• Delmondo

V porovnání s prvním dílem je to sice kravina ale nad vodou to drží dvě věci. Tou první je pařmen Vašut kterej furt kecá nějaký poloamerický krávoviny ale je to prostě řízek jak sviň, tou druhou je hladce oholenej Tofi kterej tady vypadá jak pornoherec a do sympaťáka z jedničky má dost daleko jenže sype jednu hlášku za druhou a těžce vládne celýmu ansámblu. Jinak Vaculík se moc nechytá asi se chystal na svou epickou roli v kultovní Nahotě na prodej. Takže je to sice blbost na entou ale tak nahláškovanej film v česku snad po revoluci nikdo nenatočil.(2.10.2014)

Klidně mě ukamenujte, ale mě dvojka přijde úplně normálně srovnatelná s jedničkou. Možná to považuju dokonce za o chlup lepší film - má to aspoň takovej normálnější scénář, kterej neni jen o tom, kde zase ty dva troubové nechali ležet nějakou hromadu peněz. Příběh ani dialogy nejsou žádný exemplární odpady a veliký plus je pro mě prostě samotnej fakt, že se to odehrává v Praze na počátku devadesátek v takovym správně amatérsko-veksláckym prostředí. To je mi blízký. (65%)(9.1.2019)

Můžu se opět jen smát,asi nevíte co znamená přátelství až za hrob.Možná mám tenhle díl ještě radši než ten první.Pral bych se vo tebe jak šavlozubej tygr...ale nějakej bez zubej ne?je tady kadlec.. a co chce?kafe!Jo tak jo,tenhle díl mám určitě radši....skvělá doba,skvělý přátelství...pro mě nejvíc.Bezva hudba,dramatická zápletka,boj o lásku,kamarádství ale hlavně ta čest... 42%?děte do prdele!(10.5.2011)

• chlievik

hahaha, dobre som sa na tom trápnom filme zasmial... tesne po Revolúcii '89 bolo v móde, aby každý bol "mafiózo" :) každý chcel mať Forda Sierru alebo Escort, nosilo sa to zo zahraničia ako ojazdené, kradnuté, Kriste, tie trapasy, vznikali prvé "masážne salóny", agenti ŠtB privatizovali hotely a reštaurácie, jediný rozdiel s komunizmom bol vtedy ešte len v tom, že sa podpultový tovar dostal na povrch ako legálny. Celé to obdobie bolo o tom, že každý chcel byť "amerikánec", alebo "japončik" :D bol to trapas, a dnes sa mi filmy z toho obdobia javia ako úbohé a smiešne, od začiatku do konca, úbohá angličtina, hudba musela byť samozrejme v angličtine, bejbe, ok, lejde, senk jú, holka v okuliaroch na diskotéke po bozku Tofiho odpadne (pokus o napodobnenie amerických filmov, kde sa smejú z nespoločenských sociek a biflošov), príkladov je plno, o čo sa pokúšali? Mysleli si, že to niekto kúpi v zahraničí? Každopádne to predali aspoň tu, lebo jalový dav na to pekne naivne skočil. Však už len názov toho "nasilu" filmu že... "z Brooklynu". :P Stačí mi pozrieť si 5 minút z posledných scén filmu, a vidím tu slabotu....(10.11.2013)

• choze

"TO SOM OKÚKOL V JEDNOM FILME Z AMERIČKY." Podstatně slabší než jednička a než podobné porevoluční komerčárny s náběhem na akčnost jako NAHOTA NA PRODEJ či FONTÁNA PRE ZUZANU 2. Příběh (z Brooklynu) je neuměle a dost nešťastně (drogy) vylouhovaný první díl, není tu nijak zvlášť otištěna porevoluční atmosféra a Sagvan Tofi tu ze sebe dělá nebetyčně trapného kašpara. Ale Simča je fajn.(24.9.2007)

• - Filmová diskotéka Brooklyn existuje i ve skutečnosti, a to v Praze 5 na Stodůlkách. Jejími majiteli byli po určitou dobu dokonce Lukáš Vaculík a Sagvan Tofi. Exteriéry však byly natočeny jinde. (AntonioG33)

• - Představitelku jedné z hlavních rolí, Simonu Krainovou, ve filmu nadabovala o něco zkušenější herečka, Ljuba Krbová. Režiséru Soukupovi vadil Krainové silný "ostravský" přízvuk, známá modelka totiž pochází z Havířova. O předabování dlouho netušili ani skalní fanoušci filmu, samotná Krainová to prozradila bulváru až řadu let po premiéře filmu. (curfew77)

• - Film, na který se dívá George (Marek Vašut) v hotelu, se jmenuje Divoká srdce (1989), který režíroval také Jaroslav Soukup. (mchnk)