The Hire: Beat the Devil

Pán James Brown starne. Požiada preto šoféra (Clive Owen), aby ho zaviezol k Satanovi (Gary Oldman) s ktorým sa pokúsi ujednať zmluvu. Ďalších 50 rokov slávy, mladosti a bohatstva. U Diabla však nič nie je zadarmo... Všetko bude závisieť od jediného závodu v ktorom môže zvíťaziť len jeden... (Avathar)

LadyEsik

Režie Tonyho Scotta mě bohužel příliš rušila. Jako kdyby dával deset přirovnání v jedné větě, přehršle efektů, které by byly super, kdyby jich bylo o polovičku míň. Přinejmenším. ()

Ondr@932

Jj Tony Scott byl borec! A to i v krátkých filmech :-) Celkem dobrý nápad, zábavné se satanem a skvělá reklama na BMW :-D 70% ()

TheSompeque

To čo bylo? Poměrně starý James Brown zašel za Ďáblem, aby dohodil deal, aby získal zase nějaký ten fame. Musí si s ním dát závod. To mu projde a omládne. Jako závěr je scéna s Mansonem, který je triggered z hluku, což mu brání číst Bibli.(Ironic) Tohle celý má devět minut. Jo a pokud jste epileptik, tak na to ani nekoukejte. Je tam víc světelných efektů než na Signálfestu. ()

Ceberus

Ano, vizuálně to je Tony Scott. Příběh na můj vkus takový zvláštní, mno budiž. Každopádně mistr Oldman opět nezklamal a vyšinutého magora (tentokrát ďábla) zvládl na výbornou. Nejvtipnější ovšem je, že ať se Oldman snaží seč může, Manson nemusí dělat vůbec nic a vždycky bude vypadat jako větší magor. :-) ()

SharpChick

SEASON 2 / EPIZODE 3: T.Scott. Velice odvazová reklama na auto s dokonalým Garym Oldmanem... Perfektní příběh s úžasným závodem, který podle mě musí dostat naprosto každýho. Jediný co se nepovedlo byla volba režiséra, Scott z toho udělal v některých okamžicích poněkud překombinovaný, střihově a vizuálně přeplácaný chaoz. Ale stejně je to naprosto úchvatná podívaná s úžasně roztomilým Mansonem v závěru... 90% (2.nejlepší) ()

D.I.G

Z4 versus Camaro? Scottovo vizuálne šialenstvo? nemám čo riešiť..............Excentický magor-pošuk Manson nemá chybu ()

ZdenC

Nemám slov. Nejsem si úplně jist, co bych si měl myslet, ovšem Gary Oldman mě naprosto uchvátil a korunu tomu dali Danny Trejo s Marylinem Mansonem, které jsem tam tak nějak neočekával. Zřejmě to bude tím, že jsem nedočetl herecké obsazení až do konce. Nevadí. Příjemná podívaná ()

Ewík

Vizuální orgasmus s nabouchaným obsazením. Hravý Ďábel s věrným pomocníčkem a ten konec - mňam. A pro Cliva mám slabost, takže dokonalý mix - protřepaný, nemíchaný (což odkazuje na bravurní střih a hrátky s kamerou - můj oblíbený styl). ()