Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

silencewater

Takova sladarna a to diky Pittovy ktery pusobi jako male, rostomile, ztracene stene a rozhodne ne jako smrt...proc vybrali zrovna jeho nechapu, snad komercni tah, ale filmu dost uskodili. Jinak k filmu neda se rict, ze by to byla vyslovene nuda, ale nudne pasaze tam rozhodne byly, eroticka scena u te jsem si malem cvrkla jak jsem se smala- copak takle vypada erotika dvou dospelich lidi (tak nepravdepodobne) ucesane, sterilni a hezky nasvicene..jako cely film ()

adam7

Hneď pred filmom som urobil dostatočne veľkú chybu, ktorý mi skazila celé vnímanie film. Netušil som, že sa bude jednať o romantiku. Keby som bol na romantický film naladený, mohlo by z toho zísť aj 5 hviezdičiek. Hopkinsov a Pittov výkon nezostal nič dlžný očakávaniam. Ostatné hodnotiť nechcem, lebo ako som už písal, išlo o romantiku, pre mňa v tú chvíľu nevítanú. Preto dávam neutrálne 4 hviezdičky. ()

Necrophobic

Parádní film. Pitt a Hopkins hrají skvěle a Claire Forlani není jen krásná ,ale taky je výborná herečka.Jen ta stopáž je trochu přepálená a pár hluchých míst by se našlo. ()

k0c0urek

Romanťak a mysteriózní drama v jednom. Velmi povedený film co do hereckých výkonů a režisérského navození atmosféry. Závěrečná scéna v podmalování písničky Wonderfull World ... oko suché nenechá. Moc povedeně rozvedená myšlenka "Co kdyby chtěla smrt zjistit jak to ti lidé mají...pocity, city? " ()

Tobias_Sin

Po třetím shlédnutí zvyšuji ze 3 na 4*. Pitt hraje skutečně chladnou, ,,suverénní" postavu, která se rozhlíží s jistým nadhledem a zájmem, Claire se svými roztomile nejistými výrazy a Hopkins jako člověk, který dosáhne toho, po čem toužil a neztratí při tom půdu pod nohama. ()

UnCool

Na romantiku si vůbec ale vůbec nepotrpím, ale toto je fakt výjimka. Brad Pitt jako smrt působí naprosto úžasně rozpačitě a Anthony Hopkins je naprosto dokonalý jako například v Mlčení jehňátek. Jelikož romantika není můj oblíbený žánr, dal bych asi 3 hvězdičky (hodnotil bych okolo 70%) jako nadprůměrně dobrý film, ale díky úžasné dokonalému soundtracku nemohu jinak než 4 hvězdy = 80%. ()

zalmalen

Jednoduchá zápletka, ale to provedení! Nemůžu si pomoci, ale (přes množství dalších filmů) mě v tomto snímku Brad Pitt zaujal nejvíc... proto 80%. ()

+sfinx+

„Já si nic neberu. Já pouze beru za ruku. A to jen proto, aby ani pak nikdo nebyl sám. Sám v mlze" ... to jsou slova Smrti ze světa zaklínačů. Malé, bledé holčičky. A tady se tomu, u mne nejoblíbenějšímu, vypodobnění, alespoň co do nevinnosti a jemnosti, velmi přiblížili. Smrťák je sympatický a oběť snad ještě sympatičtější. Jen ty tři hodiny jsou velmi náročné - ne, že by nebylo co ukazovat nebo, že by film byl procpán vatou, ale člověk je zkrátka nějak stavěn a jen určitou dobu dokáže vnímat všechny skvělé věci, které film nabízí. Jen ten závěr - čím to, že tam vždy chtějí na samý konec nacpat ještě něco, bez čeho bych se obešel..? ()

Beginek87

Tenhle film mi docela dlouho unikal a jsem rád, že jsem ho konečně viděl. opkinsův výkon znamenitý, přes počáteční rozpaky až po smíření se s jasným koncem, okořeněné starostí o svou dceru- většího klaďase ani mezi superhrdiny nenajdete :) Pitt byl vskutku jak z jiného světa. Docela jsem mu tu roli i věřil, ale na můj vkus mohl být suverénní ve více scénách. No a Claire Forlani - vzhledem k tomu, že jsem se do těch jejích očí úplně strašně zamiloval, tak se ani nebudu rozepisovat, jinak to bude patřit do červené knihovny. Moc pěkný snímek. jen na konci song Somewhere over the rainbow mi hnulo žlučí, ale to už bylo po filmu :D ()

rosta.k

Pro mě je tento film jedním z nejlepších.Hned od začátku na vás dýchne tajemná atmosféra a ta se táhne celým filmem až dokonce.Je to romance ze smti.Úžasný výkon A.Hopkinse a B.Pitta. ()

Johny_Blaze

Nemám rád romantické filmy a mezi námi, který muž ano? Ale tady to za nějakých záhadných podmínek funguje. Nevím jestli je to tím nádechem fantasy a nebo prestižním obsazením ale jako celek to je film který mne chytil za srdce. ()

Kevi1

Tak toto mi vždy pripomenie detstvo. Už som ho dlho nevidela, ale je to obľúbený film môjho otca a prvýkrát som ho videla už asi ako päťročná. Na väčšinu romantických filmov mám svoj názor a aj tento obsahuje na môj vkus nebezpečné množstvo klišé, ale takto sa to robí. Doják so skvelou atmosférou, takže ak už mám niekomu doporučiť romantiku po americky, tak potom jedine takéto krásne gýčovité prevedenie. ()

josefkam

Pokud někdo má náladu na trochu obtížnější kousek ke shlédnutí, je to přesně tento film. Fim ve kterém se mluví o životě a jeho nedílné součásti - smrti. Film, který buď upoutá svého diváka do židle a nepustí po celou svoji 3 hodinovou stopáž nebo jej bude divák nesnášet. Nic mezitím... Je to přesně ten film, který oddělí konzumenty povrchní od těch, kteří nad věcmi přemýšlejí, hloubají a snaží se z filmu něco si odnést... Geniální výkon Anthonyho Hopkinse je v tomto filmu ještě vyzdvihnut porovnáním zcela záměrně a dokonale zmateného Brada Pitta (jehož moc nemusím, ale v tomto filmu ho zbožňuju). Oko nebude ochuzeno ani o krásu, kterou zde úžasně reprezentuje nádherná Claire Forlani. Vše v tomto filmu ale stojí také na úžasné hudbě Thomase Newmana. Celý příběh je na závěr ještě dokreslen jednou z nejúžasnějších písní Somewhere Of The Rainbow Havajského hudebního mága Israela Kamakawiwo`ola... Celkové hodnocení 9,5/10 (4,5 hvězdičky a ještě něco málo k tomu)... ()

Janec82

Další ukazka,že A.Hopkins sedí tyto "vznešené" role, hlava rodiny,velký boss, který se blíží ke svému konci, dostane dar zarovnat svůj život se ctí. V pozadí si hraje smrťak s jeho dcerou :) ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster