Kino - Program - Praha
Dnes nejžhavější v kinech
Praha
- CineStar Praha - Anděl
- CineStar Praha - Černý Most
- Bio Oko
- Cinema City Flora
- Cinema City Chodov
- Cinema City Letňany
- Cinema City Nový Smíchov
- Cinema City Slovanský dům
- Cinema City Zličín
- Divadlo Za plotem
- Dlabačov
- Edison Filmhub
- Kino Aero
- Kino Atlas
- Kino Kavalírka
- Kino Lucerna
- Kino MAT
- Kino Pilotů
- Kino Ponrepo
- Kino Radotín
- Kino Světozor
- Kino 35
- Komorní kino Evald
- Městská knihovna v Praze - Petřiny
- Modřanský biograf
- Premiere Cinemas Praha Hostivař
- Přítomnost Boutique Cinema
Praha - CineStar Praha - Anděl
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Django |
12:40 | ||||||||||||
Občanská válka |
T | 14:50 | 17:00 | 19:10 | 21:20 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:15 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 12:15 | 19:00 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 13:15 | 20:00 | ||||||||||
Rivalové |
T | 16:45 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 10:00 | 13:30 | 16:50 | 20:10 | ||||||||
Fantastická parta |
D | 10:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:00 | 15:50 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:10 | 12:40 | 14:45 | |||||||||
Jedna noc |
11:30 | 16:40 | 18:40 | 20:40 | |||||||||
Kaskadér |
D | 10:00 | 12:00 | 14:40 | 17:15 | 19:50 | |||||||
Kaskadér |
T | 10:30 | 13:10 | 15:45 | 18:20 | 21:00 | |||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:50 | 13:15 | 15:40 | 18:00 | ||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:30 | 15:30 | 18:30 | 21:20 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:20 | 12:30 | 14:40 | 15:30 | ||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 14:00 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 10:10 | 20:30 | ||||||||||
Povaha lásky |
T | 19:40 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:00 | 17:45 | |||||||||||
Rivalové |
T | 10:00 | 12:20 | 15:00 | 17:40 | 20:20 | |||||||
Tarot |
T | 13:30 | 17:30 | 19:30 | 21:30 | ||||||||
Království Planeta opic |
T | 11:00 | 14:00 | 17:00 | 20:00 |
Praha - CineStar Praha - Černý Most
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Duna: Část druhá |
D | 17:30 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:50 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
11:20 | 13:30 | 15:30 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 11:30 | 13:40 | ||||||||||
Jedna noc |
17:00 | 19:00 | 21:00 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 11:30 | 14:10 | 15:50 | 18:30 | 21:10 | |||||||
Kaskadér |
T | 16:50 | 19:30 | ||||||||||
Kočka a pes: Šílené dobrodružství |
D | 10:50 | 12:50 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 11:50 | 14:20 | 18:15 | |||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:00 | 15:00 | 17:10 | 18:00 | 20:10 | 21:00 | ||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:4011:45 | 12:50 | 15:00 | |||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 14:50 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:00 | 17:00 | 19:00 | ||||||||||
Rivalové |
T | 20:40 | |||||||||||
Sladký život |
16:00 | ||||||||||||
Tarot |
T | 21:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:40 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 13:10 | 16:10 | 19:10 |
Praha - Bio Oko
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Duna |
T | 14:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 17:40 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 11:50 | |||||||||||
Království koček |
D | 10:00 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 21:00 |
Praha - Cinema City Flora
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Abigail |
T | 21:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 16:20 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 10:10 | 12:10 | 14:10 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 13:50 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:00 | 12:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:15 | 12:30 | 14:45 | |||||||||
Jedna noc |
17:00 | 19:00 | 21:00 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 10:1011:45 | 14:30 | 17:15 | 20:00 | ||||||||
Kaskadér |
T | 15:50 | 18:30 | 21:10 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 11:20 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 11:30 | 12:50 | 14:30 | 17:30 | 19:40 | 20:30 | ||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:30 | 12:40 | 14:50 | 17:00 | ||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 20:00 | 22:00 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
16:00 | 18:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 16:10 | 18:50 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
14:00 | ||||||||||||
Tarot |
T | 19:10 | 21:15 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 13:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 10:00 | 15:40 | 18:40 | 21:40 |
Praha - Cinema City Chodov
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Abigail |
T | 18:10 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 12:20 | |||||||||||
Django |
14:10 | ||||||||||||
Domácí příšerky |
D | 10:20 | 12:20 | 14:20 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:40 | 16:00 | 19:45 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 14:00 | 17:30 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 11:50 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 10:10 | 12:10 | ||||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 16:30 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:40 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:0011:00 | 13:00 | |||||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 21:40 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:1011:00 | 13:10 | 15:20 | |||||||||
Jedna noc |
15:40 | 17:40 | 19:40 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 11:30 | 14:10 | 16:50 | 19:30 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 11:10 | 15:00 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:3011:00 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | ||||||||
Manželé Stodolovi |
