The Toll

Spencer (Max Topplin) si privyrába ako taxikár a nie je tomu ináč ani dnes v noci. Dnes mu do auta sadla Cami (Jordan Hayes), ktorá práve priletela, aby navštívila svojho otca, žijúceho kdesi za mestom. Cami je od prírody nedôverčivá a Spencer sa jej so svojimi blbými rečami zdá nanajvýš podozrivý. Najradšej by už bola, keby boli na mieste. Lenže osud rozhodol ináč. Na tmavej lesnej ceste vrazia do akejsi postavy, keď však zastavia, zistia, že po obeti nehody niet ani stopy a navyše, že ich auto vypovedalo poslušnosť. Kolotoč podivných udalostí sa však ešte len rozbieha... (beso74)

bizz_mjc

Minimalistický, mysteriózní, vůbec ne špatný, ale určitě ne taky strhující, nahororlý thriller. Nějaké napětí tu je, ale rovněž by chtělo pár věcí dotáhnout a zvýraznit. ()

Skeksis

Už som si stokrát povedala, že pičoviny pozerať nebudem, ale aj tak vždy pri nejakej skončím. Tollosálna blbosť! Zopár strašiakov do maku, jedna vychrtlá čúza s ksichtom ako rašpľa, taxikár s kušou v kufri, a babka na traktore. Inak v podstate nič nové. Mimochodom, neznášam, keď ľudia zbytočne a neustále vyplazujú jazyk. Herečka to urobila asi tisíckrát, čo ma nesmierne iritovalo a mala som jej chuť takú fľasnúť, že by vyletela z toho auta. Ak to považuje za formu herectva, tak nech sa radšej vráti naspäť do školy, či odkiaľ prišla. Radšej sa budem pozerať na zalizujúcu sa kravu. ()

borec999

Súhlasím s názormi Evil Phoenixa a J*A*S*M. Priemer, ktorý dokáže v pár momentoch vytvoriť nejaké to napätie a na zabitie jedného večera pri striedmej dĺžke 80 minút poslúži dobre. Postava Toll Mana nevyzerá smiešne ale ani ultra desivo, herci zahrali obstojne a twist v závere pôsobil na mňa trocha nasilu, i keď treba uznať že nie je nelogický či nezmyselný. Nechcem sa opakovať, ale musím: ak už film na túto tému, tak radšej spomínaný Dead End (Smrť prichádza v bielom)... Ten bol kvalitatívne o triedu inde. 3* a 58%. ()

HonzysKISS

Tak tohle byla pěkná creepy podívaná. Pustit si to v noci do sluchátek byl fakt zážitek. Připomínalo mi to Silent Hill zkřížený se Slendermanem. Hezky jsem se do toho vžil, totálně atmosférické. Občas jsem se i pěkně lekl. Dokonce i humor se povedl, na začátku dost dobré seznámení s postavami. Herečka je kost. Vlastně mi ani nechyběly krvavější scény, což je co říct. Akorát je tu bohužel spackaný konec, ale takový má většina hororů. 85/100 ()

Flopik

Za mňa veľmi príjemné prekvapenie, čakal som skôr amatérsku hovadinu ale dostal som atmosferický horor s pár peknými lakačkami a výbornou ústrednou dvojkou. Prvá polovica filmu je výborná, kopec otázok, vynikajúce prostredie lesa a všade je cítiť tajomno. Neskôr však film pokračoval nie úplne šťastne a druhá polka je tak výrazne slabšia. Koniec priniesol prekvapivý zvrat, mohol však byť lepší. U mňa za 3* ale vzhľadom k tomu, že som nič nečakal a dostal slušnú podívanú jednu prihodím. 80 minút je veľmi potešujúcich, takže kto má chuť kľudne do toho. ()

bozka10

Ach jaj,toto bolo utrpenie, ďalší z filmov,cez ktorý sa musí človek doslova prekúsavať.50 minút kecat a behať s baterkou po lese ozaj nestačí.Aj ked finále nebolo zlé. ()

gazogazo

Dost dobrý začátek a ambiciózní schýza je bohužel v druhé polovině utopená v žánrových klišé a nijak zajímavým mýtem. Škoda. ()

