Epizody(8)

Sluncem zalité Los Angeles ukáže v roce 1990 svoji odvrácenou tvář. Ctižádostivá filmová režisérka naplánuje mysteriózní pomstu, při které se budou měnit stavy vědomí. (Netflix)

Maximilianus

Myslel som si, že každý diel bude iný, príbeh, takže som bol potešený, že sa jedná iba o jeden a ucelený. Na môj vkus to bolo málo divné, ale možno vďaka tomu to bolo viac pozerateľné a uveriteľnejšie. Veľmi sa mi páčili postavy, predovšetkým ich interacia medzi sebou a reakcie na to všetko okolo. Niekedy brali udalosti moc v pohode, ale inak to nebolo iba haluzenie jednej postavy, ale účastnili sa toho všetci. V tomto ohľade mi mini séria pripadala originálna. Myslím si ale, že sa z toho dalo vyťažiť viac a natočiť to lepšie. No a najdivnejšie na tom bol záver. Ako keby chýbalo niekoľko minúť deja. Inak fajn. 6,8/10. ()

Mamlas odpad!

Blbá protivná pipina nechce hoblovat s producentem, který jí má umožnit režírovat nějaký její pitomý film. Tak on jí to neumožní a dá to někomu jinému. A tak si pipina najme čarodějnici, aby ho za to zničila. Toť obsah prvního dílu. Byl to nedívatelný flus. Zkusil jsem ještě koukat dál a zkusit třeba konec, ale ani jedno se mi nepovedlo, protože na tak blbou nudnou debilitu se nedalo dívat ani minutu. (1%) ()

kockodan

Body snatching, horrorové, zombiovské, LA-ovské noir pokoukání s dokonalou early devadesátkovou atmosférou bez mobilů, tabletů a apple notebooků. Jak osvěžující. O atmosféře je tohle ponuré a docela pomalé dílko mnohem více, než např. o pohnutkách či chování postav, jelikož ty jsou dost často těžko pochopitelné racionálním rozumem diváka. Děj, zápletka i konečné rozuzlení a kupodivu i happy end jsou přesto velmi dobré, a i přes ponurou noir atmošku děj velice dobře odsejpá, a dočkáme se i nějakého toho humoru, mezi tou vší nechutností, násilím, krví, hororvýma lekačkama a zvracením koťátek obalených slizem. Díky naprosto civilní a výrazově dokonalé Rose Salazar se tento seriálový štyk skvěle hodí k bingenutí na jeden zátah, její podmanivé a tajemné ztvárnění mladé scénaristky nově přišedší do LA za účelem zfilmování svého prvního celovečerního filmu vás naprosto vtáhne do děje ať chcete nebo nechcete. Za mě jednoznačně 100% ()

knoxvile

Tahle minisérie byla tak bizarní, až to vlastně bylo docela dobrý, líbila se mi ta atmosféra, která byla místy opravdu hororová. Zvracení koťátek? OK ...ale aby pak koťátka lezla dírou z dutiny břišní, kterou následně hlavní hrdinka využije jako erotogenní zónu a začne ji spolu s frajerem (Jeff Ward) fistovat, to už bylo fakt mimo. ()

Tr0nic odpad!

Toto bol celý čas taký odvec, že som bol zvedavý, čo sa z toho nakoniec vyvinie. To mám za to, že som zvedavý. Strata času, ale pokiaľ chcete vidieť vyliezať mačky z brucha Rosy Salazar, je tento seriál pre Vás. ()

Accuphose

Chtěl jsem dát původně 5 hvězdiček, ale ten rozpačitej konec (je mi jasný,že chtějí pokračování) a fakt, že s postupujícím dějem lezl na povrch tenčící se rozpočet... mě přimělo jednu hvězdičku sundat. Každopádně je to svěží vítr do stojatých vod žánru, a z té ruky v boku... z toho jsem měl husinu :-D ()

draxxi

Rozhodne musim v hodnoceni pridat uz jen za originalitu.... Kdo tohle vymysli ? Za me fajn horor s vazne sexy carodejnici. 4/1/2024 71% ()

lineker

Seroš, který nenudí. Naopak neustále překvapuje. Bizarní, žánrový mix, který se nebojí jít cíleně přes hranu. A fakt se pár originálních situací našlo. Třeba s tím středem rozkoši v dívčím boku. Netflix nešel s tímhle kouskem na první dobrou a to se cení. ()

Bobb0303

Přibližně do první poloviny jsem se nemohl zbavit pocitu, že mě zajímá kam se to celé vyvine.. Stále jsem nevěděl jestli se mi to líbí, nebo ne.. A pak už to šlo celé do kytek.. Škoda.. Mnohl to být nový počin typu Twin peaks ale bohužel se nepovedlo.. ()

stret

Bizar, ale pre mna prijatelny.  Milujem bosorky a tato bola dost kvalitna. Od zaveru by som cakal viac nez pripravu na dalsiu seriu. ()

patto

až na ten koniec super bizar. Seriály Netflixu už ani nepozerám nové lebo nič neukocuju a nechávajú otvorené. Miniséria áno lebo týmto neduhom netrpia ale žiaľ tento áno. vedieť to, ani sa do toho nepustam a pritom to mohlo krásne skončiť a dostal by u mňa 83%. Takto s odretými ušami 70%. Škoda ()