Zdánlivě obyčejná bankovní loupež je zakončena brutální popravou manažera. Agenti FBI začnou mít podezření, že jde o osobní mstu. Když dojde k další vraždě, pochopí, že proti nim stojí velmi nebezpečný a rafinovaný protivník... Skupina čtyř maskovaných mužů přepadne Hubertovu banku v Cincinnati a ukradne zde tři miliony dolarů. Manažer banky Steven Hutchinson byl zastřelen, nebránil se, dalo by se říci, že šlo o popravu. Vyšetřování se ujímá speciální agent FBI Montgomery. Na místě bylo nalezeno zařízení s jedním otiskem prstu muže jménem TJ. Jackson. Divné je, že tam ten otisk našli, když jinak bylo přepadení naprosto profesionální, a navíc TJ. Jackson, bývalý voják, je již několik let po smrti. Byl členem týmu, který zradil a jiný tým byl vyslán, aby je zlikvidoval. Tým TJ. Jacksona měl unést mladšího bratra majitele Hubertovy banky. Tělo TJ. Jacksona rodina nikdy nedostala, museli pohřbít prázdnou rakev. Později se ukáže, že ukradené peníze byly věnovány místní diakonii. Loupežím však není konec. Další loupež je opět v Hubertově bance, ale v jiné pobočce. Tentokrát zloději měli zájem o bankovní schránky majitele banky Huberta a senátora Cooka. Opět zemřel manažer pobočky, muž jménem Dagley. Na místě zanechali lupiči kulku opět s otiskem TJ. Jacksona. Zajímavé je, že jak první oběť, tak druhá byli dříve vojáky. Dagley byl velícím důstojníkem týmu, který unesl mladšího bratra majitele banky, ale toho dne s nimi nebyl. Při pohřbu Stevena Hutchinsona si Montgomery všimne, že mezi ženatým senátorem Cookem a Hubertem něco je. Později získá důkazy o jejich homosexuálním vztahu. FBI navíc zjišťuje, že i senátor byl členem stejné čety jako Hutchinson a Dagley. Montgomeryho kontaktují lupiči a žádají ho, aby prověřil Huberta, který podle nich zneužívá informace, jež získává v bance. Montgomery za Hubertem zajde. Má podezření, že to byl on, kdo nechal svého bratra zavraždit, aby se nemohl zapojit do jeho byznysu. Za dva měsíce mu mělo být 25 let, a měl tak získat právo na spoluvedení banky. Hubert se o něčem takovém vůbec nechce bavit a žádá Montgomeryho, aby banku opustil. V tu chvíli však dojde k dalšímu přepadení… (TV Prima)

kaylin

Akční, nijak zásadně překvapivý film, ale jednoduše snímek, který má docela dobrou, temnou atmosféru, skvělého Bruce Willise, jemuž ty hemzy věříte, no a nakonec i zajímavé postavy v policejním sboru, kdy finální konfrontace je vlastně docela super v tom, jak je minimalistická. Já jsem se docela bavil, takže na ten průměr mi to stačilo. ()

dyfur odpad!

........ani divá sviňa nevie o čo to bolo....znudený B.W.  (tak ako pri jeho posledných filmoch)-aj to v mini úlohe...zlodeji sa miešajú s policajtmi ...a čím ďalej sa zisťuje ,že vlastne všetci sú zlodeji a ....a o čo to vlastne je...bolo...nepozerať viackrát..... ()

Figu

Jako vždy jsem šel do filmu skrz Brucíka, jenže tentokráte se s ním loučím víceméně bez jeho zásluh. A to nemyslím špatně! Záškodníky táhne jednoznačně Christopher Meloni, kterej nekompromisně jede, vrčí a vše brousí jako motorová pila! Ano, Willis výborně sekunduje a padouchy poslední dobou hraje celkem v suchým triku. I zde trochu bez emocí a života... Obsazení mi taky sedlo na jedničku a příběh? Pecka! Takový filmy můžu! Hrozně moc mi Marauders připomínalo Triple 9 a Sabotáž! Je mi jasný, že drtivá většina do tohoto bijáku jde především skrz Bruce a pak ho krapet haní, nicméně zkuste na to koukat jakoby to nebylo o něm - dá se to! Stejně mě nejde do palice, proč teda všichni haniči Willise, neustále vyhledávaj a koukaj na jeho béčka posledních let?... Se na to vyserte a počkejte si třeba zase na pecku z řad větší kvality jako Glass, či Past 6ku, nebo Přání smrti. Za odvahu a fajn filmek čtyři pěkný. 70% ()

bourec

Nakonec se dokodrcáme k nějakýmu dejme tomu smyslplnýmu rozuzlení,ale ten film má opravdu nudnej děj,je to neskutečně dlouhý,navíc obsazení je zcela nezajímavý,včetně vyšeptalýho Willise.Jen průměr.50%. ()

Johnny.ARN

Hrozný, nezmyselný film. Nezaujímavý, zbytočný, s tým takým typickým prístupom k vyšetrovaniu, kde sa všetko rozuzlí v poslednej päťminútovke, lebo zvyšok je tak nepriehľadný, že vás to po chvíli prestane zaujímať. No celé zle. 1 z 5 ()

