Reklama

Reklama

Veliká - Série 2

(série)
Trailer 2
Drama / Komedie / Historický / Životopisný
Velká Británie / Austrálie, 2021, 8 h 22 min (Minutáž: 49–53 min)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Ve druhé řadě se Kateřina konečně ujímá ruského trůnu. Zosnovat převrat proti manželovi jí možná připadalo obtížné, ale nebylo to nic ve srovnání s osvobozením země, která o svobodu nestojí. Kateřina se pouští do války se svým dvorem, vojskem a dokonce i s vlastní matkou, aby přinesla Rusku osvícení. Bojuje i se svým srdcem, když se z nenáviděného manžela Petra pomalu stává... vězeň? Spojenec? Milenec? Kateřina si nakonec uvědomí, že pokud chcete změnit svou zemi, musíte jí nejprve dovolit, aby změnila vás. A že stát se "Velikou" vyžaduje mnohem větší úsilí, než si dokázala představit... (HBO Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (8)

moviefreak 

všechny recenze uživatele

Absurdnejšie, zábavnejšie, vražednejšie a hlavne lepšie ako prvá séria. Čo sa týka toho žánru, nemá seriál konkurenciu a potrebujem každý rok za sebou jednu sériu!!! ()

Milo384 

všechny recenze uživatele

První série mě bavila víc. Líbilo se mně více plánování svrhnutí cara v první sérii, než zvládání intrik dvora a rozhodování se, jestli má Kateřina zabít cara Petra. Přišlo mně, že tato série je vážnější. Už není tak hravá a vtipná. U pár dílů jsem se nudil. Postava matky Kateřiny je až otravná. No a na konci bývalí panovníci Švédska jsou zbyteční, jedině že by byli mezi hlavními postavami v další sérii. Možná jsem měl přehnané očekávání. ()

Reklama

Buriking 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pokračování historické úchylárny pokračuje a to ve velkém stylu, protože tato druhá řada jede ve stejném směru jako ta první. Elle Fanning a Nichoas Hoult jsou boží a své role si užívali skvěle. Dle konce není jisto, zda vznikne pokračování.... uvidíme časem. Druhá řada si zasluhuje asi 80% jako ta první řada. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

historická sci-fi pokračuje a je to ještě lepší než v první řadě.Tentokrát se tvůrci vyvarovali hluchých míst a pěkně to šlape od začátku do konce a je úplně jedno,že z reálné historie si to sem a tam jen něco vypůjčí.Elle Fanning opět výborná,ale definitivně jí válcuje Nicolas Hoult...80% ()

Lachtaan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jestli jsem před pár minutami vychválil druhou řadu See, jak skvěle převálcovala svého předchůdce, Veliká tomuto faktu nasazuje ještě mnohem těžší korunu. Tenhle zvláštní a nevídaný mišmaš silně sprosté satiry a skutečného historického podkladu mě loni dost mátl a měl jsem chuť se na něj vykašlat. Letos nás ale rovnou vrhl do opravdu poutavého hašteření dvou vládců, které by opravdu nikdo nechtěl mít na svém trůně. Klasické komedie či sitcomy mě už dávno omrzely, ale u tohoto formátu se budu rád bavit dál. [viděno na HBO GO] ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama