KevSpa

Originální film, který ani na chvilku neztrácí tempo. Tak jako v případě Tábora tygrů i tentokrát se Schumacher spoléhal především na výkon Colina Farrella, který je vskutku vynikající a táhne skoro celý film. Jde vlastně o komorní příběh, ale je v něm náboj, který z něj dělá napínavý thriller, v němž nechybí nápaditost. ()

DaViD´82

Děkuji Telecomu/Télefonice O2, že z okolí mého stahuje telefonní budky. Já jsem takový debil, že bych byl také schopen zvednout bezprizorní hovor. Až na to, že nejsem takový frajer jako Farrell. Jo, se mnou by to "tamten" měl setsakra lehké. A tenhle film to má taky lehké, jelikož vše tu šlape jak má a takřka vše se vyvedlo až nevýdaně výtečně. Především pak atmosféra. Takovou bych v běžné pražské budce těžko našel. ()

Dever

Soundtrack Harry Gregson-Williams: 1. First Call ,2. Trapped ,3. Nypd ,4. The Rifle ,5. Confession ,6. Times Square ,7. Stu's Secret ,8. Publicist Talk ,9. Last Booth In NYC ,10. It's Me You Want ,11. Center Of Attention ,12. Telephone Users ,13. Is He Coming Out? ,14. Phone Vs. Gun ,15. Just Say The Word ,16. It Could Be Anyone, ()

Krouťák

Moooc dobře si pamatuji, jak jsem stál před programem kina a váhal, zda-li mi telefonní budka stojí za tu cestu do kina, protože jsem zaslechl od známého, že se opravdu 95 % filmu odehrává v budce. Nakonec jsem nešel, ale po zhlédnutí DVD doma jsem litoval. Výborný thriller doslova nabitý emocemi postavou Colina Farrella, který to zahrál opravdu excelentně. ()

B!shop

No zas tak dobry, aby to melo takle vysoky hodnoceni, mi to neprislo. Nez se Colin dostane do budky, tak je to trochu opruz, ale nastesti je v ty budce behem nakejch peti minut a pak zacne slusny buzerovani. Problem je, ze zatimco cim dal tim vice zoufalej Colin se neokouka, tak reci snipera zacnou bejt postupne stereotypni. A zaver filmu byl vicemene slusnej, akorat tak trochu nelogickej a navic tak nak neni jasna motivace toho snipera. Jeste, ze ma film jen 80 minut, uz takle je to jen tak tak a krapet delsi stopaz by film znicila. Nicmene takle se jedna o napinavej film se skvelym Farrellem. ()

• Film byl natočen za 12 dní, z toho 10 dnů se točilo v budce. (don corleone)
  • Slovo "fuck" zazní ve filmu 143krát. (novoten)
  • Scéna, kdy je Pamela (Katie Holmes) zabraná při jídle v restauraci, byla natočena během pauzy a herečka o tom nevěděla. (don corleone)

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor