Náčelník policejní školy major Václav Maisner je fandou amerických filmových komedií o policejní akademii, a tak se rozhodne školu co nejvíc přiblížit svému vzoru. Připraví nové osnovy a nutí podřízené tvářit se stejně jako postavy v jeho oblíbených filmech. Na začátku školního roku vítá nové studenty. Poté mu náměstek ministra vnitra sdělí informaci, že jeden z nováčků je agentem FBI a na základě jeho hodnocení bude major buď povýšen, nebo degradován. Zatímco se Maisner pokouší agenta objevit, jeho zástupci - mohutný poručík Kuře a drobný poručík Hrubec - těžko zvládají výcvik podle jeho osnov. Situace se zkomplikuje, když patolog Slavíček při vyučování omdlí poté, co ho mrtvola na pitevním stole chytne za ruku. Přestože to byl jen Maisnerův kanadský žertík, Slavíček skončí v blázinci. Později odtud uprchne a zorganizuje loupež v bance, kde právě poručík Kuře vybírá peníze na výplaty. (TV Nova)

CrazyWolf

Ano, je to hloupý film. Ale dobře natočený, plný dobrých vtipů, skvělí herci... Policejní akademii se sice nevyrovná, ale rozhodně se u něj vždycky dobře pobavím. ()

Ywec

Nenáročná a poněkud horší verze americké policejní akademie. Postavy Majora Maisnera a Mgr. Kudlákové však natolik zdomácněly, že tato parodie má něco do sebe. ()

Benilta odpad!

Přiznávám, že to není zase TAK STRAŠNĚ ubohé, jako druhý a třetí díl této odpadové série. Ale není to ani přinejmenším TAK MÁLO ubohé, abych ohodnotila 1*. ()

mezonek

Dost slabé. Major Maisner vyvede pár vtipných věcí, jinak je to teda hodně podprůměrný film. Hodnotil bych to tak na 46%. A znova bych to teda vidět nepotřeboval ()

Plgy

Tento díl je zdaleka nejlepší z celé trilogie,nic úžasného na tomto filmu není,ale takový zvláštní český humor. ()

Mithal

Hodně chabá snaha o českou "Policejní akademii". Přidat pár vtipů o policajtech, pár trapných scén, trochu nudy, chvilku míchat a vyleze vám tenhle film. Ale dobře náměstek a Kudláková celkem pobavili. ()

JerryPilsen

Slušná komedie,dokonce se scénářem.Humorných scén ale mohlo být víc aby se nemusel Potměšil furt blbě křenit.Poslední Soukupův dobrý film. ()

ViTo1

Tato naše komedie mi příde geniální, a lepší než policejní akademie. Někomu se může zdá že jde o obšlehnutí zvlášt když má Maisner ty kazety.. ale mě příde že je to natočeno na náš způsob a je to super :) Maisner, Kuře, Kudláková.. :D .. Je to prostě komedie někdo to bere moc vážně. 87% a nestydím se za to ()

WiLLsTeiN

5* za film, který na nás možná dýchne stupiditou, ale minimálně stejnou měrou nás rozesměje svým nesmrtelným humorem...Potměšilovi tohle sedí určitě lépe, než trapčení někde v Ordinaci, nebo podobných kravinách... ()

bratr_jezek

První díl této nepříliš povedené série mne pobavil neskrývanou parodií na Policejní akademie. Pár scén bylo vtipných, Potměšil jako Maisner byl opravdu ukázkový pošuk, ostatní mu zdatně sekundovali jako natvrdlí policjati (Kuře, Hrubec). Petra Martincová a Simona Krainová zase mohly oslnit svými půvaby. ()

pepoon odpad!

Film který nepobaví, nezaujme = slátanina scén a nesmyslných projevů (střelba u brány policejní školy ze škorpionu), ale asi to má své diváky. ()

Zemřel Ladislav Potměšil

Zemřel Ladislav Potměšil