Reservation Dogs

Trailer

Série(2) / Epizody(18)

Trailer

pushover

Na komedii je tam málo humoru, ale o to je lepší. Spíš taková sonda do života v indiánské rezervaci. Taikův dotek je v tom cítit. ()

tuctovychlap

súhlasím s Denym, je tam všetko..a čo nie je, to mi asi nechýbalo..nebolo to síce úplne dokonalé, ale za mňa si to 4 * zaslúži..bavil som sa..prehliadka rôznorodých figúrok iného sveta..som rád, že to nebol vidlákov, ale zapadákov s "rudou kůží"..úsmev už len pri myšlienke na "místního šerifa", na rapujúcich bratov,  múdrujúceho "lúzra" ducha, bratranca-strýka ako keby z východniarskej krčmy, drísty miestnej gangstamládeže..:) som rád za pohľad na polodeti-polodospelákov bez nejakých väčších šancí na "lepší" život..zase mi to pripomenulo, že 80 % ľudstva síce má svoje sny, ale my, biele rite strednej triedy sme proste inde..a tým sa veru nehrdím..AHO..! ()

Danny_0707

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Waititi je prostě momentálně bůh filmů a seriálů!!! Tohle jsem nečekal.... je v tom vsechno! Humor, realita, fantasmagorie... xD mohu jen doporučit :) hned zajděte na Disney+ a kúkajte co Taika zas vytvořil za úlet ()

• Názov seriálu odkazuje na film Quentina Tarantina Reservoir Dogs (1992). Plagát tohto filmu je tiež možné vidieť v prvej epizóde. (Real Tom Hardy)
  • Rovnako ako dej filmu, aj jeho natáčanie prebiehalo v americkom štáte Oklahoma, predovšetkým v mestách Tulsa, Okmulgee, Sand Springs, Beggs, Terlton a Inola. (Real Tom Hardy)
  • Takmer celý štáb seriálu je zložený výhradne z pôvodných amerických obyvateľov. (Real Tom Hardy)