Man Seger odpad!

Zdeněk Troška sa trošku napil dedinskej pálenky a stihol sa vyvracať hneď dva krát a to na scenár a aj na celuloid. ()

kacirek_

Vesnický humor opět boduje, co všechno se nestane při přípravách na jednu obyčejnou veselku. Opět skvělá Škopkovic familie v plné parádě, udrbaná Kelišová a vůbec celé farářství....Já se u toho prostě bavím. "takovejch hodin a já tady čumákuju do tmy" CHRÁP "a nechrápej tady a přemejšlej se mnou" "dyť přemejšlim" "no, to slyším, jak přemejšlíš":-):-):-) nebo "prosim tě, co na tom chlastu pořád máš?" "to víš, že jo, já ti to řeknu a ty začneš taky chlastat..":-) ()

Adm.Nelson

Póójď, mé dítě, póóójď. V jednotlivých momentoch ešte lepšie ako prvý diel, ale celkovo veľmi nevyrovnané a dosť rozpačité. Preto hodnotím priemerne, ale scén na zapamatanie je tu stále hojne. 6/10 - Znáš ji? - -Jó, to je.... - -Znáš! ()

boul

Slabší odvar hlášek z prvního dílu a dost trapných scén a dialogů, kde humor začal postupně klesat.. no bohužel už to taková švanda nebyla.. takovej průměr 3* 55% ()

char_t

Tohle je ten historický okamžik, kdy Troškova tvorba zamířila definitivně do kopru. Sice se ještě daří recyklovat vtipy z jedničky, ale pro mě už jen za 50%. ()

Rathalos

Tak tuto cast mam najradsej,ta zaverecna "akcna" scena je nezabudnutelna,tak ako Helena Ruzickova,ktora aj po smrti patri k spicke medzi ceskymi hercami,cela seria je fajn...:-) ()

helloween93

Dvojka je vrchol série, Růžičkový ta huba jede, že je k nezastavení a ta závěrečná rvačka filmu dává správně buranský konec. 4* ()

Besyn

Jasně nejvtipnější díl z celé trilogie,což ovšem neznamená,že se jedná o kdovíjaký zázrak.A znova říkam :NEOPAKOVAT tak často ! ()

Joeey

Podle mě nejpovedenější z trilogie. Od samého začátku nával komických situací, hlášek atd. atd. atd......... Přibyla zde jedna postava (doktor Kroupa), zápletka je v něčem podobná jedničce, opět spor mezi sousedy (Konopníkovi vs. Škopkovi), ale již trochu ráznější... :) Závěrečná "výměna názorů" se sem (narozdíl od některých filmů, kde rvačky/honičky působí jako zbytečný chaos) hodí. ()

Dimo

Solidní pleskačka, humor je opět "český", nicméně pro všechny ty hlášky se vyplatí na pár facek podívat. ()

salamandrr

Tohle neni žádná komedie, ale reálná sonda do života českých vidláků. podle mě, ještě lepší než jahody až na ten poněkud stupidní konec. "Tati, bila tě někdy tvoje maminka?" "Ne, jenom ta tvoje" "Mi řekni, co na tom chlastu máš?" "Já ti to řeknu a ty začneš chlastat taky!" "Neser mi Blaženo!" ()

ex.it

Na to, že jsem "jahodám" dala tři hvězdičky, u tohoto pokračování nedám víc než jednu! Poprvé originální, ale toto pokračování je o ničem! ()

Grimlok

Neustále vzpomínám na tu scénu, kdy dojde k výměně videokazet a jejich následné puštění. Střílej, střílej...kvalitativně na stejné úrovni jako jednička. ()

emdvojka

Vidite ten obrázok vedľa názvu filmu? tak presne ta fotečka vystihuje o čom to asi tak bude :-) a od takej ručičky by som nechcel dostať par faciek! ()