The Hire: Beat the Devil

Pán James Brown starne. Požiada preto šoféra (Clive Owen), aby ho zaviezol k Satanovi (Gary Oldman) s ktorým sa pokúsi ujednať zmluvu. Ďalších 50 rokov slávy, mladosti a bohatstva. U Diabla však nič nie je zadarmo... Všetko bude závisieť od jediného závodu v ktorom môže zvíťaziť len jeden... (Avathar)

Kratoc

Tony Scott si tohle natáčení zcela viditelně užil, vizuální pojetí tohoto dílu je prostě nejlepší z celé série i když to automaticky neznamená, že je to i nejlepší díl z celé série ... Není. Ale to nevadí, protože to má skvělý námět, hvězdné obsazení a jako obvykle vynikající závěr. ()

Greg25

Rádoby umělecká reklama na tripu, kde hustota efektů přebíjí úplně všechno kolem. Vzhledem ke stopáži pouhých devíti minut je to celkem problém. 40% ()

kubyno

Škoda, škoda - mohl to být nejnadupanější díl - audiovizuální bomba, ale tak nějak mi to přišlo úplně o ničem, všechno to pozlátko pro nic za nic. Jak kdybych na to musel být sjetej.... ()

strangercz

vnímal se obrazovou stránku věci příběh sem vůbec nevnímal ale i tak sem si to užil Tony Scott akční věci prostě umí ()

Gastovski

Tento díl měl sakra dobrý potenciál, hlavně Gary Oldman jako ďábel nemá chybu, ale Tony Scott to vizuálně tak "upravil" , že je to nepřehledné a celkový dojem to kazí. Škoda! ()

bobrux

Parádní vizuální jízda. Příběh je zde okrajový, možná skoro až nepodstatný. Ale účel plní znamenitě. Závod s ďáblem si pak dokážete představit skutečně jen v tom pekelném BMW. ()

bangee

Wo, I feel good, I knew that I would now.... Ulítlá šílenost, od příběhu po režii. Manson a posledchních třicet sekund by tam bejt nemuselo. ()

Heroine

Tak ale tohle nemá chybu. Peklo jak jsme ho ještě neviděli, k tomu Gary Oldman jako Satan, a vůbec, totální šílenost. ()

char_t

Vizuál za pět, ale zbytek je jen taková blbinka bez pointy, spíš jako LSD trip než jako film. Tony Scott zřejmě usoudil, že zvučná jména a zfetovaný kameraman mu na kvalitní film stačí. Na tři jdu jen za finální scénu s Marilynem Mansonem. ()

Wargoo

Niekedy je menej viac a naopak.. Tu mohlo byť menej tých "vizuálnych úletov" a celé by to pôsobilo možno viac úhľadnejšie. Nestalo sa ! ()