Alex Whitman, ambiciózní manažer firmy zřizující kasina a noční podniky, je vyslán do Las Vegas, aby dohlédl na novou zakázku. V malé hospůdce se seznámí s půvabnou mexickou dívkou Isabelou Fuentesovou a stráví s ní noc. Ráno však dívka zmizí, dřív než se Alex probudí. Znovu se objeví o tři měsíce později, právě když je Alex uprostřed důležitého jednání, a oznámí mu, že je těhotná. Když odejde, Alex se za ní vydá a slíbí jí, že s ní pojede za její rodinou, protože se Isabela bojí otce. Po náročné návštěvě, plné početného příbuzenstva, Alex Isabelu požádá o ruku a hned se vydají do obřadní síně. Krátce po svatbě nejprve dorazí Isabelin zuřící otec a vzápětí zbytek příbuzenstva. Objeví se i její psík, což se Alexovi vůbec nelíbí. Manželé se poprvé pohádají, když se ukáže, že zatímco Alex se chce vrátit do New Yorku, Isabela odmítá opustit Las Vegas. Manželé si zvykají na společný život a snaží se sladit odlišné zvyky, názory i přístup k životu. Další komplikace nastanou, když přijedou Alexovi snobští rodiče, kteří se netají nelibostí nad synovým výběrem partnerky. Seznámení Whitmanových s Fuentesovými skončí hádkou. Po další rozepři skončí Isabela v nemocnici. Když ji Alex navštíví, odmítne ho, řekne mu, že potratila, a bez rozloučení odjede k prababičce. Alexovi se stýská a na náladě mu nepřidá, když dostane oznámení o rozvodovém řízení. Zdá se, že vše je ztraceno... (TV Nova)

Radim

Průměrná romantická komedie s půvabnou Salmou Hayek. Matthew Perry je až příliš podobný Chandlerovi z Friends a vzhledem k jeho ostatním filmům asi ani jinou hereckou polohu nezná. ()

Wishkah

Tahle komedie se mi líbila. Salma Hayek a Matthew Perry spolu perfektně ladí a komedie je příjemná a nevtíravá. ()

peetriss

Rutinní romantická komedie těžící z popularity "přáteláka" Matthewa Perryho a asi největší hispánské sexbomby druhé poloviny 90. let Salmy Hayek, která nezůstává nic dlužna své půvabné pověsti ani v tomto filmu. Vtipné situace se sice vyskytují, ale pouze ojediněle, Andy Tennant klade důraz více na příběh o síle lásky schopné překonat všechna úskalí. Což se mu zpočátku daří aspoň částečně, v závěru se mu však film rozpadne pod rukama v pod náporem hromady klišé. 50% ()

Emzet

Bohužel dost podprůměrná romantická komedie, kterou nezachrání ani rozkošná Salma, ani můj oblíbenec Perry, který je tady překvapivě docela slabý a starý dobrý Chandler vykukuje pouze občas... ()

Andresito

Já sice romantické komedie moc nemusím, lépe řečeno je nesnáším, ale tuhle už jen kvůli Perrymu a Hayek můžu kdykoliv. Námětem trochu připomíná Moji tlustou řeckou svatbu - Američan se hodlá přiženit do rodiny imigrantů, tzn. z národnostních rozdílu plyne spousta komických situací - a i když jejích kvalit nedosahuje, už jen kvůli milé ústřední dvojici, Perryho kreacím a několika slušným gagům za pozornost určitě stojí. 55% ()

Kick077

Když nic moc nečekáte, tak bych řekl, že příběh prostě neurazí. Je to ohranej a tím pádem i předvídatelnej příběh, ale pokud zrovna nejste odpůrci Mathewa, tak se párkrát i zasmějete. Občas je docela důležitý si uvědomit, že to chce brát s nadsázkou dialogy, protože pár jich je fakt hroznejch, ale i tomu se dá zasmát, jak je to hrozný. Takže hodnocení je prostě akorát uprostřed. ()

