Fabio Montale (TV seriál)

• Francie

Fabio Montale

Fabio Montale

Akční / Krimi / Drama / Thriller

Francie, 2001, 3x90 min

Měla jsem trochu pochyby, jestli postarší Delon dokáže utáhnout mini-krimi-sérii a vyhnout se klišé, těžko uvěřitelné akci a předimenzovanému násilí – ale dokázal. Také jsem se obávala jména režiséra, který mě dosud nedokázal přesvědčit, že umí číst a psát (o režii nemluvě). Epizody jsou dost dlouhé, děj možná trochu pomalejší, než jsme dnes z televize zvyklí, ale příběh nepostrádá gradaci, zvraty a příjemnou míru nadsázky, které si v tomto žánru cením, a u Delona vážím.(21.11.2011)

• brooklyn73

Jeden z jeho serialovych kamaradu-pratel Mani, zabit v prvnim dile se schodou okolnosti jmenuje uplne stejne jako Alain Delon ve filmu Dobrodruzi, take Mani.Pozitivni mi prisli obcasne zabery na more a dum ,ve kterem nad zalivem Delon zije.Pribehem se prolinaji zabery vzpominek na detstvi a hry s jeho kamarady v jmenovane jiz zatoce.(8.1.2008)

• Superpero

Seriál který těží z páprdovitého Delona a snaží se vypadat jako staré francouzské detektivky. Sorry, ale mě to nevzalo.(5.10.2005)

Alain Delon je výborný a to je jediné, čím tato minisérie vyniká. Jinak pouzte průměr, stejně jako pozdější "Frank Riva", oproti kterému má Fabio Montale výhodu v kratší stopáži jednotlivých epizod, kterých je navíc méně.(11.12.2010)

( 1. 50%, 2. 70%, 3. 70% )(8.6.2006)