Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda

• USA Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd (více)
Trailer 2

Lloyd Christmas a Harry Dunne se seznámili hned první školní den. Bok po boku od té doby čelí nástrahám školního systému a života vůbec. Brzy se však budou muset postavit většímu nepříteli, než jakým je jim vzdělání. Ředitel školy Collins a jeho přítelkyně Hellerová chtějí Harryho s Lloydem zneužít, aby na jejich úkor získali grant ve výši 100 000 dolarů na otevření speciální třídy. Jenže přechytračit blbého a blbějšího je úkol i nad síly zasloužilého a mazaného ředitele. Obzvlášť když se na jejich stranu postaví půvabná reportérka školního časopisu Jessica Matthewsová. (oficiální text distributora)

Trailer 2

Bat55

Troy Miller nám ukázal ako má vypadať stupidný ba až nechutný film.Scenár akoby písal človek,ktorý to v hlave nemá v poriadku.Dvaja hlavný hrdinovia Harry a LIoyd sú naozajstní magori a pripomínajú mi nejaké opice z pralesa.Sú postihnutí to áno,ale toto je už moc.Potom trapné scény s Jessicou a Harrym alebo LIoydom.Pre mňa vrchol blbosti.Záleží ako sa na to človek pozerá,já som to bral ako úplnú vygumovanú debilitu a abraka dabra,celkom to ušlo./30%/ ()

Ssoumess

No díval jsem se na to jen proto že to má tady tak nízký hodnocení a chtěl jsem vidět jak moc je to blbý... a moc. Trapné, bez jakékoli zápletky, nápadu. Doma jsem to vydržel, protože jsem si dal pívo a natáhl jsem se na gauč, ale z kina bych asi utekl a brečel nad ztracenými penězi. Dávám 1bod za hezký baby a 1bod za dvě jediné vydařené scény - otec Jessiky vs. Harryho hovna. 2/10 ()

AntiasKing odpad!

První dost povedený díl byl založený na pohodovém příběhu a slušných vtipech. Tohle je založeno na xichtech těch dvou, na nesmyslném ději (vlastně oni jen sháněli lemply do zvláštní třídy a pak se jakože flákali). Neviděl jsem to úplně celé protože to nešlo vydržet jaká to byla nuda! Viděl jsem asi 45 minut ze začátku a pak posledních 5 minut....za celou dobu jsem zaregistroval jen jeden průměrně dobrý vtípek: "nic není tak americké, jako když se flákáš a projde ti to". 15% ()

lokol

strasne blbe....tento film sa chcel strasne podobat na svojho predchodcu..ale okrem ucesov to bolo cele na hovno....a co sa tyka majitela domu...ja rozoznam cokoladu od hovna....takze cele to bolo blbe...este aj s tymi zmrznutymi jazykmi sa im to nepodarilo...povodne ked som o tom pocul cakal som nieco vtipne...nieco na sty lblby a blbsi...ale ak boli v careyovke blbe herecke vykony...tak potom co tuto? podla mna niektori pri hodnoteni neviem co beru do uvahy....vlastne ani neviem preco je hodnotenie take ake je... ()

Marek1991

Táto komédia veľmi nevyšla. V pokračovaní som čakal opäť starých známych, no títo noví boli herecky horší. Scenár tiež nevyšiel a nebol vo všetkom múdry. Opäť v mnohom trápne a nechutné, no poznám horšie komédie a horšie filmy, tu sa dá miestami aj pobaviť a odpad by bol preto až veľmi krutý, snažili sa. ()

• Děj filmu se odehrává v roce 1986. (ČSFD)
  • Film se natáčel v Mariette, v Buckhead a v Atlantě v Georgii a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)
  • Během závěrečných titulků vpravo na obrazovce běží nepovedené scény z natáčení. (ČSFD)