Služka

• USA Maid
USA, 2021, 9 h 5 min (Minutáž: 48–60 min)

Epizody(10)

Recenze uživatele vydumnica k tomuto seriálu (11)

Služka (2021)

Margaret Qualley je nielen dcéra slávnej Andie MacDowell, ktorá si v tejto minisérii zahrala jej matku, ale aj výborná herečka. MAID je skvelá miniséria o mladej mamičke, ktorá sa musí postarať nielen o svoju roztomilú takmer trojročnú Maddy, ale aj o svoju nezodpovednú a šialenú matku. 4 a pol⭐ ()

Za babku (2021) (E01)

Vyzerá to byť naozaj skvelý seriál. Hlavná hrdinka "Maid" Margaret sa veľmi podobá na svoju skutočnú mamu Andie MacDowell, ktorá hrá aj v seriáli jej matku. K samotnému deju mám len jednu poznámku alebo nazvime to otázku. Prečo prepánajána vyhodila všetko to jedlo?! Páči sa mi nápaditosť seriálu v informovaní diváka koľko $ dievča má, potrebuje, minula, atď. Cool. ()

Poníci (2021) (E02)

Ponies za 4*. Až teraz mi došlo, že toho Nicka Robinsona vlastne poznám z Love, Simon.  Margaret Qualley podáva skutočne Golden Globe'hodný' herecký výkon a Maid je naozaj vydarený seriál. Som veľmi rada, že som sa k nemu dostala. A to malinké dievčatko Maddy je také zlaté a ešte k tomu v tom istom veku ako môj mladší synček. ()

Kašmír (2021) (E04)

Kašmír alebo Spoveď mladej Maid za pekné 4*. Čo som očakávala, že Alex urobí o dve epizódy skôr, stalo sa teraz. Vždy poteší, keď seriál má čím prekvapiť. Ako sa vraví, keď kocúr nie je doma, myši majú hody. Správanie Alex je pochopiteľné, veď kto by odolal stráviť Vďakyvzdanie práve takto? Hra na bohatú pani v luxusnom sídle, mäkkúčky kašmír, vychladené víno v plnej chladničke dobrôt či jaccuzi s výhľadom na more, to všetko znie lákavo, avšak budú následky? ()

Zloděj (2021) (E05)

Popis k tejto skvelej minisérii MAID je dráma/komédia, môžem len potvrdiť, že sa jedná oveľa viac o drámu ako komédiu a táto epizóda bola dokonca až thrillerová!!! (Až som sa bála chvíľkami😁) Niečo medzi 4 a 5* (27.02.2022) ()

M (2021) (E06)

Čo by bolo keby...Život Alex by vyzeral úplne inak...keby išla na tú College, na ktorú dostala štipendium...keby nestretla Shauna...keby keby...epizódka celkom dobrá aj na zamyslenie. Stále mi to vychádza tak na 4 a pol. Margaret Qualley je naozaj skvelá!!! ()

Malý koník (2021) (E07)

Pre Andie McDowell musela byť rola matky hippie veľmi zaujímavá, o to viac, že tu hrá matku svojej vlastnej dcéry. A k epizódke, veru veru neviem si predstaviť trápnejšiu matku ako je tu mama Alex!!! ()

Nebeská modř (2021) (E09)

Sky Blue is my favorite color too & jedna z najlepších epizód. ()

Ovace (2021) (E10)

Nádherné ukončenie jednej skvelej minisérie.👍 ()