• Stegr
  **

  35%(3.11.2007)

 • dobytek
  **

  Tohle je fakt děs. Jestli to měla bejt reklama na cigára nebo na Renault, tak se to možná povedlo, ale jako film to stojí za hovno. Ještě klika, že Vaculík a Tofifé už žádný další filmy spolu nenatočili. Pobavila mě snad akorát hláška "Vy si mejete ruce v záchodě?", což je na celej film dost málo. Ale jak už jsem někde psal, tak jednou se mi podařilo chytit tágo po Sagvanu Tofifém, takže odpad prostě nemůžu dát :-) update: No musim přidat jednu hvězdu za tu atmosféru začátku 90. let a za celkem dobrou muziku - Moby, Technotronic, atd...(9.1.2007)

 • hellstruck
  *****

  Říkejte si co chcete, ale tenhle film je lepší než většina toho, co vzniká v Česku v dnešní době. Nicméně spousta klenotů české kinematografie je na čsfd zavalena odpady už jen z principu, takže nezbývá než nad tím mávnout rukou. Já se skvěle bavila i když jsem film viděla snad po deseti letech - a nemohla jsem se odtrhnout od obrazovky. To se mi u českých filmů stává opravdu, opravdu zřídkakdy - proto si dovolím trochu nadhodnotit :) Příběh je na naše poměry originální a poutavý a herci přesvědčiví - hlavně Krainová se mi líbila.(22.9.2014)

 • 6thSun
  ****

  Tenkrát mě to v kině bavilo. Bylo mi 12. Dnes bych asi šel o dvě hvězdy níž, ale přece se nepostavím dvanáctiletýmu dítěti, to by nebylo fér.(21.9.2014)

 • woody
  odpad!

  Vaculík,Tofi a Soukup vrací úder.A ten úder moc,moc bolí.(8.2.2003)

 • - Film, na který se dívá George (Marek Vašut) v hotelu, se jmenuje Divoká srdce (1989), který režíroval také Jaroslav Soukup. (mchnk)

 • - Jaroslav Soukup měl připravený scénář i pro třetí díl, smrt Karla Augusty však plány zhatila. Soukup si nedovedl představit film bez padoucha Kadlece. (korbitch22)

 • - Režisér Jaroslav Soukup potreboval dievča, ktorej by diváci uverili, že je luxusná prostitútka, a preto si z agentúry "Czech models" vybral osem dievčat, z ktorých v konkurze najlepšie obstála Simona Krainová s nulovou hereckou skúsenosťou. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace