Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

halogenka

Je to dlouhé. Moc dlouhé. A příšerně patetické (co ten ohňostroj?). Podívaná pouze v určitých dnech menstruačního cyklu. Tak zas za měsíc, Brade :-) ()

kajas

Poprvé i podruhé jsem usnula před koncem, protože jsem se nemohla smířit s tříhodinovou délkou a začátkem vysílání kolem deváté hodiny večer. Potřetí jsem se dívala odpoledne z koupeného DVD a nemohla jsem se vynadívat na Brada, kterak poprvé ochutnává arašídové máslo. Sama jsem tuhle pochoutku ochutnala právě díky Joeovi. Žádnou další přidanou hodnotu jsem ale v tomhle filmu neviděla. Až do chvíle, kdy jsem konečně zažila, jaké to je někoho milovat a bát se o něj. Zní to jako hrozné klišé, ale je to tak. Při další projekci jsem hltala každou minutu a proplakala asi tak polovinu stopáže. Dokonalá záležitost. A ta HUDBA! ()

Vědma

Velice váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, ale po dalším shlédnutí jsem tu jednu ubrala. Uznávám, že nálada a vizuální stránka je skvělá, ale délka je podle mě opravdu přes míru. Nuda to není, jen je to trochu únavné. Ale Brad je zde opravdu překrásný a myslím, že hrál dobře - hrál tak, jak tuto postavu hrát měl. Anthony Hopkinse obzvlášť ráda nemám ( samozřejmě mu neupírám, že je naprosto skvělý herec) a pořád se nemůžu rozhodnou, jestli se mi líbila Claire Forlani nebo ne.I když jsem dala tři *, přesto se Joe Black řadí k filmům, které mám oblíbené a ráda se na něj znovu podívám. ()

Foma

Asi to zasáhlo tu romantickou část mý duše, ale prostě jsem to neřešil a nechal se tím pohltit. Claire Forlani je totiž tak křehká a zranitelná, že i Smrt to musí obměkčit. ()

Aleee89

Za prvé byl na mě film kapku dlouhý (ještě že jsem si ho natočila a dívala se ve dne a ne v noci, to bych totiž usnula, ale stává se mi to skoro u všech filmů :-)), no ale za druhé mě potěšili hereckým obsazením - Anthony Hopkins a Brad Pitt, to je paráda. Líbila se mi i zápletka, takový zajímavý nápad. Sečteno podtrženo, dobrý, ne skvělý film. ()

Fanucci

Uslzený, užvaněný, pseudofilozofický kýč prodchnutý neuvěřitelně přehnanou dávkou sentimentu. Ufff, vyčerpal jsem se...P.S Claire Forlani je ale fajn, to zaje jo!:-) ()

Chrysopras

Nádherná Claire, jako vždy skvostnej Hopkins a zajímavej Pitt. Je otázka jestli tady Brad tu panákovitost hrál nebo ne :-), ovšem do týhle role to naprosto sedne. Já Pitta můžu, takže budu věřit, že to byl hercův záměr :-). Celej film má zvláštní atmosféru, která mě sedí a samo je to i pěkná romantická melancholie... ()

Reesam

Oceňuji velmi dobrou práci režiséra. Mělo to svůj půvab, každý okamžik se zdál být promyšlen a hlavně scéna v posteli byla plná vášně, i přestože jsme viděli jen obličeje. Brad Pitt byl úžasný, zahrát dvě role chce talent a on ho má! Co se týče děje, tak má plus za svou originalitu, je pravda, že některé scénky se mi zdály zbytečné, film byl kvůli tomu šíleně natahovaný, ale na druhou stranu to vůbec nevadilo. Trochu mě mrzelo, že se děj nezaměřil více na hlavní roli, Joea, jeho vývoj, jeho pohled na lidstvo a jeho vztah s city a celkově s lidmi. Bylo to spíš zaměřeno jak na Williama, tak na Suzan, to je u mě malé mínus. Ale jinak výkony herců byly ohromující, to samé soundtrack. ()

ilemas odpad!

Někteří tu nadávají jak je to nudný a hloupý film a přitom dají 2 hvězdičky, protože se bojí dát přes tak vysoké hodnocení ODPAD! Nechápu, proč v takové slátanině hrají takové hvězdy jako Anthony Hopkins a Brad Pitt. ()

Beagle

Po několika letech, co jsem film neviděla, mě docela mile překvapilo, že to není tak úplná romantická slátanina (jak jsem si pamatovala), ale docela slušná podívaná. Takže docela ráda zdvihnu o jednu hvězdu hodnocení. ()

applause

Už to jsou 3 dny od zhlédnutí tohoto filmu a pořád se z něj nemůžu vzpamatovat. Pořádně ani nevím, co bych přesně měla napsat do recenze. Tento film mě opravdu silně zasáhl a jen tak na něho nezapomenu. Chvílemi jsem ho nechápala a chvílemi do sebe vše zapadalo. Myslím si, že děj filmu je dost abstraktní, stejně jako jedna z jeho hlavních postav, tak ho ani nemohu nějak kritizovat. Myslím si, že to nás má přivést k přemýšlení nad filmem a vlastně i nad celým životem. A že variant chápání filmu je mnoho. "To, co se má stát, se stane." ()

easaque

+3* mezi vánočními svátky jsem zkouknul i tento romantický slaďák, na kterém jsem byl kdysi i v kině. Normálně takové filmy spíš zatracuji, ale tento má originální námět a velmi slušné i herecké obsazení a dobře se na něj kouká a čístí se hlava ;-). Příběh je poutavý, i když prvoplánovitě dojemný. V rámci svého žánru ho hodnotím lepšími 3 hvězdami, a to i přes kupu klišé, kterého tam bylo nadbytek i možná přehnaně dlouhou stopáž. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

ZoltanCZ

Téma je to opravdu zajímavé, ale zabíjí ho přemrštěná 178 minut dlouhá stopáž. Díky ní působí film nudně a člověku vnutí pocit, že by mohl být příběh odvyprávěný za slabé dvě hodiny. ()

lekr

Je veká škoda že film se nenese po celou dobu svého trvání ve stejném duchu jako jeho začátek, kterému nechybělo skutečně nic. Po zhruba čtyřiceti pěti minutách ale snímek začíná slábnout a já se začal opravdu hrozně nudit, protože na plátně se vyjma nekonečných dialogů nad smyslem života nic nedělo. Vylepšilo to až skutečně bravurní finále. Díky skvělým hercům a skvělému režisérovi měl tento film předpoklady k tomu stát se vskutku geniálním filmem, ale využil jich sotva z půlky. O hodinu kratší sestřih by rozhodně nebyl na škodu. ()

roorybacky

Překavpivě výborný a procítěný příběh, čekal jsem patetickou nudu, ale opak byl pravdou. Bohužel poslední hodina filmu je tak příšerně roztahaná a přehnaná, že to výsledný dojem bohužel sráží. Hopkins i Pitt jsou bezchybní a Forlani jim zdatně sekunduje; slabší 4*. ()

Hennes

Tenhle film mi kápl do noty. Rád se na něj podívám kdykoliv znovu. Má takovou pohodovou atmosféru a přitom se dotýká tématu smrti. Velmi emotivní zážitek a k tomu skvělý soundtrack Thomase Newmanna. ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster