Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

Kicune

Tomuto filmu nelze upřít nádech přepychu a elegance. Brad Pitt jako smrt (=neviňátko) poznávající tento svět je neuvěřitelně cudný a Anthony Hopkins je sama uhlazenost. Přesto děj se posouvá dopředu až příliš pomalu a sedět a tři hodiny sledovat ladné pohyby všech přítomných nemusí být stravitelné pro každého. ()

Imune

Slabší Brad Pitt v roli smrti?... Ale je to první film, u kterýho mi nevadily natahovaný scény, s tou hudbou to bylo parádní. 3 hodiny, a ani chvilku mě nenapadlo, že se to už moc táhne. Anthony Hopkins, k tomu myslím nemusím nic dodávat. Pěkný. 85% ()

Wade

Nevim proč,ale dlouho jsem se tomuhle filmu vyhýbal. Byla to chyba. Seznamte se Joe Black mě bavil celou dobu celé ty 3 hodiny. Příběh řadim mezi jeden z nejlepších co jsem zatím viděl. To co musím ještě zmínit jsou herecké výkony,které předvedli Brad Pitt a Anthony Hopkins,protože byla radost na ně koukat a dostaly film na ten nejvyšší stupeň umění. 100% ()

venalce

Tenhle film o Smrťákovi, který se si vezme dovolenou, aby objevoval radosti i strasti života rozhodně není pro každého. Jeho největší výhodou je, že vás protáhne všemožnými emocemi hezky skrz naskrz. Tohle je film, který je potřeba si vychutnat (nejlépe s tabulkou čokolády a papírovými kapesníky po ruce). Nejsou tu žádné zkratky nebo vynechávky, typické jsou naopak dlouhé a doslovné scény, které vás provedou všemi možnými aspekty "probíraného" zážitku či emoce. V tom tkví kouzlo i kámen úrazu tohoto filmu. Ne každý má totiž čas a náladu vychutnat si tříhodinový film plný emocí. Pokud se ale naladíte na tu správnou notu, čeká vás nevšední filmový zážitek. ()

VanTom

Náramně lákavý námět, kterak se Smrt vtělí do mrtvého (pamatuju, jak svého času kino vybuchlo smíchy při Bradově pingpongu na přechodu - zajímavé, že z něj jeho tělo vyvázlo bez zranění) a rozhodne se okusit ŽIVOT, nijak zázračně zpracován není - svým mimozemským chováním a dětsky bezelstnými postřehy prostě poznamenává existence altruistického miliardáře (pro něhož si přišla) a jeho půvabné dcery (do které se zamilovala). Právě o tu romanci jde samozřejmě především, její vývoj je prokreslen do nejmenšího hnutí mysli a osudového pohledu - bodejť by také ne, když trvá nehorázné tři hodiny! ()

Sany33

Milostný príbeh i tom, ako sa prevtelenie samotnej smrti dokáže zamilovať do jednoduchosti ľudského bytia. V skutku ide o jedinečný filmový námet, ktorý skrýva veľmi veľký potenciál s možnosťou veľmi širokého využitia. Scenáristi sa rozhodli pre zamilovaný motív s trochu tragickým koncom, čo mne nevadí pekne to podfarbuje celú atmosféru filmu. Jednanie so smrťou v podobe Breda Pitta bolo v každom ohľade veľmi opatrné a William Parrish v podobe Anotnyho Hopkinsa sa s vidinou blízkej smrti vyrovnáva veľmi statočne. Koniec koncov preži plnohodnotný život a smrť si ho vybrala na konci jeho životnej aj profesnej kariéry. Claire Forlani ako nápadníčka smrti a Parrishova dcéra je veľmi okúzľujúca a celkové dialógy sú veľmi citlivé a jemne volené. Ide o veľmi príjemné spestrenie večera a film, ktoré je dobrý aj na viac krát. Spokojnosť. 73% ()

Master19

Zbytečně natahované a ta romantika a patos je až moc, ale pro dámskou část publika je to asi stěžejní. Za mě je nejvíc Hopkins a ta střední pasáž. ()

