Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Píše se rok 1994 a někteří studenti právě odpromovali. Jako jedna z nejlepších absolventek vysoké školy by měla mít Lelaina Pierce před sebou zářivou budoucnost. Realita je ovšem mnohem těžší. Lelaina pracuje jako produkční asistentka nesnesitelného moderátora ranní televizní show. Ve svém volném čase natáčí jízlivý a často až urážející videodokument o svých vrstevnících. Aktéry jejího dokumentu jsou promiskuitní spolubydlící Vickie, Sammy, který potlačuje svou přirozenou sexualitu a její nejlepší kamarád Tray, velmi nadaný mladík, ovšem zároveň rebel bez přirozené životní motivace. Lelaina se seznámí s Michaelem, ambiciózním producentem, který chce uvést její dokument v televizi. A tak se ambiciózní dokumentaristka z ničeho nic ocitne uprostřed podivného milostného trojúhelníku. Na jedné straně stojí zajištěný, materialistický Michael a na druhé věčně filozofující, přitažlivý Tray. Film je režijním debutem Bena Stillera. (TV Barrandov)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (75)

Rex Mundi 

všechny recenze uživatele

Myslela som si, že už kvôli tej romantickej odrhovačke Baby I love your way to je nejakým spôsobom kultový film. Trt makový. Nepozerala som ho síce na 100%, ale prečo? Lebo sa to nedalo. To bola taká strašná, preafektovaná NUDA, že som sa väčšinu času radšej nedívala, len počúvala tie ich "dozrievajúce" plky a problémy a varila obed. Hádam jediná zábavná postava bol nafúkaný moderátor okázalo trápnej rannej šou :-) Prípadne ešte divní rodičia. Naopak mladí protagonisti mi prišli totálne nezaujímaví, trápne rozháraní, infantilní a neznesiteľní. Ako vravím, nedávala som úplne pozor, ale nemyslím si, že by to príliš pomohlo. Aspoň ten vyprážaný patizón čo som upiekla pri filme, bol skvelý :-) ()

Morien 

všechny recenze uživatele

Jakožto sotva opeřené ptáče jsem se čtrnáct let po vzniku podívala kvůli Ethanu Hawkeovi na tento film a potom si jenom s otevřenou pusou řekla: "TOHLE natočil ZOOLANDER?" (Nic ve zlém, miluji oboje.) Velmi krásný film a velmi pohodový soundtrack (mít tak plnou verzi Add it up). A taky už aspoň umím definovat ironii. --- A kdo by to byl řekl, že mi bude stačit dalších osm let a film mi bude připadat natolik naivní, že i navzdory veškeré nostalgii poklesne mé mínění o jeho kvalitě. ()

Reklama

dobytek 

všechny recenze uživatele

Je to takovej film o procitnutí z bezstarostnýho školního života do reality. Hledání práce, shánění peněz, do toho nějaký to řešení vztahů... Ty vztahy se řešily až zbytečně moc a bez toho přiblblýho romantickýho happy endu bych se fakt obešel, ale jinak se mi to docela líbilo. Potěšila mě taky přítomnost mejch oblíbenejch herců Bena Stillera (v poněkud netradiční roli kravaťáka) a Janeane Garofalo (tradičně asociální postava). Jo a v zajímavostech jsem si přečet, že to byl první film, ve kterym se objevila Renée Zellweger, tak jsem čekal, co předvede a ona se tam jen tak mihla asi na 10 sekund a neřekla ani slovo. Prostě debut jak noha :-) 75% ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Takovej ten klasickej film prakticky o nicem a bez poradnyho deje, kde se resi hlavne vztahy party cerstvejch absolventu, ktery vylezou ze skoly s hromadou idealu a postupne zacnou mit problemy, hlavne s praci. Ale je to natoceny pohodove, je tu perfektni hudba a herci, i kdyz se obcas chovaj jak hovada, hrajou perfektne, obzvlast Hawke je paradni, ale i Stiller a Zahn podavaj svuj nadprumer. Celkove misty zajimavy, misty trochu zdlouhavy a stereotypni, nicmene za slabsi 4*. ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Zajímavá vztahovka, ve které hraje kupa známých (nechci napsat dobrých) herců, kterou režíruje Ben Stiller. Dnešním mladým divákům tomhle nemá moc co říct a vlastně ani mě to moc nedalo. Koukal jsem na to jen z důvodu účasti těch známých herců. PS: Renéé se zde mihne asi sekundu, to aby někdo na to nekoukal kvůli ní. 50% ()

Galerie (42)

Zajímavosti (12)

  • Ethan Hawke (Troy Dyer) ve filmu předvedl i své pěvecké nadání. Zazpíval písničky "I'm Nuthin" a "Add It Up" (obě dvě jsou covery od kapely Violent Femmes). (LilyDeLarge)
  • Ben Stiller sa dozvedel, že by mohol zahrnúť pieseň "Stay" od Lisy Loeb na soundtrack, len ak bude súhlasiť s tým, že tam dá aj "Baby, I Love Your Way" (prerobené Big Mountain). (jofffo1)
  • Režisér Ben Stiller obsadil Steva Zahna po tom, ako ho videl hrať na javisku v New Yorku aj s Ethanom Hawkom. (jofffo1)

Reklama

Reklama