Nadosmrti

Ráno po oslavě výročí v domě u jezera se Ema probudí připoutaná ke svému manželovi, který pro ni přichystal poslední překvapení. Stala se obětí jeho velmi dobře promyšlené, naplánované a naprosto šílené pomsty... Ema je ženou Marka Webstera. Právníka, který před lety řešil její případ, kdy se stala obětí násilné loupeže. V předvečer výročí se Ema rozchází se svým milencem Tomem, kolegou jejího muže. Při večeři dostane Ema od manžela ocelový náhrdelník, který pro ni nechal vyrobit i přesto, že se domluvili, že výročí bude bez dárků. Ona má pro něj připravené lístky na Super Bowl. Mark je s díky odmítá. Při odchodu z restaurace jí Mark řekne, že pro ni má ještě jedno překvapení. V kapse kabátu najde Ema černý šátek. Mark jí se zavázanýma očima veze tmou kamsi autem. Když sjedou z cesty, Ema si ze strachu sundá šátek. Přijíždí k domu u jezera. Všude po domě jsou rozsvícené svíčky, cesta z plátků růží a připravené vzkazy. Růže jí zavedou do ložnice, kde na ni čeká Mark s přípitkem. Mark se jí omlouvá, ví že to mezi nimi v poslední době nebylo úplně v pořádku, ale chtěl by tomu dát ještě šanci. Když se Ema ráno probudí, je jí hrozná zima.  Zjistí, že je připoutaná k manželovi kovovými pouty. Mark sedí vedle ní, zeptá se, jak se vyspala a pronese, že je čas vstávat. V ten moment si prostřelí hlavu. Ema zůstává v posteli zakrvácená s mrtvolou svého muže, ke které je stále připoutaná. Chce přestřelit řetěz zbraní, ale v té byl jen jeden náboj. Odtáhne mrtvolu do šatny, ve které jsou jen její svatební šaty, které ukrývají trezor. Když se chce dostat do přízemí, spadne ze schodů a mrtvola Marka na ni. Táhne ho domem na svatebních šatech. Hledá telefon v kabelce, ten je ale utopený ve váze s růžemi. V koši na odpadky nachází klíče od auta. Obléká si manželovo krvavé oblečení, nohy si místo bot omotává látkou ze šatů a vydává se ke garáži. Naloží mrtvolu do auta, povede se jí nastartovat, ale záhy motor vypne. Zjistí, že vypustil nádrž. V autě začala hrát hudba do které pronikne jeho hlas. To ji vyděsí, ale je to jen nahrávka. Mark jí vysvětluje, že byl povolán pryč a nemohl by se dívat na to, jak žije šťastně dál... (TV Prima)

vnimatkrasu

Premisa je správně černohumorně třeskutá (je fajn o ní dopředu nic nevědět) a Megan Fox v roli thrillerový oběti sympaticky neobvyklá. Škoda jen, že od okamžiku, kdy se "řetěz přetrhne" se originální zábava vcelku promptně změní v zábavu generickou. ()

Johnny.ARN

Ja sa na megan vždy rád pozriem, keď je ticho a nehovorí, len keď sa fotí. Vtedy sa to dá. Ona fakt nie je herečka, ale v týchto bčkovinách to vlastne ani nevadí. Príbeh fajn, ako podmaz to ušlo. 2 z 5 ()

