Romantická hudební komedie o lásce, přátelství a smíření, natočená k oslavě osmdesátých narozenin Evy Pilarové. Příběh odehrávající se převážně v malebném prostředí prvorepublikové plovárny skýtá mnohá překvapení v podobě nečekaných výkonů hereckých a pěveckých hvězd, které tímto vzdávají hold dámě českého swingu. (Česká televize)

Olík

Ten budu černý jak Batmanovy slipy a rovnou bez mučení uznávám, že se to možná ani nehodí, ale kdyby se tohoto uvedení dožila paní Eva, tak to s ní stejnak sekne. Tohle si „Pilarka“ nezasloužila….více než dárek k narozenímám či vzdání holdu nesmrtelné legendě tahle laciná estráda připomínala speciální díl Ulice, dvacet let starý Novácký Silvestr nebo kocoura Garfielda na ledě. Co to jako mělo být? Na okně seděla Brzobohatá a venku štěkal Gregor? Tohle opravdu ne….tohle se nehodilo!!!!!! ()

Ozzy2 odpad!

Tak tohle si paní Pilarová nezasloužila.Všichni, kdo se na této hrůze podíleli by se jí měli in memoriam omluvit.Chtěl jsem to vypnout už ve chvíli, kdy byl Gregor-Kuchař-Brzobohatý trefen gumovým míčem do své duté hlavy a sesypal se ze sedačky jako pytel sraček.Když se pokusil zkurvit nádhernou píseň "je nebezpečné dotýkat se hvězd" společně s Briketou Cmuntovou, už jsem to nevydržel..... ()

Rockerman

Pokud to měla být pocta pro Evu Pilarovou, pak se to hrubě nepovedlo. Plytký příběh (no příběh?), zprzněné písně neškolenými hlasy a vizuál mi trochu připomínal Rebely, ale velmi nepovedené Rebely. Jediná hvězda za písně zpívané skutečnými zpěváky. ()

anitae

Muzikály nemám ráda, přežít se to dalo, místo to vtipné bylo taky...pokud to tedy berete jako parodii.... ()

quixote

Stojí za to vidět kvůli pár písničkám, které zazpívá sama EP. Tradičně slušná je Monika Absolonová a vyšly i duety Havel+Cmuntová. Zbytek: nudná vata. ()

korect

Hvězdička za Pilarky a Dykův scat v autě, pak samozřejmě všechny další výstupy Pilarové. Jinak hrůza. Ach, ta hrůza naprostá. ()

Dzony

Vůbec to není můj žánr a nic pro můj vkus.Ale když jsem viděl tu snůšku odstřelování a plivanců, tak jsem se na ten muzikálek zkusil podívat okem nezaujatého diváka, který má rád muzikálový žánr béčkového ražení ( to jsou snad téměř všechny ne?). No, je pravda, že u záběrů na některé celebrity jsem musel zavírat oči ( osobní problém), ale dal jsem to jinak v pohodě. ()

Pitryx

Až bude někdy soutěž o nejhůře nazpívanou písničku Oliver Twist, tak by se měli tvůrci přihlásit. Příběh je bohužel hodně hloupý (nechtěl jsem napsat přímo pitomý), herci nic moc a písničky totéž. Ale nepřejížděl jsem a koukal až do konce. ()

Nonna odpad!

Tak jsme dokoukali a vzajemne se provokovali,kdo to vydrzi. Pomohli jsme si lahvi alkoholu,bez toho by to asi neslo.Pilarova uz to,nastesti,neuvidi. Stupidni dej,stupidni vykony hercu-nehercu-zpevaku-nezpevaku.Dve veci nepochopim. 1.Kdo do tohohle dobrovolne narval prachy. 2.Kolik museli zaplatit protagonistum,aby v tom hrali a dobrovolne se ztrapnovali. ()

hony23

Krásné písničky Evy Pilarové zprzněné jinými interprety a zasazené do slabomyslného děje komedie bez špetky humoru. ()

Dabing

Příjemná letní oddychovka pro nostalgiky. Nic víc a nic míň!!!! Pátá hvězdička za Žofii Dařbujánovou. ()

Infalín

Začátek zřejmě určitě hodně diváků odradil. Připomněl mi první díl Rodinných pout, nebo spíš nějaký sportovní přenos. Asi na to měli málo času. Uspávající kamera, přehršel epizodních rolí, Vondráček drze zpívající Matušku. Rozpadlo se to na prvočinitele. Ale zhruba od 20. minuty se začal rýsovat nějaký děj a dívat se na to už dalo. I kamera se zlepšila. Nakonec se z toho vyloupla hudební, přiměřeně naivní inscenace. A zazpívala i sama Eva Pilarová. P. S. Líbil se mi nápad s hvězdným obsazením. ()

rigby

Evy Pilarové si vážím a zasloužila by si větší poctu, než se stalo v tomto pořadu. Kdysi mě nadchla hvězdná účast na podobném díle o Neckářovi, tam se dalo hovořit o povedenější práci. Ale tady byla hezká akorát ta plovárna a několik záběrů s Evou Pilarovou zpívající. Zbytek lze považovat za regulérní odpad. Nebylo tam ani kvalitní zpívání a o herectví už nelze mluvit vůbec. Hrůza. ()

Igy007 odpad!

pá pá pá pa pá pa pa šividivi obludná óda na tranďáka ... za účasti nejednoho tranďáka a obvyklých nenasytných herců z hladu ... něco tak hnusného se jen tak nevidí ... rebe vérenberg se asi pomátl, ne ? tadi vu di pau !!! ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 3/10 ... Soundtrack: 3/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()