• Stegr

35%(3.11.2007)

• dobytek

Tohle je fakt děs. Jestli to měla bejt reklama na cigára nebo na Renault, tak se to možná povedlo, ale jako film to stojí za hovno. Ještě klika, že Vaculík a Tofifé už žádný další filmy spolu nenatočili. Pobavila mě snad akorát hláška "Vy si mejete ruce v záchodě?", což je na celej film dost málo. Ale jak už jsem někde psal, tak jednou se mi podařilo chytit tágo po Sagvanu Tofifém, takže odpad prostě nemůžu dát :-) update: No musim přidat jednu hvězdu za tu atmosféru začátku 90. let a za celkem dobrou muziku - Moby, Technotronic, atd...(9.1.2007)

Říkejte si co chcete, ale tenhle film je lepší než většina toho, co vzniká v Česku v dnešní době. Nicméně spousta klenotů české kinematografie je na čsfd zavalena odpady už jen z principu, takže nezbývá než nad tím mávnout rukou. Já se skvěle bavila i když jsem film viděla snad po deseti letech - a nemohla jsem se odtrhnout od obrazovky. To se mi u českých filmů stává opravdu, opravdu zřídkakdy - proto si dovolím trochu nadhodnotit :) Příběh je na naše poměry originální a poutavý a herci přesvědčiví - hlavně Krainová se mi líbila.(22.9.2014)

Tenkrát mě to v kině bavilo. Bylo mi 12. Dnes bych asi šel o dvě hvězdy níž, ale přece se nepostavím dvanáctiletýmu dítěti, to by nebylo fér.(21.9.2014)

• woody

Vaculík,Tofi a Soukup vrací úder.A ten úder moc,moc bolí.(8.2.2003)

• - Film, na který se dívá George (Marek Vašut) v hotelu, se jmenuje Divoká srdce (1989), který režíroval také Jaroslav Soukup. (mchnk)

• - Jaroslav Soukup měl připravený scénář i pro třetí díl, smrt Karla Augusty však plány zhatila. Soukup si nedovedl představit film bez padoucha Kadlece. (korbitch22)

• - Režisér Jaroslav Soukup potreboval dievča, ktorej by diváci uverili, že je luxusná prostitútka, a preto si z agentúry "Czech models" vybral osem dievčat, z ktorých v konkurze najlepšie obstála Simona Krainová s nulovou hereckou skúsenosťou. (Raccoon.city)