Hrají:
Dan Bárta, Ewa Farna, Ondřej Gregor Brzobohatý (a.z.), Marta Jandová (a.z.), Karel Heřmánek (a.z.), Václav Kopta (a.z.), Milan Šteindler (a.z.), Libuše Šafránková (a.z.), Kristýna Leichtová (a.z.) (více)Hrají
Dan Bárta
Československo
Nejlepší filmy:
Jesus Christ Superstar (2005) (divadelní záznam)
Kytice (2000)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Ewa Farna
Česko
Nejlepší filmy:
K poctě Davida Stypky (2023) (koncert)
Uzly a pomeranče (2019)
Karel Gott 70 (2009) (koncert)
Ondřej Gregor Brzobohatý (a.z.)
Československo
Nejlepší filmy:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Setkání s hvězdou (2011) (seriál)
Zakázaný člověk (2009) (TV film)
Marta Jandová (a.z.)
Československo
Nejlepší filmy:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (koncert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (koncert)
V slepých uličkách (2015) (koncert)
Karel Heřmánek (a.z.)
Československo
Nejlepší filmy:
S čerty nejsou žerty (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (divadelní záznam)
Smrt krásných srnců (1986)
Václav Kopta (a.z.)
Československo
Nejlepší filmy:
Sněženky a machři (1982)
Občanský průkaz (2010)
Koncert pro Martu (2022) (koncert) - moderátor
Milan Šteindler (a.z.)
Československo
Nejlepší filmy:
Vesničko má středisková (1985)
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Česká soda (1998)
Libuše Šafránková (a.z.)
Československo
Nejlepší filmy:
Obecná škola (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Kristýna Leichtová (a.z.)
Československo
Nejlepší filmy:
Bull (2019) (divadelní záznam)
Obraz Doriana Graye (2010) (divadelní záznam)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Jáchym Kraus (a.z.)
Česko
Nejlepší filmy:
Svatba na bitevním poli (2008)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)
Případ nevěrné Kláry (2009)
Natálie Halouzková (a.z.)
Česko
Nejlepší filmy:
Sedm schodů k moci (2023) (seriál)
Něžné vlny (2013)
Všechno nebo nic (2017)
Jan Maršál (a.z.)
Česko
Nejlepší filmy:
Ochránce (2021) (seriál)
Pojedeme k moři (2014)
Něžné vlny (2013)
Lucie Benešová (a.z.)
Československo
Nejlepší filmy:
Povodeň (2005) (TV film)
Tři Alberti a slečna Matylda (1994) (TV film)
Blázni a děvčátka (1989)
Zuzana Bydžovská (a.z.)
Československo
Nejlepší filmy:
Tisícročná včela (1983)
Případ Platfus (1985) (TV film)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Petr Batěk (a.z.)
Československo
Nejlepší filmy:
České století (2013) (seriál)
Cejch (2016) (divadelní záznam)
FAMU v kině 02 (2021)
Tereza Nvotová (a.z.)
Československo
Nejlepší filmy:
Pouta (2009)
Bludičky (2010) (TV film)
Priateľstvá padajúceho lístia (1998) (TV film)
Josef Polášek (a.z.)
Československo
Nejlepší filmy:
Zlatá šedesátá (2015) (divadelní záznam)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Protektor (2009)
Václav Vydra nejml. (a.z.)
Československo
Nejlepší filmy:
S čerty nejsou žerty (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV film)
Miroslav Hrabě (a.z.)
Československo
Nejlepší filmy:
P.F. 77 (2003) (TV film)
Touha (2011) (divadelní záznam)
Expozitura (2009) (seriál)