GOREGASM

V kontextu s obsazením ústředního páru až nečekaně krotká a uhlazená komedie, která vůbec nevyužívá komediálního talentu Matta Perryho, ani šťavnatého sex appealu mexické divoženky Salmy Hayek. Vtipu poskrovnu, romantice jsem uvěřil tak napůl. 40% ()

MickeyStuma

Humor Matthewa Perryho a půvab Salmy Hayek vytváří příjemnou romantickou komedii o věčné rivalitě mezi mužem a ženou v partnerském vztahu. Romantických scén tu moc není, takže se jedná spíše jen o komedii. Obyčejná pohodovka zapůsobí jednoduchým jemným humorem. Dějové zvraty a události jsou jako ze života a každý si tu najde to své. Happy end zapůsobí písní Elvise Presleyho. Námět i zpracování příběhu však ničím nepřekvapí. Dobré je, že vyprávění plyne přirozeným tempem a tak po náročném období se dá u sledování tohoto snímku dobře odpočinout. ()

BeranSon

Tak podle názvu jsem blázen, ale tak co. Někdy vám život položí před nos skutku prekérní situaci a vy jen tápáte, jak jí vyřešit, tak aby všichni zúčastnění dopadli co nejlépe. Přesně na tomto podkladu je Fools Rush It stavěn a mě se to moc zamlouvalo. Herci jsou snesitelní, děj jak již jsem řekl je příjemný, v některých momentech zabrnká na velice příjemnou strunu. Postavy jsou bohaté, někdy náladové, ale výsledný pocit z filmu je pouze průměrný, prostě se jen veze. Ačkoli i když hodnotím průměrně, tak jsem se skvěle pobavil a zabil nějaký ten nudný čas dosti efektivně. - 5/10 - ()

Rathalos

Bal som sa,ze to bude sra*ka,ale chvalabohu nebola,prave naopak,velmi dobra romanticka komedia so sympatickou dvojicou v hlavnej ulohe,Salma Hayek je extremne krasna zena a Matthew Perry je pohodak a taketo role mu sedia,musim dat plne hodnotenie,lebo sa mi to moc lubilo...:-) ()

helloween93

Kus téhle komedie jsem viděl před pár lety v noci, když jsem chodil na vejšku, ale opravdu jen fragment. Režisér Andy Tennant v roce 1997 využil Matthewa Perryho, který byl na vrcholu kariéry díky seriálu Přátelé a kolygyni mu dělala začínající Salma hayek. Film je klasická limonáda no, pár dobrých vtipů, ale jinak se jede podle klasického scénáře. Škoda, že film nemá nějakou známější tvář ve vedlejší roli. 3* ()

pepa3rd

Příjemná romantická komedie se zajímavou zápletkou, která je velmi dobře využita. Stejně tak to krásně funguje i mezi hlavními představiteli, kterým role opravdu sednou. Problém je jen v tom, že podobných komedií jsme tu viděli již mnoho. Přesto (a nebo proto) dávám nadprůměrných 60 %. ()

Fat'Fatal

Velmi příjemná romantická komedie s Matthew Perrym v hlavní roli mi hodně učarovala. Perry hláškuje a vždycky mě rozesměje, Salma Hayek si odehrává svůj standard, ale k tomu musím připočíst její krásu (velké plus). Oddechová záležitost s happy-endem (jak jinak), která mě však bavila a musím se sám sebe ptát: Jakto, že jsem tenhle film neviděl už dřív? Opravdu příjemné překvapení. Hlavně Perryho scény (jízda v "tranbía" a posléze na oslu nebo při rození dítěte :-) a další). // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

Petyas

Skvělá komedie. Výborně jsem se bavil. Jak Matthew Perry, tak Salma Hayek jsou výborní. Krásně zahrané, výborně natočené a velmi dobrý scénář. Musím uznat, že jsem mu i záviděl. Jo Salmu bych chtěl mít doma. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry