Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda

Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd

Blbý a ešte blbší: Ako sa stretli

Blbý a ešte blbší: Ako Harry stretol Lloyda

Komedie

USA, 2003, 82 min

• Likan7

Pitomá jednička je v porovnání s týmhle prequelem film nezměrných kvalit. Není to úplně odpad, hodně scén se celkem povedlo a Eric Christian Olsen je mladý Jim jak vyšitý, ale šem musí být jasné, že to kvalit celkem fajn jedničky nebude dosahovat. S přehledem nejlepší scény jsou s otcem Jessicy, ať už u nich v koupelně nebo při závěrečném pomrknutí, u obou jsem se upřímně zasmál, jenže zbytek stojí fakt za starou belu. Harry a Lloyd se potkají na začátku sedmé minuty tak, že do sebe vrazí. Tím by příběh mohl být vyřešený a film tak měl skončit, já bych dal 2* za ucházející úvod a neviděl zbytek...PS - Mladej Shia vypadá skoro stejně jako současnej Shia :))(11.7.2017)

• pistik

Len veľmi málo filmov je takých zlých, že vám je z nich naozaj zle. Tento je ich kráľom. Ani si nepamätám, kedy som bol naposledy taký urazený. Skvelej komédie, akou Blbý a blbší nepochybne je, urobiť takýto prequel je hanbou. Film má nielenže bezduchý scenár založený výhradne na fekáliach a podpiremerné herecké výkony, ale, čo je najhoršie, robí zlú službu aj svojmu predchodcu. Po tomto filme totižto vyzerá, že Harry a Lloyd sú mentálne retardovaný, čo v pôvodnom filme rozhodne neboli. Postavy sa chovajú chaoticky a iracionálne a navyše, akoby utiekli z Mental Hospital. Za tento film by mal režisér a scenárista vysieť a filmoví producenti by sa mali ospravedlniť celému svetu, chodiť od domu k domu a každému v susedstve povedať, že sú perverzný úchyláci.(31.12.2006)

• Frajer42

No, že by to bylo až o tolik horší než první díl to si teda nemyslím. Zahráno je to naprosto uboze. O tom žádná. Ale děj je správně praštěný. Se stopáží to tvůrci naštěstí nepřepískli a i přesto jsem měl během poslední dvacetiminutovky filmu dost. Nicméně, tu lze nalézt naprosto úchvatnou scénku s potenciálními hovny, která mě dostala. Ještě se mi celkem zamlouvala hláška, že holky jsou pro buzíky. Tím jsem bohužel vyčerpal to povedené. Zbytek je trapnost, trapnost a ještě větší trapnost. I když se k vám snaží humor protlačit ze všech stran, jako by byly zavřené dveře. Lepší hvězdička.(13.6.2013)

• GreatestFan

Ztráta času jak pro diváka tak tvůrce, kteří se jen zbytečně snažili natočit prequel k super komedii, který však fakt stojí za prd, viděl jsem to sice několikrát, ale až pak jsem si uvědomil jaká je to ztráta času. K zblití. Ikdyž je zde i pár vtípků dobrých. // Poprvé viděno 27. Prosince. 2011 viděno 5X.(8.11.2013)

Blby a blbejsi je jedna z nejlepsich komedii, tohle pokracovani je sice stupidni, ale zabavne stupidni. Tvurci jako kdyby se vyzivaly ve vymysleni co nejdebilnejsi kokotiny a ve vysledku to je vetsinou vtipny. Navic z vtipu s hovnama sem nemoh. Ale je tu vic perfektnich foru, jako treba majitel benzinky. Ale na druhou stranu, neustale opakovani nekterejch foru uz po case pusobilo trochu trapne. Pribeh taky neni nejhorsi a vysvetli jak vzniklo kamaradstvi a navic je tu slusna zapletka. Herecky obsazeni se tvurcum fakt povedlo, ani ne tak Harry, ale Lloyd je fakt perfektni. Jiste, na Carreyho nema, ale je mu nehorazne podobnej a rozhodne me svym vykonem neurazil. Eugena Levyho znam jen z prcicek a tahle role mu nejak zvlast nesedla. Pokud budete cekat inteligentni zabavu, bezte se rovnou obesit, ale pokud uverite nazvu filmu, budete se dobre bavit.(13.9.2006)

• - Film se natáčel v Mariette, v Buckhead a v Atlantě v Georgii a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - Lin Shaye, představitelka Margie, hrála paní Šakalovou v předchozím díle (1994). (Pumiiix)

• - Mnoho mladých herců v tomto filmu, jsou velkými fanoušky původní komedie Blbý a Blbější. (Pumiiix)