Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda

• USA Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd (více)

Lloyd Christmas a Harry Dunne se seznámili hned první školní den. Bok po boku od té doby čelí nástrahám školního systému a života vůbec. Brzy se však budou muset postavit většímu nepříteli, než jakým je jim vzdělání. Ředitel školy Collins a jeho přítelkyně Hellerová chtějí Harryho s Lloydem zneužít, aby na jejich úkor získali grant ve výši 100 000 dolarů na otevření speciální třídy. Jenže přechytračit blbého a blbějšího je úkol i nad síly zasloužilého a mazaného ředitele. Obzvlášť když se na jejich stranu postaví půvabná reportérka školního časopisu Jessica Matthewsová. (oficiální text distributora)

Imouse odpad!

Máte rádi dva idioty, kteří běhají po plátně a mazají po zdech. zrcadlech, dveřích, autech a hlavně po sobě hovna. Ne? Tak to vás tento komediální "skvost" neoslní. ()

Ladisec odpad!

Něco tak stupidního, ubohýho a dementního jsem v životě ještě neviděl. Nechápu jak tohle mohl někdo natočit, opravdu blbost největší, tomu se přece nikdo nemůže ani smát.A jesti ano nechápu čemu. Podle mě je tohle nejhorší film v historii!! ()

giacobbe odpad!

Nějak mě neoslovuje a téměř uráží humor stojící na lehké až středně těžké mentální retardaci, kupodivu u jedničky stojící na přitroublém buranství jsem se pobavil. ()

zurivymlok odpad!

Sice jsem to neviděl, ale už z principu to strkám do odpadu./// Už jsem viděl začátek a s hrůzou od toho utekl. Ten odpad sedí. ()

qwazaokki odpad!

Komedie by měla být vtipná. No, aspoň si to myslím. Tvůrci této sračky ovšem mají evidentně jiný názor a vytvořili něco zcela unikátního. Takhle dementní film se opravdu jen tak nevidí. Možná, že se jedná o autobiografický film scénáristů. ()

rodneycz odpad!

Nuda, nuda a potřetí nuda. Blbý a blbější s Jimmem Careym byla zábava, po které jsem se nemohl tři dny nadechnout. Proboha co je tohle?? Pro mě jednoznačně jedna z nejhorších komedií, jestli se to dá vůbec tak nazvat. Dal bych jednu hvězdičku, ale to jenom kvůli sexy Rachel Nichols. ()

SONYAGENT odpad!

takovou hovadinu natočit .. to se může stát snad jen v Americe. Film jsem dokoukal celý jen z principu a z důvodu, který Vám ani nemusím vyprávět.. ()

P@\/EL

Dobrá komedie, která navazuje, přesněji řečeno odehrává se časově před, prvním filmem. Najde se tu několik parádních humorných situací a zajímavých hlášek. Vždycky jsem přemyšlel nad tím, kdo je vlastně tím blbějším a v tomhle filmu mi dal Harry jasnou odpověď. Za vše svědčí scéna s čokoládou zasviněnou koupelnou, to bylo, Harry, prostě dokonalé. Prvnímu filmu se to ale nevyrovná a to zejména díky hercům. ()

tuberatanka

"jednotku" som nevidel, ale toto mi prišlo v rámci toho, čím to byť malo, v poriadku. Jasné, že je to trochu priblblá mainstreamová komédia, ale ona aj chcela byť priblblá. Blbá a blbšia. Jeden z filmov pre ľudí, ktorí chcú totálne vypnúť pri úplne predvídateľnej zápletke a neuveriteľne tupom humore (ktorého sila spočíva skôr v tuposti než v humornosti), a zároveň film, ktorý si v rámci tohto ešte drží úroveň. C'mon, je to ďaleko pozeratelnejšie než Susedia či Kutyil, kde je tá tuposť nezamýšľaná, a ďaleko menej fungujúca. Otvorená fekálnosť a priblblosť vtípkov je podľa mňa ďaleko poctivejšia, než neúspešná snaha byť humorný bez takýchto podporných prostriedkov. Síce som sa nesmial, ale chcel som vypnúť a vypol som. Tie dve hviezdičky v tomto kontexte ani nie sú mienené hanlivo:) ()

Snape14 odpad!

Nekteri lide zkratka nemaji zadnou poradnou fantazii a tak vznikaji takovehle pitomosti. Blby a blbejsi podle me stoji opet na Carreym, tak jak ho asi chteji nahradit? ()

Sarinkaa31 odpad!

Na mě moc silný kafe. Opravdu blbý nebo blbejší? Něktré scénky trapné a asi nejsem ten typ kdo by se u toho zasmal. ()

Vlnky

Nic vic nez zlaty stred hodnoceni.Rekl bych ze tenhle druhy dil je nudnejsi nez ten prvni.*** jsem dal jen za herecke vykony ()

Rob81 odpad!

Oproti původní komedii "Blbý a blbější" s Jimem Carreym a Jeffem Danielsem, která byla svou totální debilností opravdu dokanalá je toto paradoxně naprosto nehorázná tupost největšího kalibru! Nikdy mě nepřestane fascinovat, že někdo dokáže točit stupidity takového rázu. ()