The Hire: Beat the Devil

Pán James Brown starne. Požiada preto šoféra (Clive Owen), aby ho zaviezol k Satanovi (Gary Oldman) s ktorým sa pokúsi ujednať zmluvu. Ďalších 50 rokov slávy, mladosti a bohatstva. U Diabla však nič nie je zadarmo... Všetko bude závisieť od jediného závodu v ktorom môže zvíťaziť len jeden... (Avathar)

Gord

Velice dobře jsem se pobavil nad celou tou srandou. Tony Scott má opravdu velice zajimavý pohled. a tim pádem z jeho vizí vypadne zajimavá barevně laděna kompozice.Fajné a pěkné. ()

MaxForValue

Pre mňa zo všetkých "Hireov" ten rozhodne najslabší počin, ktorý ma zanechal takmer absolútne chladným. Scott neovláda svoje remeslo tak dobre ako ostatní a preto sa viac snaží "uletieť". Mňa si však touto ego-honičinou rozhodne nedostal. ()

x_silver

I feel so good. Gary Oldman je fakt boží ďábel, James Brown perfektní šoumen a Clive Owen celkem dobrý řidič. Po posledním díle série mám jasno: 1.Star, Beat the Devil 2.Ambush, Hostage,Ticker 3. Chosen a naopak Follow a Powder Keg nejslabší ze série... ()

meemini

Nejlepší ze všech The Hire. Just beat the DEVIL. No jo, ale jak? Clive Owen a James Brown vědí.. Vtipné a jako tahák na BAVORské auto i solidně ujeté. ()

kubilov

Pro někoho možná nejlepší segment z celého Hire projektu, pro mě však jako pro člověka, kterému vizuální střihové šílenosti pana Tonyho Scotta nikdy nesedly, je to jen lehce nadprůměrná epizodka, která však měla potenciál na to být snad i tou nejlepší. James Brown je skvělej a Satan Garyho Oldmana se v mém pomyslném žebříčku filmových satanů zařadil na krásné třetí místo za Al Pacina a Petera Stormare, což už je nějaká společnosti. Závěrečný Marilyn Manson je už jen třešinka. ()

JosefTomas

Neříkám že špatné, ale asi nejslabší The Hire. Scottův vizuál je vidět na každém kroku. Scénář nápaditý, ale prostě mi to nepřišlo nejlepší. ()

Squib

Zatím nejzajímavější propagační film BMW. Zoufale nevýrazného Clivea Owena absolutně přebíjí James Brown, který z úst vypouští samá moudra a především pak Gary Oldman, který roli ďábla střihnul přímo skvostně. A Marylin Manson je už jen taková třešinka na dortu...jo a abych nezapomněla...Dobrý auta! ()

baclajean

Zatiaľ topka, skvelý nápad, super obsadenie, zistenie, že Diabol plní sľuby, no a čerešnička na záver - Marilyna Mansona sa bojí aj sám satanáš :) ()

Sekel

Tak tohle se nekomu v BMW opravdu povedlo, prijit s necim takovym. Gary jiny nez skvely byt neumi a Scott si chysta filtry na jeho pozdejsi trhaky. ()

mr.jonas

Zdaleka nejstylovější a nejšílenější kus z osmy „The Hire“ kraťasů. Tony Scott se osm minut vizuálně sebeuspokojuje tak překotně, že i ty nejvýraznější videoklipové prvky kdy kde použité pláčou na svou nedynamičností. Škoda, že se jedná jen o něco mezi sprostou reklamou a product placementem v hlavní roli oldschool glamové filmové ujetosti. ()

erazmus

Tohle byla jízda, kterou jsem občas nestíhal. Vydržím totiž jen určitý počet střihů za minutu a hodně výrazná barevná stylizace mi taky občas neudělá dobře. Čeho jiného by ale měl být film s Jamese Brown plný, než právě těchto atribut? A princ pekel taky nemůže být žádný suchar. Takže sečteno podtrženo, k tomuto příběhu takovéto zpracování sedí. A za vtípek s Marylin Manson autorům díky, příjemně pobavil. ()

lamnia

obsadenie a myšlienka rozhodne zaujali ale spracovanie je vytiahnuté z dna odpadkáča ... otázka je ako by to vyzeralo bez PP (teda bez bianco šeku) ()