20:50 | ||||||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 19:50 | 21:50 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 16:20 | 18:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 11:00 | 21:00 | ||||||||||
Povaha lásky |
T | 18:50 | 21:10 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:10 | 16:10 | |||||||||||
Recept na štěstí |
T | 19:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 13:20 | 16:10 | 19:20 | 22:00 | ||||||||
Starý dub |
T | 17:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
13:40 | ||||||||||||
Tarot |
T | 17:30 | 19:40 | 21:45 | |||||||||
Ten, co slaví každý den |
21:30 | ||||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:40 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
Kaskadér |
D | 16:10 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 18:50 | 21:30 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:00 | 18:00 | 21:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 10:00 | 12:40 | 15:30 | 18:15 | 21:00 | |||||||
Království Planeta opic |
T | 11:00 | 12:00 | 14:00 | 15:00 | 17:00 | 18:00 | 20:00 | 21:00 | ||||
Království Planeta opic |
T | 10:00 | 13:00 | 16:00 | 19:00 | 22:00 |
Praha - Cinema City Letňany
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Abigail |
T | 21:30 | |||||||||||
Django |
14:30 | ||||||||||||
Domácí příšerky |
D | 10:30 | 12:30 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 11:20 | 14:40 | 16:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:20 | |||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 11:10 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 10:00 | 12:00 | 14:00 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 10:20 | 18:30 | 21:00 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:00 | 12:00 | 14:00 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 11:10 | 13:20 | 15:30 | |||||||||
Jedna noc |
17:20 | 19:20 | 21:20 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 10:1011:00 | 13:45 | 16:30 | 19:10 | ||||||||
Kaskadér |
T | 12:40 | 15:20 | 18:10 | 20:50 | 21:40 | |||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 19:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 10:10 | 13:10 | 16:10 | 17:40 | 19:10 | 20:40 | 21:50 | |||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:10 | 14:15 | 16:20 | 18:30 | |||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 20:40 | 22:10 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 12:50 | 18:00 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | |||||||||
Recept na štěstí |
T | 17:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 13:20 | 16:00 | 18:45 | 21:30 | ||||||||
Sladký život |
15:10 | 19:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 19:30 | 21:40 |
Praha - Cinema City Nový Smíchov
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Django |
16:40 | ||||||||||||
Dokonalé dny |
T | 21:30 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 10:20 | 12:20 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 11:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 16:50 | 20:10 | ||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:20 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 18:10 | 20:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:20 | 14:20 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:50 | 13:00 | 15:15 | |||||||||
Jedna noc |
16:20 | 18:30 | 20:40 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 10:00 | 12:45 | 15:30 | 18:15 | ||||||||
Kaskadér |
T | 11:30 | 14:15 | 17:00 | 19:45 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:40 | 13:10 | 15:40 | |||||||||
Království Planeta opic |
T | 11:00 | 12:00 | 14:00 | 15:00 | 17:00 | 18:00 | 20:00 | 21:00 | ||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:30 | 12:40 | 14:50 | 17:00 | ||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 21:00 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 14:20 | 18:30 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 20:50 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 | |||||||||
Recept na štěstí |
T | 19:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 14:10 | 17:30 | 20:20 | |||||||||
Tarot |
T | 19:10 | 21:15 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 10:40 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 16:20 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 13:20 | 19:00 | 22:00 |
Praha - Cinema City Slovanský dům
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Boy Kills World |
T | 21:20 | |||||||||||
Django |
21:00 | ||||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:10 | 17:30 | 20:50 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 12:10 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:40 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
15:30 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:20 | 14:30 | ||||||||||
Jedna noc |
17:30 | 19:30 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 13:30 | 16:10 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 13:40 | 16:20 | 19:00 | 21:40 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 16:15 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:50 | 14:20 | 15:50 | 17:20 | 18:50 | 20:20 | 21:50 | |||||
Kung Fu Panda 4 |
12:10 | ||||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:30 | 14:40 | 16:50 | |||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 21:40 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 13:10 | 19:00 | ||||||||||
Povaha lásky |
T | 18:40 | 21:30 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:20 | 14:15 | |||||||||||
Rivalové |
T | 13:45 | 16:30 | 19:15 | 22:00 | ||||||||
Starý dub |
T | 19:10 | |||||||||||
Tarot |
T | 18:50 | 21:00 |
Praha - Cinema City Zličín
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Boy Kills World |
T | 21:30 | |||||||||||
Django |
16:10 | ||||||||||||
Domácí příšerky |
D | 11:15 | 13:15 | 15:15 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 17:10 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 11:00 | 13:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 21:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
11:45 | 13:45 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 11:10 | 12:20 | 14:30 | 16:40 | ||||||||
Jedna noc |
19:00 | 21:10 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 12:00 | 14:45 | 17:30 | 20:15 | ||||||||
Kaskadér |
T | 13:30 | 18:20 | 21:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 11:00 | 18:30 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 11:00 | 14:00 | 15:40 | 17:00 | 18:40 | 20:00 | 21:40 | |||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:50 | 14:00 | 16:10 | |||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 18:50 | 21:00 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 20:30 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:20 | 15:20 | 17:20 | ||||||||||
Rivalové |
T | 13:40 | 16:20 | ||||||||||
Sladký život |
11:30 | 15:00 | 19:20 | ||||||||||
Tarot |
T | 17:20 | 19:30 | 21:40 |
Praha - Divadlo Za plotem
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Fantastická parta |
D | 14:30 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 19:30 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
17:00 |
Praha - Dlabačov
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Gump - jsme dvojka |
18:00 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 16:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 20:00 |
Praha - Edison Filmhub
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Hledá se Eric |
T | 21:30 | |||||||||||
Jimmyho tančírna |
T | 16:30 | |||||||||||
Já, Daniel Blake |
T | 19:00 | |||||||||||
Spirit of 45 |
T | 14:00 |
Praha - Kino Aero
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Duna |
T | 17:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:10 | |||||||||||
Myška a medvěd na cestách |
D | 15:00 |
Praha - Kino Atlas
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Cesta do fantazie |
D | 15:00 | |||||||||||
FAMU Dětem |
13:30 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:00 | |||||||||||
Karaoke blues |
T | 17:30 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:00 | |||||||||||
Ten, co slaví každý den |
17:45 | ||||||||||||
Zabijáci rozkvetlého měsíce |
T | 19:15 | |||||||||||
Šest medvědů s Cibulkou |
15:30 |
Praha - Kino Kavalírka
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Dokonalé dny |
T | 20:30 | |||||||||||
Doručovací služba čarodějky Kiki |
D | 15:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:00 |
Praha - Kino Lucerna
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Jak zachránit draka |
D | 13:30 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 20:15 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 15:30 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 18:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
13:00 |
Praha - Kino MAT
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Nexus |
D | 15:50 | |||||||||||
Shrek |
T | 14:00 | |||||||||||
Sin City - město hříchu |
T | 20:30 | |||||||||||
Zvětšenina |
T | 18:00 |
Praha - Kino Pilotů
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Chlast |
T | 19:35 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 21:45 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 21:05 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 18:00 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 10:10 | |||||||||||
Jedna noc |
12:50 | ||||||||||||
Karaoke blues |
T | 12:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 18:50 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:20 | |||||||||||
Oppenheimer |
T | 14:40 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 12:20 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 16:40 | |||||||||||
Přání |
D | 10:50 | |||||||||||
Rivalové |
T | 21:15 | |||||||||||
Sestry z kouřové sauny |
T | 13:40 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
14:50 | ||||||||||||
Tancuj Matyldo |
15:30 | ||||||||||||
Zóna zájmu |
T | 17:30 |
Praha - Kino Ponrepo
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Pádící zeleň s koňmi |
T | 19:30 |
Praha - Kino Radotín
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Fantastická parta |
D | 17:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 20:00 |
Praha - Kino Světozor
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Dokonalé dny |
T | 15:30 | 20:45 | ||||||||||
Jedna noc |
15:15 | ||||||||||||
Kaskadér |
T | 12:30 | |||||||||||
Marcel, ulita s botami |
T | 18:15 | |||||||||||
Oppenheimer |
T | 17:15 | |||||||||||
Starý dub |
T | 13:15 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
13:00 | ||||||||||||
Říše světla |
T | 15:45 |
Praha - Kino 35
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
FAMU Dětem |
14:00 | ||||||||||||
Starý dub |
T | 15:30 | |||||||||||
Čtverec |
T | 18:00 |
Praha - Komorní kino Evald
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Dokonalé dny |
T | 17:30 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 15:30 | |||||||||||
Mlsné medvědí příběhy: Na pól! |
14:00 | ||||||||||||
Starý dub |
T | 20:00 |
Praha - Městská knihovna v Praze - Petřiny
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Chudáčci |
T | 17:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 15:00 |
Praha - Modřanský biograf
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Fantastická parta |
D | 15:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:00 | |||||||||||
Jedna noc |
20:00 | ||||||||||||
Království Planeta opic |
T | 17:00 |
Praha - Premiere Cinemas Praha Hostivař
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Django |
D | 17:50 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
D | 10:05 | 13:50 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:40 | |||||||||||
Jedna noc |
D | 20:00 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 10:50 | 13:30 | 16:20 | 19:00 | 20:30 | |||||||
Kaskadér |
T | 17:40 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:50 | 15:20 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 11:40 | 14:40 | 17:30 | 20:20 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | ||||||||
Prázdniny s Broučkem |
D | 12:00 | 15:40 | ||||||||||
Rivalové |
T | 18:00 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:40 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 10:10 | 13:10 | 16:10 | 19:20 |
Praha - Přítomnost Boutique Cinema
sobota 11.05.2024
přidat do oblíbených
Dokonalé dny |
T | 17:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:00 |