The Hire: Beat the Devil

Pán James Brown starne. Požiada preto šoféra (Clive Owen), aby ho zaviezol k Satanovi (Gary Oldman) s ktorým sa pokúsi ujednať zmluvu. Ďalších 50 rokov slávy, mladosti a bohatstva. U Diabla však nič nie je zadarmo... Všetko bude závisieť od jediného závodu v ktorom môže zvíťaziť len jeden... (Avathar)

eye candy

první z 2.série reklamních kraťasů bmw ve kterém si Owena tentokrát najme démonický kmotr soulu a funku James Brown. Nejoriginálnější, nejvtipnější a zatím můj nejoblíbenější hire ()

Doudis19

Přehnané množství režijních vychytávek a přílišně šílená stylizace, bohužel spíše kazí jinak solidní námět a kvalitní obsazení. ()

Sfinkter

Scottův styl ala Muž v ohni nijak nevyžaduji, ale do téhle reklamy parádně sednul a Manson na konci u mě ještě zvedá hodnocení na plný počet. ()

markuc

Skoda toho zpracovani Tonym Scottem, zbytecne moc vizualnich orgii a kratas tak ztratil svuj tvar. Jinak vtipek s Mansonem nakonec dobrej. ()

dANo

Séria reklám na BMW je jednoducho unikátna a čo sa týka tohto dielu, tak slušne uletený... Nápad so zmluvou s diablom je klasika, ktorú režisér spolu s luxusnými hercami upravili do parádnej obrazovej onanie. ()

hroubek

Tony Scott měl vždy vizuál v malíku a tady tomu není ani trochu jinak.Během devíti minut nám představý všechno co na jeho filmech máme rádi.Šílenou zápletku, ještě šílenějšího záporáka skvělou honičku, kde nechybí vláček. ()