VOD (1)

Hrdinové zanechali původních profesí číšníka a taxikáře a pronajali si prosperující diskotéku Brooklyn. Jejich poklidný život však naruší podvodník Kadlec, který nezapomněl, že to byli právě oni, kdo jej před dvěma lety dostali za mříže. Celou tu dobu myslel jen na pomstu. Dříve drobný podvodníček s pomocí svých kompliců, zetě Bureše a spoluvězně "Inženýra" se napojí na obchod s drogami a zahájí svou pomstu. Michal je zatčen pro znásilnění dívky, kterou v životě neviděl a Tomášovi nedá moc práce zjistit, že za vším je právě Kadlec. Dlouho také Tomáš netuší, že sympatická Ivana, která nastoupila do jejich podniku a do níž se zamiloval, pracuje také jako luxusní prostitutka a do podniku ji nasadil právě Kadlec. (oficiální text distributora)

mira007

Nastavovaná kaše prvního filmu - není špatná, tentokrát český Podraz zasazen do porevolučního podnikatelského prostředí. Kdybych měl říct klady - ústřední trojice si jede to svoje a hryc jim přihrává, objevení Simony Krainové a pěkná minirole Vašuta ( " Co to je trabant ? , " " Slovo nejde, to v Americe neexistuje " ) ()

mzss1

Prokazatelně horší než první díl. Herecké obsazení je na tom opět výborně. Film funguje lépe jako krimi nebo tak nějak než komedie. Vtipné scény tu jsou, ale je jich o trochu méně než v jedničce. Už příběh mě tolik nezaujal. Určitou kvalitu film má i po více shlédnutích, ale na jedničku to rozhodně nemá. Takže to vidím jen tak na 64% = *** ()

Ozzy2

Zajímalo by mě, kolik odpadů by zdejší honorace na film navalila, kdyby to nenatočil Soukup.Tady je to někdy jak v pakárně.Kdejakej skutečnej odpad tu svítí pěti hvězdami jen kvůli jménu režiséra, nebo představitele hlavní role a Soukup, kdyby natočil Motýlka se Steve Mc Queenem, tak sklidí výsměch.:)))Tupci ()

castor

„Pojď, zabijem se.“ - „Až jindy, jo?“ I přes všechny Maisnery a agenty Hrušky je pokračování Soukupova hitu nesmírně příjemné. A nikdy nezestárne. Odpouštím mu všechny logické lapsy, a když to opět poběží v TV, tak nemám problém to třeba na podesáté zase vidět... Nechápu úrovňové srovnávání s Kameňáky apod., tady totiž nesmrtelné hlášky dokonale fungují. Dvojice Vaculík s Tofim válela, Karel Augusta zrovna tak, režisér Soukup toho času uměl. Tohle je nostalgický tuzemský kult raných 90. let!! ()

Godhaj

,,Vy si mejete ruce v záchodě?“ Pokračování českého Podrazu plynule navazuje na první film. A tak sledujeme vlastně totožný příběh s novým prvkem pomsty, diskotéky a drog. Celkově vzato je příběh trochu slabší, a ani podrazy nejsou tak promyšlené. Vaculík a Tofi pořád nedůvěřují policii, a tak si svoji situaci zbytečně komplikují a film se tím natahuje. Nicméně ústřední dvojka jsou pořád stejní sympaťáci, kterým teď navíc sekunduje sexy Krainová, na kterou je ještě hezčí pohled, než na ty dva. ()

• Režisér filmu Jaroslav Soukup často zápasil s výkony Karla Augusty. Ten byl totiž na přísné dietě, která zahrnovala pouze jednu vypitou lahev bílého vína denně, což samozřejmě časem vedlo k zhoršujícímu se zdravotnímu stavu i hereckému projevu. Soukup říkal, že musel často poslat Augustu si loknout, aby dokázal předvést požadovaný výkon. (korbitch22)
  • Lukáš Vaculík souhlasil s účastí na filmu až poté, co Jaroslav Soukup několikrát přepsal scénář. (korbitch22)

Související novinky

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

12.01.2017

Na prvního Anděla Páně vyrazilo do kin 188 138 diváků, takže Jiří Strach rozhodně nečekal, že jeho pokračování rychle zaútočí na milion. Právě tahle cifra ale padla v šestém týdnu promítání, čímž se… (více)