oveckaoa

Megan jsem viděl naposledy v želvách ninja 2 od té doby v ničem až nyní. Není to nějak extra dobrá herečka a ani pěkná zde navíc je prvních 15 minut pěkně hnusná. Podobný námět už zde kdysi byl akorát tam byla ženská co byla přivázaná na posteli a byla s mrtvolou a nikde nikdo tady je ženská přivázaná s mrtvolou .Jelikož je toho asi málo tak tam režisér narval i home invasion s lupiči co chtějí diamanty.  P.s. já nevím , ale kdyby si někdo vedle mě prostřelil hlavu tak bych se asi pozvracel nebo by mě bylo blbě a to jsem chlap já vím, že v Americe jsou lidi otrlí a zvyknutí na cokoliv, ale někdy by neuškodilo to do těchto podobných filmů dát. P.s. 2 jedna z prvních věcí co Megan napadne je umýt si obličej od krve  mě osobně by více štvaly ty pouta, ale hold každý má jiné priority. Proč mu nevykloubila ruku a nevytáhla ty pouta přes to předpokládám, že na mrtvole by to šlo lehčeji než na živém člověku? 40 procent ()

Phietros

Kdo by vymýšlel takový plán na svojí ženu, aby se pak zastřelil? Ale budiš, nebylo by to pak zajímavé, ale proč ho aspoň neodstřelil sniper?! Každopádně si dokážu představit to psycho po romantické noci, když se probudíte a vedle Vás se frajer odpráskne. Nikde v domě není nic ostrého a Vy se musíte vypořádat se situací a ještě s těžkým tělem. Asi bych mu tu ruku zlomil, minimálně palec, ale ok je to film a nějaká zápletka tam musí bejt. Každopádně Megan to zahrála uvěřitelně, ikdyž už ze svého sex apelu ztratila, tak je to pořád kus! Místy mi za ní byla i zima a po příjezdu instalatérů, kdy to odskáče její milenec který dorazil chvíli před nimi se vše přiostří a je to one woman show! Lepší průměr, za mě 65% ()

Timak

Tak dobře se na Megan kouká a ten nápad je zajímavej a skvěle provedenej. Hodnocení trochu sráží fakt, že hlavní hrdinka má celkem značný znalosti o přežití a že by ji ve skutečnosti umrzla pr*el už za 5 minut. Navíc její emoční chlad je opravdu mrazivý (myšleno herecká nemohoucnost). Ale nebylo to špatný. ()

Alisa

Uprimne jsem se tesila na tu uzasnou a vsemi opevovanou Megan, hodne dlouho jsem ji nikde nevidela. Hrat moc neumi, ale to, jak vypadala asi prvnich 15 minut, bylo vic hororove nez cely zbytek filmu. Na druhou stranu jsem se docela bavila, nekdo tady kradl z Geraldovy hry, no.. ()

blackkocour

Znáte to. Večer máte úplně normální náladu, jste natolik kreativní, že dokážete napsat samý vymazlený vtip o Meganině kundě, a najednou, ty vole, přijde ráno a cítíte se jak vyšťavený pomeranč, který se v posledních sekundě svého života kouká na vnitřnosti dužiny v džusu. Jste úplně vyhořelý, a nemáte chuť ani náladu ztrácet čas u debilních píčovin, které vám dají aspoň drobek důležitosti, protože pak napíšete ostrou, leč úkrutně vtipnou poznámku, do vašeho pomalu umírajícího profilu. No vidíte. Už ty slova jako, ztrácet čas a umírat, Vám prostě kazí náladu. Uděláme to takhle, tenhle film, už to že existuje, má dobrou a podstatnou výmluvu. Vidět šanci, kdy Megan může ukázat společnosti že na to má hrát profesionálně ve svém hereckém odvětví, a ještě k tomu hrát v thrilleru, tak napínavém ijako sledovat vypuklou praženou kukuřici v mikrovlnce, ale nebudeme negativní. No, a asi Vás zajímá, jak to dopadlo? I taková Alexis Texas, (kdybyste náhodou, vy nešťastníci, nevěděli kdo to je, tak jste ještě neviděli kvalitní porno..), umí lépe zahrát udejchanou šlapku, než Foxová!! Ano, je to tak.. no, a závěrem? Zajímalo Vás někdy, nebo Vás aspoň napadla myšlenka, co dělá Megan Lišková, ve svým volným čase? Buď celý den šuká v posteli s deseti urostlými černochy najednou, nebo dělá úplný hovno, (Nevím, co si kurva myslíte, ale i celebrity jsou lidi. Stejně nudný lidi, jako jste Vy nebo já). Asi dost nepodstatná myšlenka, rozebírat herečku, a film vůbec hlouběji nepokládat, ale přemýšlejte. Postava, kterou hraje naše Megan, dělá několik aktivit v příběhu, a mě prostě zajímá, jestli to dokáže i v realitě. Tak třeba, umýt prádlo v pračce, uvařit dobrou svíčkovou, nebo vůbec kurňa uklidit dům. Ty vole, když tohle nedokáže splnit ani ve skutečném životě, jak to má pak dobře zahrát ve filmu? Prostě, nijak… ()

Lukoboss

M. Fox vždycky byla taková ta herečka, která to víc uhraje na svůj vzhled než nějaký herecký umění. Jenže když se z ní pomalu stává umělohmotná maska bez výrazu, tak už opravdu ztrácí i tu jedinou věc, kterou vždycky měla. O filmu a rádoby příběhu se nijak divoce rozepisovat nebudu, je to neskutečně hloupý odo začátku do konce. Celej ten manželův plán pomsty, pak její neskutečná síla (vláčí se s mrtvolou polovinu filmu po celým baráku i mimo něj - jakože HA HA HA!), zase záporák, kterej přežije všechno (šlehu golfovou holí do xichtu, propadne střechou, srazí ho auto, bodne ho nožem...), jděte s tím fakt už do prdele, to nemůže přece nikoho bavit. Takhle fakt ne! ()

666Carnage

Komorní thriller s Megan Fox. Dobrý je, že v tom filmu není extra hloupá a dělá chytrá rozhodnutí. Dobře se na ní kouká a ta pomstychtivá cesta byla dobře vymyšlená. I když víte, jak celý film dopadne nevadí Vám to, protože 85 minut uteče velice rychle. 60% ()

borec999

Spokojnosť. V rámci daného námetu a určite veľmi nízkeho rozpočtu podľa mňa Scott Dale a spol. vyťažili absolútne maximum, čo sa dalo. Celý film stojí na Megan Fox, ktorá stále vyzerá veľmi dobre a okrem toho k tomu výnimočne pridáva aj niečo čo sa dá nazvať herecký výkon( žiadny Oscarový, ale na daný typ filmu úplne postačujúci). Príbeh je o dosť komplexnejší a zamotanejší než by ste odhadli po úvodnej pol hodinke, v závere ponúkne pár pekných zvratov, dokáže napnúť, ponúknuť miestami slušnú atmosféru a v závere sa dočkáme aj trochu krvi. A že je v niektorých momentoch film, resp. správanie postáv nelogické? Je, ale holt to k takýmto typom filmov patrí. Inak by nemali 90 minút, ale sotva 30... 75% ()

SpaceOdyseus

Tak Till Death samozrejme sleduje trajektorii naproste vetsiny podobnych filmu. Zacina to nudne a celkem pomalu a postupne, pak se neco stane a graduje se v nasilnostech a napeti az do radoby nabuseneho finale. Vsechno je na svuj zanr v pohode, mraziva atmosfera opustene chaty sem obcas trosku prosakne a ja koukal na mobil jen obcas ze zacatku. ()

b.dragonfly

Po romantickém večeru k oslavě výročí se Megan Fox probudí připoutaná k ruce svého manžela zrovna ve chvíli, kdy si on prostřelí hlavu. Tomu říkám aspoň originální dárek! Řekli byste, že nic horšího se jí stát nemůže, ale co čert nechtěl, ještě musí bojovat o holý život a ubránit se dvěma zlodějům, kteří jí jdou po krku. Megan mě o svém hereckém talentu absolutně nepřesvědčila, celou dobu mi u ní chyběly projevy jakýchkoli emocí, kterých film nabízel přehršel. Chlapi možná nadhodnotí právě kvůli této herečce, já se ale chvílemi nudila a chvílemi si klepala na čelo. Unylé, mizerně zahrané, přitom nápad dobrý. Ke třetí hvězdě se ale nedonutím. ()

bozka10

Jednohubkový thriller ktorý mi okamžite vyšumí z hlavy.Prvý 25 minút about shit,len vláčne dialógy, ďalšiu pol hodku vláči Megan mŕtvolu manžela po byte a to celé je strašná nuda.Zbytočný a nudný film. ()

