Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Príbeh rodiny, ktorá sa po rokoch odlúčenia opäť stretne, aby jej členovia vyriešili isté majetkové záležitosti. Avšak pri tomto osudovom stretnutí vyplávajú na povrch desivé skutočnosti, pred ktorými každý jeden z nich celé tie roky unikal. (sochoking)

Recenze (16)

Fr 

všechny recenze uživatele

„TOHLE MÍSTO NEMÁ DOBROU POVĚST. SKRÝVÁ SE TAM ZLO“…  Na úvod tři (zdánlivě nesouvisející) příběhy, kde hororový pravidla splňuje jen ten první. A pak… hororový psycho! Takže úvod a závěr dobrý! Vo tom to je! To ostatní je jinej film…   /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.)  Honím si ho před fotrem rukou boží... 2.) Celá naše rodina zdrhá před minulostí.  ///  Thx za titule „num71“.                 PŘÍBĚH  ***  HUMOR  ne  AKCE  ne  NAPĚTÍ  * ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Zvláštní film je rozdělen do několika kapitol a zpočátku se jeví jako vztahové drama se sociálním podtextem, což takhle napsané zní strašně. Postupně se ale přidá tematika drog, únosu dítěte, loupeže zlata a touha nadnárodní společnosti skoupit pozemky i tam, kde je majitelé prodat nechtějí. O co hůře se do zdánlivě banálního příběhu zapadá, o to rychleji se v poslední třetině vše rozjede až k čistokrevnému hororu. Samozřejmě nejlepší je o filmu nevědět nic, jelikož i pouhé připodobnění k jiným snímkům je velkou nápovědou pro diváka. Robert Patrick vypadá, jako kdyby odešel coby terminátor do Pekla a po letech se z něj vrátil. Za uzavření kruhu rozhodně nakonec čtvrtou hvězdu dám, i když jako celek je to téměř na pět. Bez nadsázky - film pro okrajového diváka. ()

Beckett51 

všechny recenze uživatele

Nečekaně povedená jižanská gotika, která by si zasloužila závěrečnou část klidně o dvacet minut prodloužit, poněvadž takhle to působilo co se jednotlivých kapitol týče trochu nesouměrně. Vše ostatní silně nadprůměrné. ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Téměř hodinu a půl jsem byl přesvědčenej, že tomu dám odpad, protože to co se ve filmu dělo mi přišlo natolik nudný a nezajímavý, že jsem u toho jen stěží udržel pozornost. Náznak nějaký atmosféry či jen špetku napětí jsem tady hledal marně. Nezachrání to ani exTerminátor Robert Patrick jehož účes ve mě evokoval hnízdo nějakýho opeřence. Z odpadu to vytahuje až konec. Musím uznat, že výsledná pointa filmu nebyla zase tak špatná jen k ní vedla zatraceně dlouhá, klikatá a trnitá (NUDNÁ)cesta. ()

sochoking 

všechny recenze uživatele

Skôr ide o pomerne drsnú psychologickú drámu jednej rodiny, ako o horror či thriller, ktorá sa stretne po rokoch odlúčenia, aby spoločne odšéfovali isté majetkové záležitosti a popritom vyplávajú na povrch desivé skutočnosti, pred ktorými každý z nich zatváral oči a chcel na ne zabudnúť. Veľmi drsná, temná a depresívna záležitosť. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Neviem čoho som sa mal báť. Tej hudby zo skrivených huslí? Alebo porážkových hereckých grimás? Inak je to také béčkové psycho s predvídateľným koncom bez strašenia. Filmu sa ale podarilo navodiť aspoň atmosféru. ()

oLí 

všechny recenze uživatele

Tomu říkám pop*či feel good movie.. Tady nestraší ani tak "pohádkově" hororové nadpřirozeno jako spíš opravdoví vnitřní démoni a po psychologické stránce to působí naprosto realisticky děsivě. A Robert Patrick je tu fakt ďábel 6/10 ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Špinavý film, ve kterém se špinavé a ušpiněné duše musí vypořádat s ještě špinavější minulostí. Tohle je asi největší devíza celého filmu, protože hnusná atmosféra sálá z každého póru a v tom všem se pohybují takřka výhradně narušení lidé. Celkově je to strašně nepříjemné a to mě bavilo, protože to dalo zapomenout na pasáže, které se zdály z mého pohledu zbytečně natažené. A nutno podotknout, že se podařilo trefit i obsazení. Patrick je tu naprosto odpudivý, Stahl vynikající a Kelli Garner by si zasloužila psychiatrickou léčebnu od chvíle, kdy se objevila na scéně. Ortodoxní hororoví fandové si na své nejspíš nepřijdou, ale já jsem spokojen. 80% ()

