Bolestná realita

Reality Bites

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1994, 94 min

• Jacinda

Film který je umelěcký, ale jde úplně mimo mě. Opravdu (jak tady někdo napsal) je Ethan protivný a ošklivý (na rozdíl od obchodníka se smrtí kde byl úžasný). Prostě se mi to nelíbilo(5.1.2011)

"Melrose place je dobrej seriál." Bolestné devadesátky v nejlepším slova smyslu. Winona Ryder je anděl, Ethan Hawke rozervaný beatník, Emmanuel Lubezki si hraje s ručníma kamerama a celému all stars týmu šéfuje Ben Stiller. Dolehlo to na mě víc, než jsem čekal, a když na konci hráli U2 (a ty víš, jak moc nemám rád U2), tak šlo vnímání předvídatelnosti stranou a na povrch se pomalu draly slzy. Víc od filmu s názvem Bolestná realita nečekám.(7.2.2016)

• Rex Mundi

Myslela som si, že už kvôli tej romantickej odrhovačke Baby I love your way to je nejakým spôsobom kultový film. Trt makový. Nepozerala som ho síce na 100%, ale prečo? Lebo sa to nedalo. To bola taká strašná, preafektovaná NUDA, že som sa väčšinu času radšej nedívala, len počúvala tie ich "dozrievajúce" plky a problémy a varila obed. Hádam jediná zábavná postava bol nafúkaný moderátor okázalo trápnej rannej šou :-) Prípadne ešte divní rodičia. Naopak mladí protagonisti mi prišli totálne nezaujímaví, trápne rozháraní, infantilní a neznesiteľní. Ako vravím, nedávala som úplne pozor, ale nemyslím si, že by to príliš pomohlo. Aspoň ten vyprážaný patizón čo som upiekla pri filme, bol skvelý :-)(2.9.2013)

TOP film od začátku do konce! Skvělá a překrásná herečka Winona v kombinaci s Ethanem - dvojice jak má být. Dobře pojatý způsob života studentů a nejen příběh, zpracování a obsazení mě nadchla ústřední písnička My Sharona. Takže plný počet bodů super dojemný a skvělý film.(19.7.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $20,982,557Tržby Celosvetovo $33,351,557(6.2.2010)

• - Režisér Ben Stiller obsadil Steva Zahna po tom, ako ho videl hrať na javisku v New Yorku aj s Ethanom Hawkom. (jofffo1)

• - Pieseň Lisy Loeb "Stay" bola zahrnutá na soundtrack po tom, čo ju Ben Stiller dostal na páske od Ethana Hawka, ktorý bol jej osobným priateľom. (jofffo1)

• - Dava Pirnera, frontmana skupiny Soul Asylum a vtedajšieho kamaráta Winony Ryder, je vidieť v niektorých "domácich" videách. (jofffo1)