LEGACY

"I don't want you to be my doctor. Why? Because I like you so much. And I don't want to examine you. .. You don't, why not? ............ Because I like you so much"  Ve filmech nacházíme slasti a pokušení, které si přejeme sami zažít v opravdovém životě. Láska těchto dvou pro mě je opravdová a mít v životě ženu, tak okouzlující a odzbrojující - obětuji ji vše své sny - a můj život bude přesto tím nejkrásnějším jakým jen může být. Nejsem smrt, ale svoji Susane hledám taky ... a myslím si, že jsem ji našel. ()

lykan9

Seznamte se, Joe Black mě fascinoval již, když jsem ho viděl poprvé a fascinuje mě stále. Film má sice skoro tři hodiny, ale ta chemie mezi herci, je prostě dech beroucí a dokáže utáhnout i takovou stopáž. Rozhovory mezi Joem a Billem jsou dokonalé a nikdy mě neomrzí. Jak Anthony Hopkins, tak Brad Pitt předvedli dokonalý výkon a nebyli jediní. I výkony Claire Forlani, Marcii Gay Harden a Jeffreyho Tambora mě odzbrojovaly a dojímaly. A k tomu ta mysteriózní část se samotnou podstatou Smrti a jejími rozmary. I když jsem fanda hororů a romantické filmy moc nemusím, tak musím uznat, že toto je maistrštik. ()

Pupidyk

Naivní romantika, zabalená do gargantuovské filozofie. Tenhle film se dělí na dvě poloviny. První je naprosto omračující se skvělým Pittem, který se svým miliónovým pohledem překoná i Kevina Spaceyho v Sedm - je to démon. Výtečný nápad, nevšední zpracování. Ale ta druhá polovina - slabý dvě hvězdičky, dlouhý jak sopel v zimě... ()

Musak

50% Příliš moc romantiky, málo drama...spousta scén je zbytečně natahovaná. Jediná zábava byla Hopkins vs Pitt, ostatní nuda. ()

R1CH1E

Člověk by ani neveěřil, jak skvěle jde přivést na plátno Smrt i bez hromady drahých efektů.. A že ji to smrtelně slušelo. ()

V.Silver

Jeden z mála filmů, který mě rozbrečí pokaždé, když se na něj dívám a přitom to není nějaké citové vydírání (jako třeba u Marley a já). Takových není mnoho a díky Bohu za ně. 95% Zajímavé komentáře: golfista, Anthony. ()

Kosmik 1

Pěkný romantický film. Někdy napínavý, někdy smutný, někdy nádherný. Celkově vzato příjemně se na tohle všechno dohromady kouká. Krásná Claire Forlani, Brad Pitt jako smrt uspěl a Anthony Hopkins...k němu si myslím není co dodávat - výborný výkon jako vždy. I přes svou dlouhou stopáž mě film ani na chvilku nenudil, dokonce se mi líbil i závěr. V podstatě si můžete vybrat, končí totiž dobře i špatně zároveň, takže takový kompromis. Pro mě to celé nakonec skončilo dobře. 85% ()

Avari.73

Po třetím shlédnutí přihazuji hvězdu. Opravdu perfektní film, který rozesměje a dojme zároveň. Pitta, jako blond krasavce, moc nemusím, ale tady je vynikající. Hopkins hraje to svoje :) a Claire je krásná jako vždy. Chemie mezi postavama funguje jak má a i přes protáhlý konec (chápu, že délka bude pro některý problém) musím vysolit pět hvězd. Zásluhu si odnáší i nádherná Newmanova hudba. ()

Autogram

Výborná myšlienka zabalená do pozlátka megafilmu a pritom by jej viac pristal bežný filmík. Mohla by to byť výborná 90-minútová dráma. ()

Ravi

Smrťák Brad Pitt je gentleman a sympaťák. O zbytku tohoto hereckého koncertu ani nemluvě. Příběh byl zkoumán velmi do hloubky, ale stále je jeho přitažlivost silnější, než čas. Film, který zosobňuje strach z neznáma, je v podstatě dramatickou alegorií na horor. A nutno dodat, že má hodně co do sebe. 80% 4/5 ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster