Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda

Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd

Blbý a ešte blbší: Ako sa stretli

Blbý a ešte blbší: Ako Harry stretol Lloyda

Komedie

USA, 2003, 82 min

• sepp

Trapne a pokazene pokracovan - nevim co si producent sliboval od takove slataniny, navic s absenci Carreyho a Danielse, kteri jedini dokazali z prvniho dilu udelat komedii vybocujici z prumeru.(4.9.2003)

• Hakha

Jedno z nejhorších pokusů, natočit film podle úspěšné jedničky, který jsem kdy viděl. Farrellyovy mě pobavili hromadou gagů se zajímavým příběhem a výbornými herci, zde není nic. Katastrofální herci, kteří nejsou zábavní ani v jednom okamžiku a režie Millera je strašná. Zbytečně, hloupě a mizerně zfilmovaný film, který si zaslouží pouze odpad! a pořádnou facku...(20.9.2006)

• Djoker

Musím ocenit výběr dvou hlavních herců, protože si jsou neuvěřitelně podobní s původními blbci. Tvůrci z nich navíc udělali jejich karikatury. Samotný film stojí na jednom skvělém vtipu, což je opravdu vratký základ úspěchu. Blbý a blbější mě bavili celou dobu, a tak jsme si jejich začátky nemohl nechat ujít, i když nebyly příliš zábavné.(22.9.2010)

• Bat55

Troy Miller nám ukázal ako má vypadať stupidný ba až nechutný film.Scenár akoby písal človek,ktorý to v hlave nemá v poriadku.Dvaja hlavný hrdinovia Harry a LIoyd sú naozajstní magori a pripomínajú mi nejaké opice z pralesa.Sú postihnutí to áno,ale toto je už moc.Potom trapné scény s Jessicou a Harrym alebo LIoydom.Pre mňa vrchol blbosti.Záleží ako sa na to človek pozerá,já som to bral ako úplnú vygumovanú debilitu a abraka dabra,celkom to ušlo./30%/(25.9.2009)

• Z0oMb3E

Odpaaaaaad! Film stavia na úspechu filmu s Jimom Carrym ale nesiaha mu ani po päty. Hnusné, fekálne, zvrhlé a stupídne ľutujem, že to videli moje oči. Najlepší na tom bol asi ten školský pidiautobus.(4.3.2010)

• - Mnoho mladých herců v tomto filmu, jsou velkými fanoušky původní komedie Blbý a Blbější. (Pumiiix)

• - Film se natáčel v Mariette, v Buckhead a v Atlantě v Georgii a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - Lin Shaye, představitelka Margie, hrála paní Šakalovou v předchozím díle (1994). (Pumiiix)