Sany33

Steven Miller je špeciálny režisér. Nie je špeciálny svojim prístupom ani tým čo dokáže vyčariť na filmovom plátne. je špeciálny v tom že do absolútne béčkových filmov dokáže dostať herecké esá s nadpriemerným hereckým ratingom a zabiť ich herecký talent. Výnimkou nie je ani film Marauders, ktorý má dobrú atmosféru a dokonca aj celkom dobrú zápletku ale dávkovanie akcie a rozuzlenie deja nebolo v tej pravej chvíli a to ma celkom dosť zabilo. K tomu všetkému ten koniec, ktorý mohol takto skončiť hneď v druhej minúte filmu a všetci by sme si ušetrili 107 minútovú stopáž a výsledok by bol asi rovnaký ako je teraz po dosledovaní. Jednoducho na jedno pozretie to nebolo zlé ale viac krát by som si to už nezapol, nakoľko je v podobnom žánri omnoho viac lepších kúskov. 40% ()

blackJag

Nerad bych tomu upíral snahu, protože ta tam evidentně je (přepadení mají slušnou atmosféru), ale celé se to do sebe nějak zamotává (víc, než je scénárista schopen utáhnout - divák úplně cítí, jak se to za pochodu rozpadá pod rukama - takové ty rádoby hodnotné úvahy a s tím spojené zbytečné postavy) a výsledek je díky tomu nevalný. Willis měl své scény hotové tak za půl dne? Jen odhad :-) 40% ()

Fox85

Musím se přiznat, že jsem většinu času tápal. Většina věcí divákovi dojde během filmu, ale jakým způsobem. Po akční stránce docela ušlo, ale jako krimi rozhodně ne. ()

sedm.1

Klasický béčko, kde by se možná s přimouřením očička dalo najít i nějaké to pozitivum, jako například chvílemi poměrně fungující zápletka, či slušně zpracovaná atmosféra, jinak ale těžko hodnotit nějak lépe, neboť samozřejmě těch negativ je výrazně víc. Té zápletky je každopádně ale vážně škoda, neboť především ze začátku jsem měl skutečně pocit, že by se nemuselo jednat o úplnou sračku, v čemž mě utvrzovala především celá první polovina filmu, kdy mě zaujal její vývoj, kupili se otázky, na které jsem chtěl znát odpovědi, fungovalo napětí, postavy nepůsobili až tak šablonovitě, postupem času mě onen zájem ale začal opouštět, neboť film ztratil spád, začali se kopit nesmyslné scény a dialogy, ale především, začal jsem dostávat odpovědi na předešlé dění, a ty odpovědi mě vážně ani trochu nebavili, tvůrci tedy absolutně nevyužili dobře rozjetého materiálu a postupně tak bohužel nakonec sklouzli do pořádné stoky, kde začala vylézat na povrch rutinní tuctovost, nenápaditost a naivnost, které gradovali až do úplného závěru, který to pak definitivně pohřbil. Celému filmu pak uškodilo i rozmělnění pozornosti do více postav, z nichž ani jedna nedokázala být nějak výraznější, tedy snad až na Johnathona Schaeche, který ale bohužel nedostal zas až tolik prostoru, jinak se v tom klucí ale pořádně koupali, o Willisovi ani nemluvě, to je fakt už jen přestárlej kašpárek na vedlejší koleji. Takže i přes ze začátku jemné náznaky zábavnosti a lepší kvality to nakonec stejně celé sklouzlo do lehce podprůměrných vod, a i když tedy upřímně nejde zas až o takový vyložený průser, za pozornost stejně rozhodně nestojí. Škoda, mělo to na víc. ()

Lukoboss

Hrozně zbytečná záležitost, u které vůbec nechápu účast B. Willise. Má tam pár scén a ani ne nějaký extra skvělý, takže tam vlastně mohli dát kohokoliv jinýho a ušetřili by. No nicméně na plakátu to pak vypadá dobře, že?! Podobně jsem v rozpacích i z D. Bautisty. Když už si do filmu seženu takovýho hromotluka, tak toho teda pořádně využiju a udělám tam nějaký pořádný bitkařský scény, ať z toho vytěžím co nejvíc. Ne, on tam furt jenom mluví a filozofuje a to je všechno. Nerozumím tomu. ()

Corpsegrinder

Taková normální televizní kriminálka, na to že jsem čekal že to půjde rovnou do odpadu to nedopadlo tak hrozně. Nejsem žádnej expert na tyhle laciný srágory a jedinej důvod proč jsem si tohle dal bylo ze zvědavosti jelikož režisér má na kontě tři solidní filmy (Aggression Scale + Silent Night + Under the Bed), a taky protože to neni náká píčárna s Dolphem Lundgrenem točená v Uzbekistánu. Zápletka je hrozně blbá a nesmyslná a myslim že ta parta s maskama alá Army of Two by šla využít trochu líp. Že by se film tvářil nějak vážně bych neřekl, hlavně protože celá role Bruce Willise je k smíchu stejně jako jeho kariéra hnijící v DVD žumpě posledních 6 let. Vsadim se že jeho asi 10 minut na scéně sežralo tak půlku rozpočtu. A ten konec? Totální komedie už. Dvě hvězdy víceméně za to že to úspěšně skrývá nízkej rozpočet a že to udrželo mojí pozornost až do konce. ()

Dr Lizal

Ty vole Brusí, vážně? Nebo si ze mě děláš prdel?! Z jednoho z největších drsňáků je rádoby zlá kancelářská krysa? A vy, chlapci v maskách, vážně potřebujete, aby vaše pokyny dabovala nějaká koza? Kolik lidí na světě zatkli podle hlasu? ()

warrenur

Napriek akcii dost nuda a prekazal mi prekombinovany dej. V postavach a ich pohnutkach sa uz pomaly clovek prestaval orientovat a dufal, ze to konecne skonci. Zabity cas. Neodporucam. Bruce-a radse jani nespominam, preco tu vobec je? ()

misbos

Kdyby klucí striktně drželi ten úspornej televizní styl, nazaprasili si to těma dementníma zpomalovačkama, a druhou půlku nepřestříhali jak psychouši, bylo by to zapamatováníhodný.... myslím. Takhle - ale jo, drobný na páteční večer. Tři. ()