Warhorr

Tak to je přesně něco pro mě. Jako kurva zmalovaná a nabotoxovaná Megan Fox ve skvělém thrilleru o ideálním manželství. Tedy až do doby, než se na výročí přihodí malá ''nehoda''. Mám rád filmy, kde jde vidět takový ten pestrý kontrast. Drahé šaty, malovátka, večeře v luxusní restauraci, dům u jezera, romantika jak má být. A o pár minut později celá potřísněná krví tahá svého starého mezi okvětními lístky růží a kurvuje jak jen se dá, prostě nádhera. Děj je docela čitelný a i těm pomalejším v necelé půlce dojde, kam to bude celé směřovat. Najdeme tu i trošičku slušný gore ale je ho poskromnu. Bohužel, některé postavy se chovají někdy opravdu nelogicky a dementně a kvalita tím klesá ale pořád se jedná o jeden z nejlepších, spíše thrillerů, které jsem letos viděl. ()

Flopik

Nebyť Megan rozhodne do toho nejdem ale vďaka nej som nemohol filmu odolať. Prvých 20 minút sledujeme nádhernú Megan v šatoch, pyžamku no proste sen pre mužov. Neskôr príde samotná pointa filmu a my už len sledujeme našu Megan ako sa trápi s mŕtvym manželom ,vláči ho po dome, no a nakoniec sa hrá na mačku a myš s kriminálnikom. Pozerá sa nato dobre, nie je to však ten film kde by ste si hrýzli nechty od nervov. Horor rozhodne ani v najmenšom. Koniec celkom v pohode priemer. U mňa hlavne za Megan 3*, dúfam, že ju uvidím vo viacej filmoch a hlavne lepších filmoch. ()

dannyyy

Stále dobře vypadající Megan Fox, další výběr herců taktéž v pohodě, hra na schovávanou, akce, krev, hezké chladné prostředí, prostě vše, co má mít správný thriller. Horor to ale rozhodně není. 70% ()

Aurus

3,5/10. To že si najmete Megan Fox nic filmu nepřidá, maximálně jen prachy. Film je spíše thriller než horor a určitě si tento film tolik procent nezaslouží. Film je z velké části nudný tak to hodnocení prostě nechápu. Příběh ujde, postavy jsou docela nesympatické, hudba je docela špatná, atmosféru tento film skoro nemá, napětí zde neexistuje, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela ok. No fakt nevím co si režisér pod tímhle filmem představoval. ()

warrenur

Ubohe C-cko. Bolo az bolestne sledovat Megan, tuto "drevenu" neherecku. Nehovoriac o tom, ze postavy vo filme absolutne postradaju periferne videnie a obcas pochybujete, ci ten co pisal scenar bol pri zmysloch. Typek ma noz a ocividne netusi, na co by ho mohol pouzit, proste cele na "tenkom lade". :D Strasna hlupost. Privieram oci akurat nad tym, ze toto je zrejme jeho prvotina. Neodporucam. 25% ()

Rathalos

Konecne Megan Fox ukazala,ze nie je len krasavica,ktora nema herecky talent,ale predviedla presvedcivy vykon a svojej role sa ujala ukazkovo,ono to nie je horor,je to cistokrvny thriller s mrazivou atmosferou,kde zena musi bojovat s najatymi zabijakmi,ktorych si zaobstaral jej manzel,nenudil som a pacilo sa mi to cele...:-) ()