Alex Whitman, ambiciózní manažer firmy zřizující kasina a noční podniky, je vyslán do Las Vegas, aby dohlédl na novou zakázku. V malé hospůdce se seznámí s půvabnou mexickou dívkou Isabelou Fuentesovou a stráví s ní noc. Ráno však dívka zmizí, dřív než se Alex probudí. Znovu se objeví o tři měsíce později, právě když je Alex uprostřed důležitého jednání, a oznámí mu, že je těhotná. Když odejde, Alex se za ní vydá a slíbí jí, že s ní pojede za její rodinou, protože se Isabela bojí otce. Po náročné návštěvě, plné početného příbuzenstva, Alex Isabelu požádá o ruku a hned se vydají do obřadní síně. Krátce po svatbě nejprve dorazí Isabelin zuřící otec a vzápětí zbytek příbuzenstva. Objeví se i její psík, což se Alexovi vůbec nelíbí. Manželé se poprvé pohádají, když se ukáže, že zatímco Alex se chce vrátit do New Yorku, Isabela odmítá opustit Las Vegas. Manželé si zvykají na společný život a snaží se sladit odlišné zvyky, názory i přístup k životu. Další komplikace nastanou, když přijedou Alexovi snobští rodiče, kteří se netají nelibostí nad synovým výběrem partnerky. Seznámení Whitmanových s Fuentesovými skončí hádkou. Po další rozepři skončí Isabela v nemocnici. Když ji Alex navštíví, odmítne ho, řekne mu, že potratila, a bez rozloučení odjede k prababičce. Alexovi se stýská a na náladě mu nepřidá, když dostane oznámení o rozvodovém řízení. Zdá se, že vše je ztraceno... (TV Nova)

Radek273

Ach ten Perry, ten by rozesmál i mrtvýho. Jeho cesta s bratry autem do opuštěného kaňonu je geniální a z tohoto filmu opravdu nejlepší. Jinak ale snímek celkově zachránit moc nejde, takový slabší průměr. ()

shinlove

Jedna z mých oblíbených komedií. Strašně rád se bavím tím, jak se dá vypořádat se situací náhlého otcovství :) Jen si říkám, jestli bych byl taky takový blázen a zachoval bych se stejně...ALE - čekat to dítě se Salmou Hayek, určitě bych se zachoval stejně! :D 4* ()

Inyanga

Průměrná romantická komedie se zaběhnutým scénařem, který u mladších dívek a starších dam vyloudí onu potřebnou slzičku. Nejdříve se neznají. Pak se spolu vyspí. No nic. Čekají mimčo. Ona by ho chtěla (sviště i otce dítěte), on ji nechce (o dítěti ani nemluvě). Poté on by ji chtěl, ale ona pro změnu nechce jeho. Nakonec se vše v dobré obrátí, překážky a rozdíly jsou překonány (Američan - Mexičanka, nepraktikující presbytarián - silně věřící katolička, přízemní realista - duchovně založená dívka věřící na osud ), děťátko je na světě, happy end, můžeme jít spokojeně spát :-) Tenhle film drží nad vodou jen svůdná latinská krása Salmy Hayek, komediální talent Matthew Perryho a nesmrtelné písně Elvise Presleyho ("It's now or never"). Ale na nenáročnou večerní zábavu a 3 hvězdičky to stačí. ()

Lucyane

A tak proč ne...Nic nového pod sluncem, ale obsazení vyzdvihává snímek do pozice příjemné průměrné komedie:-) ()

mine.slayer

Velmi lehká romantická komedie se spoustou originálně vtipných okamžiků, v podání Matthewa Perryho a Slamy Hayek nemá chybu. Jedna z mála komedií na kterou zapomenu až v době kdy začnu senilnět a bude mě to mrzet, ale proč vlastně když si nevzpomenu?? Každopádně se na ní do té doby ještě hodněkrát podívám!! ()

Pythonator

Hraje tam Salma Hayek a zmiňovat, že je v tom dost sexy je opravdu zbytečné. Prostě se na to dá podívat a nejenom kvůli ní. ()

DK197

Tak nějak mi v této "komedii" chyběl dostatečný humor... Téma zajímavé, ale snadno zapomenutelné zpracování... ()

Strogov

Asi můj nejoblíbenější film v žánru. Perry zde hraje svým způsobem opět Chandlera a s velesympatickou Salmou tvoří perfektní dvojici. Plusem jsou i písničky Elvise a ústřední hudební melodie. ()

Ondrish

Pre mňa má tento film úplne špecifické čaro a jednu nádhernú asociáciu z mladosti... a síce že rok predtým ako sa film natáčal, som s kamarátmi cestoval krížom cez Ameriku v starom Dodge a prechádzal som cez Arizonu, Hoover Dam, Las Vegas, Grand Canyon a všetky tieto malebné zákutia tejto nádhernej krajiny. Ale okrem toho sa mi páči aj film samotný - je to pekne nakrútená romantická komédia postavená na kontraste bieleho mladíka z New Yorku, na vrchole kariéry a krásnej hispánskej dievčiny, ktorí sa náhodou stretnú, splodia dieťa a potom sa rieša klasické problémy. Skvelý príbeh zo života, okorenený príjemným humorom a zasadený do najkrajších exteriérov amerického západu. Cool.. ()

Gudar

V kategorii romantických komedií patří tento film k mím asi nejoblíbenějším. Salma Hayek je tady překrásná, Matthew Perry dobře střelený, dohromady tvoří dokonalou směs, na kterou se pokaždé rád podívám. ()

k0dl

Klasická romantická nuda, okořeněná pouze krásou Salmy Hayek a stále stejným pitvořením Matthew Perryho, pro které mám ovšem slabost. ()

koczanska

Je to skvělá oddychovka. Ohodnocení *** dávám i kvůli skvělému výkonu Matthew Perryho (nevím jestli je to dobře nebo špatně, ale pořád v něm prostě vidím Chandlera) a samozřejmě i výkonu Salma Hayek. Tady měl někdo dobrou trefu při obsazování. :) ()

Loky393

Jo povedena rodinna komedie a ten film miluju a Salma překrasna sexy a dobře to zahrala přiběh se taky da jo libil se mi moc ()

matkoslav1

Ano, přiznávám, tento film zbožňuji. Kombinace Matthew Perryho, vtipu a lehkého otření kolem vážného tématu, je úžasná! Člověk nikdy neví, co nebo spíš koho mu osud do života přinese... ()

+sfinx+

I když romantické filmy nemusím, tady jsem udělal díky obsazení Perryho a Hayekové vyjímku. A tak se jen podepíšu pod komentář Radyo. ()

monika_cz

Příjemná komedie, moc se mi líbil Matthew Perry a jeho úžasný výraz. Jinak šlo o klasickou romantiku, kdy se nejdřiv chtěji, pak ne a pak zase jo. Určitě bych vynechala scénu, kdy na hranicích Perry zastavil všechna auto. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry