SelfishMan

Slaďák je to téměř až přeslazený, ale Audrey ho povyšuje na hooodně koukatelnou úroveň, je jako ve všech filmech krásná, roztomilá, úžasná. Na 5* to ale pro mě není, Prázdniny v Římě jsou ještě někde dále. Pěkných 85% hlavně díky Audrey!! Bogart mi neseděl... ()

Elisson

ťažko povedať, ktorá z dvoch verzii tohto príbehu - tá s Audrey Hepburn alebo s Juliou Ormond je lepšia... každopádne táto stará je štýlová, chytľavá a tá nová viac do hĺbky rozoberá ľudské vzťahy ()

petrusqa

Velmi hravá romantická komedie, která má nadhled a originální vtip. Stylizovaně toporný bručoun Humpreyho Bogarda přicmrndává neuvěřitelně rozjeté a hravé Audrey Hepburn. Bravo! Billy Wilder byl skuteční mistr tohoto žánru. ()

Nikiko

Roztomilá a kouzelná pohádka, přesně jak to mám ráda. A Humphrey Bogart má kouzlo, kterému není snadné odolat, přesto mám pocit, že tahle romantická pohádka mu moc nesedla. Ale Audrey je kočka, přiště se chci narodit krasna jako ona. ()

jessic

Klasická červená knihovna našich babiček, která je koukatelná jen díky charismatické dvojici Bogart a Audrey Hepburn. ()

Anetulicek

Do tohto filmu som sa zamilovala. Dnes sa už takéto famózne veci netočia. Krásny príbeh, ktorý vo mne zanechal len pozitívne pocity. Humphrey Bogart mal neuveriteľnú charizmu a Audrey Hepburn bola rozkošná. Myslím, že je to jeden z najkrajších filmov, ktoré som videla. Dokonalé. 5* ()

Desmi

Je jen málo filmů, které dokáži dokoukat do konce a tady, u historického, černobílého kousku, se mi to opět poštěstilo. Současné romantické komedie se neubrání kýči ani trapným momentům. Naopak Sabrina je důvěryhodnou nenásilnou pohádkou bez jakýchkoliv zbytečností a absurdit, a to se mi líbí. :-) ()

buchannon

Některé romantické komedie opravdu stojí za to a tohle je přesně ten případ. Opravuji svůj předešlý výrok, že jen velmi málo starších komedií je sledovatelných, některé skvosty rozhodně stojí za zhlédnutí, tak jako to několikrát dokázal režisér Billy Wilder. Nejprve jsem viděl novější verzi z roku 1995 a v této starší verzi byl děj prakticky stejný, takže jsem věděl, jak to dopadne, ale to mi nezabránilo v tom, abych tento snímek sledoval jako přikovaný a obdivoval zřejmě nejkrásnější herečku starého Hollywoodu moji oblíbenou Audrey Hepburn. Při sledování tohohle filmu jsem si skutečně přál, abych se býval narodil jako Humphrey Bogart. 100% ()

Amalberga

Zklamání. Ani dechberoucí Audrey se svojí krásou a hereckým umem nedokázala pozvednout nudný a zdlouhavý scénář. Film má sice přibližně hodinu a tři čtvrtě, ale jeho tempo je tak pomalé, že jsem měla pocit, že má dvě a půl hodiny. ()

Signore

Variace Popelky napsaná, zahraná a natočená s takovou grácií (dnes možná zaměňovanou za naivitu), že přichází do úvahy pouze absolutní hodnocení. ()

dracekt

Krásný příběh romantika s báječnými herci. Se Sabrinou novou - Julie Ormond se nedá srovnat. Nové zpracování nesahá tomuto ani k patě. ()

Peenugirl

Humprey Bogard je božský najmä s krátkou cigaretou a s vráščitým čelom ako sa pozrie a všetko vie... Proste príde na to, čo sa má robiť a osudom tohto nepekného nemladého muža je trpieť pre blaho svojich milovaných. Postará sa aby bol každý dpokojný a nevadí ak on bude nešťastný... Skvelá je aj Audrey a najmä pôvabná ako labuť. 85% ()

Damnsinead

Klasický milostný trojúhelník. Sice se na to hezky koukalo,ale film byl zbytečně roztahaný. Audrey je krásná a Sabrinu ztvárnila velice dobře, ale celý film prostě neutáhla. Začalo to slibně - naivní a nešťastně zamilovaná Sabrina se chce zabít, ale nepodaří se jí to. V Paříži dostane rozum (anebo si to aspoň myslí), domů se vrací jako hvězda. Jenže od té chvíle to jde s filmem z kopce. Sabrina se hned vrhne do náruče Davidovi, ten se do ní zamiluje (světe div se!) , i když už má snoubenku. Později je David "indisponovaný" a Linus se do Sabriny zamiluje taky. Ke konci filmu mi připadalo, že se jenom dohadují, kdo s kým pojede do Paříže. A pánové měnili své city a úmysly opravdu rychle. ()

Pritok

veru vahal som medzi tymi 4 a 5. bolo to svizne, mile, vtipne, hlavni protagonisti elegantni a charizmaticki. v dnesnej dobe sa niecoho podobneho len tazko dockame. utieklo mi to ani som nevedel ako. ()

Bogrant

Taká menšia Bogartova druhá Casablanca. Skvelý Humphrey, ktorý nemal žiadny problém prevýšiť svojím umením aj o niekoľko rokov mladších hercov, roztomilá Audrey a švihácky Holden. Pravá romantická zábava, ktorá nevyprchá. ()