Ztracení chlapci

• Česko Ztracení hoši (více)

Sam a jeho starší bratr Michael jsou ryze američtí mladíci s ryze americkými zájmy. Poté, co se společně s matkou přestěhují do poklidného městečka Santa Carla v Kalifornii, se však věci začínají překvapivě měnit. Michael poslední dobou přestává být sám sebou. A jeho matce se nebude líbit, v co se mění. Film Ztracení chlapci obléká do nového kabátu tradici upírských hororů. Je zručně namíchanou směsicí hrůzy, která rozbuší srdce diváků, smíchu, při kterém praskají jejich bránice, a rockové hudby, která nenechá jediný sval na těle v klidu. (oficiální text distributora)

RodUsher

Legendární upířina a spolu s Fright Night moje dva nejoblíbenější upírské filmy (částečně horory, částečně komedie). Vše hraje tak, jak má, výborné herecké výkony jsou přítomny, Kiefer Sutherland je úžasně temný. Film má skvělý soundtrack a scénář, který si s divákem hraje hned od začátku. Legendární snímek. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Ty seš upír! Počkej, až se to dozví máma!" Hlavně to neberte moc jako horor. Na film jsem se těšil především kvůli Kieferovi Sutherlandovi a nebejt tam on je tu jen 1*. Ztracení chlapci jsou natočeni a určeni hlavně pro mladé až dětské publikum, které bude hodnotit tento kousek určitě lépe než ti, co jim dávno bylo patnáct a nakoukáno mají opravdu hodně. Tady se přeci jen jde proti upírům se stříkací pistolkou. - 30%. ()

drkaldj

Začátek je takový typický. Rodina se přistěhuje do nového města. Uběhla půl hodina a vlastně nic se ve filmu neděje. Konzistence je zvláštní a působí jako slepenec různých snímků dohromady inspirovaných jinými snímky té doby (Rošťáci, Noc hrůzy, Prokletí Salemu). Jakoby se Schumacher snažil napodobit od všeho trochu. Jinak ale snímek celkem baví. ()

Zupan_

Akosi mi uniká kultový status tohoto filmu. Však je to úplná slabota a okrem toho to nefunguje ani ako komédia, ani horror a ani dráma. A upírska tématika ? Akurát tak len paródia na ňu. ()

Remake Ztracených chlapců nabírá obsazení

Remake Ztracených chlapců nabírá obsazení

19.09.2021

Filmový remake upíří klasiky Ztracení chlapci z roku 1987 nabírá obsazení. V novém snímku od studia Warner Bros. si tak v hlavních rolích zahrají Noah Jupe (Tiché místo) a Jaeden Martell (Na nože). V… (více)

Pekelná a prokletá pokračování

Pekelná a prokletá pokračování