Těsně před Vánoci oznámí Ivaně (Tereza Kostková), která žije jen pro rodinu, její manžel Martin (Marián Miezga) věc, která jí zničí svátky, a o které ví jen jejich společná kamarádka Adriana (Dana Rogoz), rozvodová právnička. Ta se jako jediná z party nevdala a nemá děti. Žije sama, ale udržuje poměr se svým šéfem Filipem (Martin Hofmann). Další z party Ela (Andreea Vasile) je známá televizní moderátorka, která vede harmonický život s překladatelem knih Andrejem (Ondřej Sokol) a jejich desetiletými dvojčaty, no jej do doby než se nečekaně objeví její bývalá láska David (Ján Koleník). Partu uzavírá majitel restaurace Vláďa (Pavel Bartos), který se po rozvodě s Věrou (Soňa Norisová) podruhé oženil s mladší Broňou (Dominika Morávková). Po zkušenostech z minulého vztahu si nepřeje, aby jeho žena pracovala, tak Broňa dělá všechno pro to, aby se o jejích pracovních aktivitách nedozvěděl. Ela jí v tom pomáhá. Spleť tajemství, které mají mezi sebou nejen páry, ale i samotní přátelé, se začnou ještě víc zamotávat, když se na Adrianu obrátí manželka premiéra (Petra Vajdová) a chce svého muže (Jaroslav Plesl) opustit v čase předvolební kampaně… (Falcon)

Skarface odpad!

Po prvních 8 minutách jsem se zeblil jak je to nepřirozené. To jako se i u nás budou dabovat herci/herečky kuli slovenštině ? A skrytá reklama od samého začátku která je prostě neskutečně okatá ? Odpad všech odpadů . Dlouho mě tak nic nenasralo . Co jsem kdy označil jako odpad asi budu muset přehodnotit , popřípadě se i omluvit za to že jsem to tak označil. Tohle fakt dlouho nic nepřekoná ()

arcticsky

Je děsný pohled na dobré, sympatické herce jako je Kostková, Hofmann a mnozí další, kteří musí vypouštět z pusy tak strašně tupé dialogy a asistovat u takové nudy... ()

ashtangi odpad!

Sledovat tento “film” je vyloženě utrpení. Otřesný scénář a zcela nepochopitelné množství zbytečných postav. Možná nejhorší český film jaký jsem viděl za posledních dvacet let. ()

Rathalos

Samozrejme ako je zvykom tu na CSFD,ceske a slovenske filmy su uz vopred odpisane,ale u mna nie,mne sa to celkom pacilo,ono to ani nie je komedia,mozno len z malej casti,skor je to taka zalezitost o vztahoch,rodine ci zivote,cize nieco dolezite pre ludsku rasu,jedine,co neznasam z duse,ked Slovaci dabuju Cechov alebo naopak,to mi pripada chore,to ako keby americania dabovali anglickych hercov,neviem,kto toto vymyslel,ale bol to urcite kus ko*ota,takze za mna styri hviezdy...:-) ()

Olík

Marta „Když obsadím herce z Rumunska, tak mám pocit, že jsem blíž hvězdě na Hollywoodském chodníku slávy“ Ferencová a její další vztahové klubíčko ničeho. Já si myslím, že není třeba vyčkávat nejteplejší roční období a řekl bych si to rovnou. Je načase vydat se jinou cestou. Nehrát si na světovost obsazováním Poláku, Srbů a podobně. Nesnažit se zamotat tisíc postav do tisíce rádoby vztahových zápletek. Nakoupit si i jinou literaturu, než romány pro ženy Evy Twardzik. Přestat čekat na léto a když už vím, že na těžší látku prostě nemám, tak se minimálně podívat na Ženy v běhu. ps: postsynchrony Ferencové filmů je taky příběh sám o sobě :D ()

Pat_rick_fan

Ak by postavy "filmu" neboli na hranici idiocie, všetky "zápletky" a "problémy" by boli vyriešené do piatich minút. Takíto ľudia naozaj niekde existujú? Kde? ()

Ben Nevis

Proč by ten film nadabovaný? Nechápu, proč průměrný český film má horší technickou kvalitu než podprůměrný americký seriál. Jde jenom o posbírání peněz z fondů? Tohle ani nebyl artový film, jenom rádoby komedie rádoby ze života. ()

Razzor_82 odpad!

"Flaška vína a nějakej chlap." Další rádoby upatlaná Vánoční romantická komedie. Přehlídka vztahové toxicity a sexizmu ve skoro dvou hodinové břečce. Postavy jsou statické a bez vývoje. Doslova utrpení Ježíše Krista! 0/10 ()

anitae

Mě film pobavil, ale pro muže to opravdu nebude. Dabing byl hrozný, ale to nehodnotím, ani to že herci mi na dané role přišli většinou postarší.  Úporná Kostková, Hoffman s milenkou, Sokol s mediálně známou ženou, restauratér, manželka premiéra. Ale ze života žen 40+:) Najkrajšie Vianoce ()

ludva10 odpad!

Horší a nudnější film jsem snad ještě neviděl. Po hooodně dlouhé době nedokoukaný film až do konce. Nemá cenu se ani rozepisovat, vše za mně špatně. ()

Patrik200s

Filmom sa zrejme chceli dostať do bežných vzťahov ľudí. Skutočnosť je taká, že výsledok je veľmi povrchný, neosobný a divák sa nemal ako zžiť s príbehom postáv. Za mňa strata času. ()

John80

Viac psychologický film ako Komédia, celý film je o riešení ľudských vzťahov, rozvod , podvádzanie a záverečné spoločné stretnutie v lete, film veľmi nepobaví diváka skôr o životných situáciách 2* ()

Primavera odpad!

Pokus o komédiu. Nevydarený. Nevedela som, či sa mám smiať z toľkého množstva klišé, hlúpych dialógov, povrchnosti... Všetko bolo tak prvoplánové, že už na začiatku som presne vedela, ako to skončí a dopozerala som to len preto, aby som si mohla potom obúchať hlavu o stenu. ()

rublik05 odpad!

Další slovensko-česká tragédie, u které je nejvíce zarážející, proč se takové hrůzy účastnili čeští herci typu Plesl, Hofmann, Sokol či Babčáková. Jejich výkony jsou totiž vyloženě tristní, stejně jako ostatních zúčastněných herců, moc tomu nepomáhá ani velice komické předabování. Co dodat dále, „komedie“ je jako většina obdobných počinů absolutně bez humoru, atmosféry, nápadu, kvalitního scénáře, nemá vlastně nic, čím by dokázala alespoň trochu zaujmout. Technická stránka je vyloženě žalostná, amatérismus ve své nejčistší podobě, i studentské filmy jsou kolikrát natočeny mnohem lépe. Už je to několikátý snímek z dílny Marty Ferencové, na který se ani za boha nedá dívat. Docela by mě zajímalo, kde vězí ten zakopaný pes, nebo spíš kde pořád bere prostředky na své nové a nové hrůzostrašné pokusy o komedii. Neskutečný. V létě ti řeknu... bych nedoporučil ani svému úhlavnímu nepříteli. 0/10. ()

Oonika

To byla zas ptákovina 🤦🏻‍♀️ Já chápu, že si ti herci na sebe musí nějak vydělat, ale mělo by to mít svoje meze 😁 ()