Likan7

Musel bych dlouho vzpomínat na film, kterému by tak moc došel ve druhé polovině dech. Jakob y jste si vyjeli na kole do hor. Stoupáte stoupáte, jde vám to dobře a najednou vám spadne řetěz, vy stojíte na místě, spadnete a ještě uděláte pár kotoulů zpět. První půlka The Toll je skvělá. Je atmosférická, má solidní lekačky, který sice nikoho nepřekvapí ale tyhle věci prostě fungují a stále na diváka fungovat budou. Jenže pak otravná Cami a divnej Spencer vystoupí z auta a začnou utíkat. Dostanou se k nějakýmu domu a celý film jde do kytek. Tady Naderovi došel scénář a musel to nějak dokopat do konce, takže posledních 30 minut jsem jen protrpěl v naději, že alespoň závěr bude nějak překvapivý. Nebyl.. ()

beso74

Minimalistický horor, v ktorom celú ťarchu nesie na pleciach duo hercov, nie príliš dôveru vzbudzujúci vodič akejsi odnože Uberu - Spencer (Max Topplin), a jeho podozrievavá zákazníčka Cami (Jordan Hayes), ktorých cesty sa pretli práve v jeho taxíku, práve v noci, presnejšie v pokazenom taxíku uprostred noci a uprostred lesa. Uznajte, nič horšie sa vám už nemôže stáť! Ale kdeže, kdeže! Sme v hororovom filme, a tak sa URČITE prihodí aj niečo oveľa horšie.. Prvá necelá hodinka filmu sa mi páčila, prekonávania vzájomnej nedôvery, zúfala snaha o odhalenie príčiny všetkých ich trampôt a hra svetla a tieňov na lesnej cestičke, to všetko fungovalo na jednotku. Zlom nastal keď s na scéne objavila starena (ináč výborná) Rosemary Dunsmore a vysvetlila im a aj nám divákom o čo vlastne ide. Posledných 20 minút sa mi zdalo akoby z úplne iného filmu, príliš prekombinované, nie príliš logické a len zdržiavajúce nástup nevyhnutného finále, ktoré bolo jasné už od spomínanej stareny. Škoda, aj keď film rozhodne neurazil, myslím si, že sa s tým záverom dalo trochu vyhrať. ()

ANTYCHRYST

Bohužel jakmile v hororu jsou jen 2 postavy nedá se očekávat žádná řežba :) nápad není špatný.. Jen to je takové mdle.. Málo akce.. Krve.. Když atmosféra v lese večer lidi v maskách si o to úplně říká.. Konec rychlý bez nápadu.. 40% škoda mohla to bejt mnohem větší pecka.. Závěrečná píseň se povedla :) ()

Mamlas odpad!

Taxikář veze babu autem a tlachají. Pak se auto pokazí a tlachají. Pak mají jakési přeludy, pak je přeludy přejdou a tlachají. Nedívatelná komorní debilita o ničem, naprosto nezajímavá a nudná. (2%) ()

Mr.Ward

První půlka hodně fajn, pak začne trochu nudná předvídatelná pasáž a ke konci... Vypadalo to až na romantický konec... ale ten konec... TEN KONEC!!! Právě finálový zvrat “vedlejší” linky byl neskutečně fajn. Kdyby to u něj skončilo, hodím plnou palbu. Bohužel následuje ještě asi 5 minut, a ty to zhazují do lepšího průměru. ()

Solverino

Tak za mě celkem podprůměrné... ze začátku to mělo potenciál, možná i slušná příšerka a pak se to rozplynulo v tlachání a blábolení ... slabé. ()