těch zombie hororů poslední doby jeden z lepších plusové body za brutalitu hořící a amputovaný penis a celkově pokud akceptujete, že skoro všichni vypadají jak z konkurzu na kásting v Brazzers nemusíte být pohoršeni. Psychor jako vždy mimo nic nového. ()

Wade

Nenáročná krvavá zombie podívaná,která má přece jen i trochu toho vtipu. Dostal jsem přesně to co jsem chtěl a dost scén si budu pamatovat takže za mě silné 4 hvězdy. 80% --- 8/10 IMDb ()

zolo23

Tuším je to pre mňa prvý horor (komédia) z Belgicka a hneď totálny nášup! Nemám rád komediálne prvky v horore, ale v dnešnej dobe keď tu straší vírus som vďačný aj za takúto blbinu. Krvou a vnútornosťami sa tu nešetrí, masky sú fakt podarené a prsia hlavnej hrdinky...o tom ani nehovorím. Vtipných scén je tu viacero (horiaci - zmrznutý penis asi vládne) takže ako jednohubka na večer celkom poteší. A záver konečne taký ako sa patrí :) ()

netahlo

Kdyz si mlada Belgicanka jede na Ukrajinu zmensit kozy, tak se zakonite musim ptat, kdo ji to poradil. Na zmensovani koz u mladych holek by beztak mely byt paragrafy. Jinak o hovne. ()

iXtr3m3

S odretými ušami za tri. Gore celkom fajn, ale mohol byť trošku viac originálnejší, keď nerátam "vtáka-letáka". Vtipu to malo extra málo, takže za komédiu by som to nepovažoval, tak maximálne za trapédiu. Mohlo to byť o dosť lepšie. Tupé chovanie postáv a tupý koniec. Škoda premárnenej šance, mohla to byť dlhotrvajúca žánrovka. ()

borec999

Yummy je orgie krve, násilí a zábavy, při které mladý pár cestuje do ošuntělé východoevropské nemocnice specializované na plastickou chirurgii (v ktorej z tajného oddelenia utečie zombie a zábava sa môže začať). Obsah naozaj neklame a Belgičania priniesli presne to, čo sľúbili. Je to síce béčko, ale spracované je v oblasti gore, masiek a efektov kvalitne (cielená prehnaná krvavosť a béčková štylizácia). Režisér a scenárista Lars Damoiseaux mal dosť vtipných nápadov, nebál sa ísť aj mierne "za hranu" a priniesť scény, ktoré pre svoju ujetosť či prehnanú krvavosť v mainstreame určite tak skoro neuvidíte. Hlavná hrdinka sympatická, krvi akcie a nápadov dostatok, podobne ako humoru určeného pre okrajovú skupinku populácie s troška tvrdším zmyslom pre neho. Občasnú blbosť toho celého a nevýrazné vedľajšie postavy som bol kvôli spomínaným kladom ochotný prepáčiť. Yummy (mňamka) pre hororových fajnšmekrov a na Belgicko, z ktorého poznám minimum hororov, prekavapivo slušná záležitosť 70% ()

MatejNosal

Najväčší horor na tomto filme bolo to, že si hlavná predstaviteľka chcela nechať zmenšiť prsia. Ostatné bolo nie moc podarená komédia. (40%) ()

Hanys_

Malá nenáročná blbina, která pobaví pár fain scénami (hořící penis), ale jinak se mi to sledování až moc táhlo. A to se u tohohle žánru neodpouští. 4/10 ()