Čtyři nejlepší kamarádky jsou sebevědomé, chytré, užívají si, probírají spolu chlapy, vztahy a sex. K tomu se ale taky starají o děti, nebo je právě porodily, případně jsou těhotné. Sára (Hana Vagnerová) má hezký zadek, a tak ho začala fotit a žít ve světě sociálních sítí. Hedvika (Petra Hřebíčková) žije tak trochu ve zlaté kleci, její manžel workoholik (Jiří Langmajer) moc doma není, a tak není divu, že ji okouzlí mladý zpěvák David (Vladimír Polívka). Zuzana (Sandra Nováková) je po rozchodu s Kamilem (Václav Neužil) bez peněz, prostě upracovaná a uhoněná matka dvou dětí. Zato Eliška (Gabriela Marcinková) má skvělého kluka (Štěpán Benoni), nesnesitelné rodiče, je těhotná a je jí špatně úplně ze všeho. Ale hlavně mají jedna druhou… (Bontonfilm)

Korpy22

Film, který muže působit jako sci-fi příběh o matce infuencerce. Bohužel v dnešní době sociálních síti realita spousty matek, které budou do světa vysílat klidně i svůj porod. Spojení Vágnerová a Prachař funguje jako vtipná dvojice. Jinak je ale vlastně film celkem o ničem, je to o matkách, které mají děti a musí to nějak řešit. Je zde spousta pokusu o zajímavý vyuzál a kamera se také snaží aby scény nebyly jen protože musí být, ale na dobrý film to nestačí. ()

Dzanecki odpad!

Toto je přesně ten typ filmu, že kdyby se nenatočil, nic se nestane. Další česká komedie, v níž chybí české kinematografií tvůrčí nápady a jde vesměs o to samé, co v jiných filmech. Vystihnout dnešní dobu jakožto Hanky Vágnerové v podobě internetové hvězdy se mi vůbec nezamlouvalo. Opravdu jsem nenašel chuť k tomuto filmu. ()

Generi

Stačil začátek- řvoucí žena v porodnici v doprovodu podpapučového trouby, který ty její hysterie nahrává na video a pouští do světa - klišé, klišé, klišééé. Tak profláknuté téma mě skoro donutilo řvát s tou krávou, ale ovládla jsem se stejně jako kdysi v porodnici, protože za našich časů doktoři po nás řvali, ať při porodu neřveme. ()