Skupina profesionálních zabijáků, vedená Ericem Gaussem (Matthias Hues), usmrtí všechny zaměstnance jednoho bankovního úřadu v L. A. Jediný, komu se podaří přežít, je Paul Damone. K němu přijíždí na dovolenou jeho bratr Johnny (Lorenzo Lamas), nejlepší lovec lidí z Bostonu. Stává se svědkem vyvraždění celé Paulovy rodiny. Johnny se rozhodne Erica najít a pomstít smrt svého bratra. Pátrací eso je jeden z lepších filmů, ve kterém Lorenzo Lamas ukazuje své bojové umění. (videofil)

Juto

Prekvapivo to bolo celkom slušné. Samozrejme, musíte byť ochotní tolerovať sledovanie béčkového násilného filmu. 4/10 ()

Jizni Tlapa

Skvělá béčko kultovka ve stylu Odpadlíka s charismatickým sympaťákem Lamasem, s tradiční zápletkou "mrtvýho" bráchy a se super choreografii bojových scének (pasáž v "kung fu škole" je nej)! Blond záporák nejzáporakovatější M.Hues ve spojení s dokonalým scénářem (i povedeným dabingem)jsou skrytým "esem", díky kterému dávám bez okolků 80%! Ná tu pátou chybělo přeci jen několik dalších dobrých fightů a promakanější závěr! ()

Luk80

Nazdar lásko, kde je ta párty ? Kurt Anderson má svoje esa v rukávu. Sice toho až tak moc nenatočil, ale určitě patří jeho tvorba na nepřehlídnuté místo videopůjčoven. Co víc si přát, než vidět Matthiase Huese jak jezdí v bílé dodávce a morduje všechny, kdo mu stojí v cestě za jeho snem :-) Má slibnou sexy parťačku, ale pozor... proti nim nestojí jenom Lamas, ale typická americká mládež :-) Leo Lee se tady taky musel ukázat. Samý skvělý bonus. ()

noriaki

Klasické akční béčko jakých se v devadesátlých letech točily stovky. Tohle se vymyká snad jen počtem mrtvých na minutu stopáže. Děj je dost krutý a krvavý, což pochopitelně ničemu neškodí, ale protože zápletka působí jako spin-off Odpadlíka, tak mě to docela překvapilo. ()

Pecival

Kupodivu docela koukatelné béčko, u kterého jsem se docela bavil (hlavně díky občas fakt mizernému střihu, kdy někdo na Lamase vystřelí, záběr jak za vteřinu Lamas někam utíká a kulky asi ještě nedolétly). Bitky sice nejsou žádnej zázrak, ale použitelný to je. Holt Lamas žádný velký eso asi nebyl (a nebo to neuměl prodat). Matthias Hues jako záporák určitě potěší, na tu ženskou se dobře koukalo a navíc v některých scénách brutálně přehrávala, což mě spolehlivě pokaždé rozesmálo. Celkově zábavně, dementní béčko s naprosto topornými výkony a nesmyslným příběhem. ()

vitekpe

Uplne odpocinkove akcni becko s Lorenzem, slusnakem-drsnakem. Hlavne jde o centrum volneho casu pro mladez...a pomstit zavrazdeneho bratra...a pomahat slabsim....atd. Proste takova slusnacka akcnarna. :) 3- ()

Testament

Hodnocení je z mého pohledu trochu "přepálené", ale jedná se o jeden z mála filmů s Lamasem, na který se dá dívat, bez újmy na zdraví. ()

wosho

Poctivé béčko s docela velkým přídělem akce, jejíž kvalita je silně nevyrovnaná. Co však je úplná ostuda, tak je scénář. Hlášky se zde vůbec nepronáší, ale spíše se zde vychovává mládež. Ale padouch je zde jedna báseň. ()

Zombi

Viděl jsem to před dávnými lety a jedno je jisté, je to jeden z nejlepších Lamasových filmů, což neznamená že to nemůže být kravina :o) Tenkrát se mi dost líbil a dal bych tomu asi 4 hvězdy, teď pravděpodobně dvě, takže to zprůměruju :o) Lamas vs Hues, na to jsem se těšil, jen jsem to v půjčovně zahlídl. ()

MickeyStuma

Snímek své doby a jako každý takový již zapomenutý. Lorenzo Lamas plus jeden z nejslavnějších záporáků béčkových videofilmů Matthias Hues. Po dějové stránce se nic významného neděje. Otřepané téma a vizuální stránka jako obvykle. Co se týče Lamase, jedná se o jeden z jeho lepších snímků 90. let. Ten sice vyniká nízkým rozpočtem, avšak dá se říci, že na takový typický videofilm to bohatě stačí. Takže tu máme skupinku profesionálních zabijáků, kteří hned na začátku ukáží masakrem svoji sílu a lovce lidí, který jim ukáže zač je toho loket. Bojové umění, jeden kýč vedle druhého, dokonce i pohledná žena v zabijácké partě ostrá jako břitva. Akční klasika, která z nostalgického pohledu stále stojí za to. ()

Nix

Opravdu jsem se bavil. Na to, že to byl můj první film s Lamasem, tak jsem byl opravdu přesvědčen. Lamas je sympaťák a dokonce se umí ohánět a film má opravdu hodně bitek a akce. Ale co tento film pozvedlo o úroveň výš je parta zabijáků v čele s Huesem. Ten chlapák má ultimátní ksicht a když se jen na něj podíváte, tak vypadá jak masový vrah který právě utekl. Spokojenost a Anderson uměl. ()

horor2

Srdeční záležitost. Lorenzo Lamas v nakopávačce, ve které si to nakonec rozdá Matthiasem Huesem. Akční paráda! Kdo vyrůstal - pochopí! :-P ()