Skeksis 

všechny recenze uživatele

Podivná psychicky narušená rodina sa rozpadne potom, ako si maminka zaviaže pekný uzol a obesí sa na strom. V starom dome zostane iba otec, ktorý sa živí iba whisky, so synom, ktorý má krásny chrup a IQ polena. Ďalší syn žije v útulnom prostredí maringotky kdesi v riti sveta (nechápem, ako mu tam mohla prísť pošta, ale to je jedno), a dcéra ako správna ufňukaná nasierajúca čúza žije v peknom dome s nadmieru trpezlivým manželom. Kvôli štedrej ponuke k predaju farmy sa vrátia domov, aby presvedčili otca s bratom o predaji. A nastane celkom pekné absurdné divadlo. Dej je rozdelený do štyroch častí - život otca so synom, život ďalšieho syna, život dcéry a nakoniec ich opätovné stretnutie. Čiže miestami to vyzerá ako úplne iný film, ktorý sa napokon spojí, čo ma celkom bavilo. ()

Corpsegrinder 

všechny recenze uživatele

Kdo do tohohle půjde s očekáváním přímočarýho hororu si to moc neužije, což ostatně již dokazujou hodnocení místních hororovejch expertů. Film stojí pouze na atmosféře a hercích, neni zde žádný bubu strašení, lekačky atd. V podstatě každá minuta je velmi dusná a nepříjemná, často spolu jen mluví dvě postavy a vy máte stejně divnej pocit. Hodně tomu pomáhaj i herci jejichž obsazení se vážně povedlo. Uvítal jsem i epizodickou formu vyprávění, mnohem lepší než 2 hodiny přeskakovat sem tam. Finále je pak perfektní vyjebávka s divákem, je to takovej ten konec co nejde stoprocentně vysvětlit a je určen spíš jako podnět k diskuzi, a to já rád. Líbilo, a doufám že časem to tady nabere trochu lepší hodnocení. ()

dannyyy 

všechny recenze uživatele

Wau! Čekal jsem od Shudderovců opět průměrný horor, ale tohle se jim povedlo. Dle hodnocení 100 lidí, 100 chutí, ale mně tahle temná strana klasického amerického zapadákova prostě sedla. Konečná fáze filmu mě postavila do pozoru a když už byl nečekaný zvrat na světě, tak úplně poslední scéna zvrat zvrátila :) Film má nádech Hitchcockova Psycho (1960) a scéna se sekerou zase Americké psycho (2000). ()

kkarx 

všechny recenze uživatele

Zajímavý psycho horor ze života, postavený na charakterech, hereckých výkonech a atmosféře. K samotné spojující zápletce se dostaneme až ke konci. Je to takové, že by 3/4 filmu mohly být vyplněny klidně něčím úplně jiným. ()

Rathalos 

všechny recenze uživatele

Tak hned v uvode musim podotknut,ze sa nejedna o horor,ale je to skor taka psychologicka drama,ktora vypoveda pribeh jednej fakt (ne)podarenej sialenej rodinky,cele je to depresivne,temne,ma to mierne neprijemnu atmosferu,no a v zavere pridu nejake necakane prekvapenia i zvraty,ktore s divakom poriadne vy*ebu,ono to nie je film pre kazdeho,myslim,ze vacsina sa bude nudit,ale poniektori si pridete na svoje,mne sa to pacilo...:⁠-⁠) ()

Yamatosan 

všechny recenze uživatele

Temný, depresivní, velmi nepříjemnou atmosférou nasycený psycho-horror. Vynikající herecké výkony všech čtyř hlavních postav! ()

Easykill 

všechny recenze uživatele

Celkem solidní mysteriózní thriller nikoli však horror. Celkem dobře se na to dívá a film je rozdělen na 3 kapitoly což je ve finále velké plus. Za řeč taky stojí solidní twist(y), které nás nechávají na pochybách. Navíc jsem nečekal, že se v jednom filmu potkají terminátor t1000 (terminátor 2)a John Connor (terminátor 3). A co že to Josiah viděl? ()

Reklama

Reklama