Skip

Bezesporu nejlepší teenagerská komedie, a to nejen česká. Ovšem největším záporem filmu jsou ty děsný pipiny v rolích studentek. Ty jsou příšerný. Jinak paráda. ()

L_O_U_S

Skvělá komedie o dospívání a vzepření se autoritám formou "zakázané činnosti", tady chlastáním po večerech. Spousta hlášek zlidověla a takový průser, do jakého se sněženky a machři na konci namočí, bych opravdu řešit nechtěl. "To je Karda!" ... "Čí to je?" (175.) ()

kajas

"Já se toho vašeho mlíka taky rád napiju." Ty hlášky jsou nezapomenutelné. Kam se hrabou nějací "Snowboarďáci". ()

willow666

Po dlouhé době jsem si ten film připomněla a zase mě potěšil, ale neřekla bych, že to je to nejlepší z české kinematografie. ()

Aleee89

Tohle se mi líbilo. Je to takové hezké zobrazení mládeže, dospělých a vůbec mezigeneračních vztahů v atraktivním prostředí. Zapamatování hodné postavy, hlášky, humor. Takoví (ale mnohem lepší) Snowboarďáci minulého století. ()

Anglie

Mládež na horách.. Mladý Suchánek stojí za vidění, ale jinak to za moc nestojí. Nicméně některé hlášky jsou perfektní. ()

Lennnnna

Po tolika letech stále skvostný film...Milý humor, usměvná doba, trocha poetiky i špetka smutku smíchaná ve velmi líbivé konzistenci. Navíc mladej Suchánek byl skutečně roztomilej a ten kluk, co hrál Radka...hmmmm tomu říkám klasa:o)Už jen díky němu bych se na tenhle film mohla dívat stále dokola a přesto by mě bavil. ()

Fanucci

Hodně slabé... Až na pár hlášek a Suchánkův výkon jsem se nudil. A ty rozhovory o dospívání a zodpovědnosti mezi Hankou a studenty...to bylo úděsný. Mně to prostě nebavilo a jak si tu čtu jiné komentáře, jsem v tomto názoru asi dost osamocen:-) - 50% ()

kapsomut

=je to sice dál, ale zato horší cesta= Jojojo kdo by tento tento film neznal. Jeden z mých nejoblíbenějších českých filmů vůbec. Tomuto film nemám co vytknout a ani nechci až na krátkost. Pouhých 82 minut to je málo a je to škoda. Na tento film bych se klidně dokázal koukat přes 2 hodiny a nevadilo by mě to. Vtipné scény, dobří herci, zasněžená krajina co víc dodat?!? Tento filmeček bych zhlédl klidně dvakrát po sobě a bavil bych se u něj i podruhé. Proto zaslouženě 5* a místo v mých nejoblíbenějších českých filmech! ()

Sesitka

Výtečná česká komedie. Hlavní obsazení se též velice povedlo. Scénář byl též velmi vtipný. Aby ne když je to komedie. Je pravda, že když se to porovná s dnešními filmy které si říkají komedie tak je to opravdu obrovský rozdíl. Vlastně to se ani srovnat nedá. ()

Petroff

Čte-li tenhle komentář někdo, kdo zná osobu starší 25 let, která to nikdy neviděla, dejte mi prosím vědět - já totiž jednu takovou bytost znám a nevěřím, že existuje další. ()

dyfur

...ani v čase uvedenia - keď to bolo akože z našej reality mi to nič nehovorilo.Tiež som bol na gymnaziu,ale toto mi prišlo ako z iného sveta - jednak,že to nezodpovedalo našej gymnazialnej realite z lyžiarskeho a ani to,že ak by som pripustil filmársku fantaziu a povedzme ,že to tak bolo resp.mohlo byť - mi to neprišlo ani vtipné,ani poučené koniec bol o ničom - celé také nemastné-neslané.Jediné o čo šlo bolo si vypiť na lyžiarskom..... nie vskutku takto to na gymnáziu ozaj v tej dobe nebolo - to by bol strašný prúser a k lopate sa nikomu nechcelo,takže sa každý choval ako mal. Teraz je to iste iné - ale ešte raz toto bola len sci-fi nie realita tej doby...sci-fi žiaľ jalová. ()

Katarine

Důkaz, že Radek John umí napsat výborný scénář. Když se to tak vezme, zase taková komedie to není, ovšem ty nezapomenutelné hlášky vždycky vytvoří úsměv na tváři, někdy dokonce i salvu smíchu. Těším se do kina na pokračování po 25 letech. Jen doufám, že za tu dobu příběh neztratí své kouzlo. ()

BoredSeal

Nejzábavnější na tomhle filmu je, že i když to klasický český divák bere jako zábavnou historku o tom, jak se na lyžáku tajně chlastá a koketuje se sexem, má to i inteligentní společenský komentář, za který asi může scénář Radka Johna. Kdo ví, co se Johnovi stalo, že o svůj talent přišel a člověk má až strach, že ještě něco napíše. Ale to se stalo v proklamovaném svobodném Československu více lidem, že? ()

ilemas

Jedna z mých nejlepších českých komedií z mládí. Viděl jsem ji několikrát a ještě mně neomrzela. Zrovna teď ji opět sleduji v TV. Výborně zahrané, jako z reálu, sám jsem něco podobného zažil. I dnes mě velice baví a snad nikdy neomrzí. Vydrž Prťka, vydrž !!! nemá chybu. ()

Chen

Něco podobného jsem na různých školních výletech zažil, takže jedině pět hvězdiček. Některé hlášky jsou klasikou a myslím si, že ještě pár generací zůstanou. ()