Po dvanácti letech ve vězení se Eddie Palmer, bývalá středoškolská fotbalová hvězda, vrací domů a chce opět začít žít. Zanedlouho překvapivě naváže pouto se Samem, nezapadajícím chlapcem z problémové rodiny. Eddieho minulost však začne jeho nový život a rodinu ohrožovat. (Apple TV+)

oasismanik

Milujem drámy z amerických zapadákovov, kde každý pozná každého. Palmer je fajn filmík, Timberlake ako vždy výborný, trochu toho klišé, trochu pohladenia po duši, škoda len prestrelenej poslednej polhodinky, ale fajn jednorázovka. ()

Grondal

Po x-tý krát sa ocitáme v „typickom“ buranskom americkom malomeste, v ktorom sa polepšený trestanec snaží začať nový život. A vlastne prečo nie. Hlavne keď Justin Timberlake je tu vo forme v akej si ho nepamätám (pozor, mám na mysli hereckú formu) a príbeh je opäť trocha iný, keď prím hrá hlavne budovanie vzťahu medzi chlapom, ktorý už nechce ďalšie problémy a „zmäteným“ chlapcom, ktorý si o problémy priam koleduje. Netreba čakať zázraky, pretože film sa vôbec nesnaží uniknúť zo svojej škatuľky, takže to je aj moja najväčšia výtka a teda, že sa nedočkáme žiadneho prekvapenia alebo nečakaného zvratu aj keď by to filmu výrazne prospelo. ()

solisoli

Romantický béčkový sentiment so solídnou hudbou. Samozrejme s horúcou témou pre budú-cnosť genderqueer. Viď Angelina Jolie, zrejme zafinancovala. ()

DonBraso

Od "jablíčka" doputovalo na naše přijímače parádní sociální drama.Přesně tohle mám rád.Na co by se mělo něco dělit či měnit?Je to prostě takový ze života a takhle drama má vypadat.Je jedno jak končí či začíná.Že je trochu odhadnutelný mně vůbec nevadilo.Kombinace kluka,kterýho si každý bere do huby,protože se spíš chová jak holka je vynikající.Justin už dokázal několikrát,že je dobrý herec a vlastně jsem neměl vůbec problém ani za Palmera.Velké překvapení,který jsem rád zkouknul.Je to rozdíl,kdy z celé plejády evropských dramat máte uzavřený konec . ()

xxmurphyxx

Toto sa podarilo. Po dlhej dobe som videl Justina zase v nejakom filme a bola radosť na neho pozerať. A ten malý fagan, ktorý zo začiatku vyzeral na facku mi nakoniec prirástol k srdcu, presne tak ako Justinovi. Tvorcom sa dobre podarilo divákovi navodiť tie isté pocity aké mala hlavná postava. Pri tom príbeh nie je nič extra vybočujúce z priemeru, ale pôsobí reálne a civilne. Herecké výkony sú tu naozaj na slušnej úrovni, hlavne Justin a ten malý prcek to ťahajú hore. Za mňa silné tri. Konečne film, ktorí rozoberá aj tému homosexuality, alebo transsexuality, dokonca u tých najmenších, ale našťastie veľmi príjemným, nenúteným spôsobom. Takto treba na to. ()

megajalec

Vzťahová dráma o polepšenom chlapíkovi, ktorý vyjde z väzenia a chlapcovi, ktorý je iný ako ostatní. Postupne si k sebe nájdu cestu a drsňák sa stáva tútorom a vzorom pre malého trans. Jemne, citlivo a prirodzene podané. Aj keď som čakal, že sa bude Timberlake chlapca snažiť zmeniť, nestalo sa, akceptoval ho takého, aký je a podporoval ho. Popravde, chlapec mi zo začiatku liezol na nervy, ale podobne ako Palmer som si k nemu našiel cestu. ()

Weezy22

Vynikajúca "tour de force" v podaní Timberlakea a rovnako skvelý výkon Allena v podobe Sama v "nesprávnom tele". Emocionálne silná myšlienka nie len o prijatí iných, ale aj o druhej šanci, ktorú občas dostaneme. Miestami síce predvídateľné, ale za to úsmevné a dojímavé. ()

JokerBaby

Justin Timberlake - PALMER mi v tomto filme výzorovo veľmi pripomínal herca z X-MENov James McAvoya. Palmera prepustia z väzenia a chce začať nový život. Tvrdý chlapík sa z ničím nemazná až sa zoznámi s malých chlapcom. Chlapca ktorý má matku feťačku a veľmi sa o syna nezaujíma sa rozhodne že si vezme do pestúnskej starostlivosti. ()

uhlerado

Taký obohratý scenár, že aj Markíza by nebola originálna. Zahraté dobre, atypický chlapec si vybuduje vzťah s chalanom, čo nosil nedavno pruhovane tričko, dnes sa napriek tvrdšej povahe snaží struhať dobrotu. Nemam nič za zlé, ale pocukrované praškovým cukrom to bolo zybtočne, chýbal mi tam taky drajv, trošku thrilleru alebo drámy, bolo to vcelku nudné. Ale aj tak dávam 3 a pol * ()

Stan Borowitz

Na pohodu good feel drama s velmi dobrými herci, ale nic, co by diváky zvedalo ze sedadel. Justin v herectví rozhodně našel tu správnou parketu (mimo hraní se ještě nepříliš úspěšně plácá v hudební branži, do širšího povědomí se dostal však jen coby ve své době dokonalý dvojník ramen nudlí), ale na svůj průlomový film stále čeká. ()

tomino28

Palmer je přesně ten typ filmu, který potřebujete jednou za čas vidět, abyste si řekli, že svět je snad ještě v pořádku. OK, trochu přeháním, ale je fajn sledovat jednoduchý příběh o lehce vynuceném vztahu mezi trestancem s temnou minulostí a klukem, který je očividně trochu jiný, než jeho vrstevníci ve škole. Nic víc a nic míň. A jako bonus se k tomu tvůrcům umně daří kličkovat mezi klasickými klišé a přílišným patosem. Více než příjemný zážitek, u kterého jsem si opět uvědomil, že tenhle typ filmů z "venkovské" Ameriky mi prostě sedí. ()

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 9/10. ()

Heywood

Komorní drama z typického amerického vidlákova, tedy tam, kde se volí jednoduchý způsob života i jednoduchá řešení. Někdy ale právě v tom je ta krása přežití v momentě, kdy se zdá všechno úplně ztracené. Malý kluk hrající si na holku je na vidlákově terčem, kriminálník tamtéž je člověk bez důvěry, rozvedená afroameričanka je úplně opuštěná a přidejme si jednu feťačku a extrémně pobožnou babi a namíchá se nám koktejl, který udrží pozornost diváka do poslední minuty s tím, že rozuzlení nám jen tak pípne sms, kterou ani nezahlédneme. Justin Timberlake je jako víno, čím starší tím lepší a Ryder Allen v dětské roli je až děsivě přesvědčivý. 75% ()

nikhaj

Palmer je pan. Odsudenec prepusteny na podmienku vezme veci co by kamenom dohodil do vlastnych ruk. Zistite ci sa mu podari dojst spravodlivosti alebo skonci v base. ()