Kino

Praha - CineStar Praha - Anděl

tel. 251 115 111, Radlická 3179/1e, Praha mapa
čtvrtek 21.11.2019
Doktor Spánek od … (2019) T 18:50 21:40
Le Mans '66 (2019) T 20:30
Ledové království II (2019) T 19:00
Addamsova rodina (2019) D 12:10 13:30
Amnestie (2019) 21:40
Bitva u Midway (2019) T 14:15 17:50 20:40
Depeche Mode: SPIRITS in the Forest (2019) 20:00
Joker (2019) T 14:10 20:00 21:50
Le Mans '66 (2019) T 15:15 18:20 21:30
Ledové království II (2019) D 13:00 14:30 15:20 17:40 18:40
Ledové království II (2019) T 13:40 16:00 18:20
Ledové království II (2019) D, 3D 14:00 16:20
Poslední aristokratka (2019) 14:50 17:10 19:30 21:30
Sněžný kluk (2019) D 12:20 14:30 16:40
Stáhni a zemřeš (2019) T 12:00
Terminátor: Temný osud (2019) T 13:40 16:20 19:00 21:50
Vlastníci (2019) 13:10 15:20 17:30 20:40
Ženská na vrcholu (2019) 15:30 21:00
Le Mans '66 (2019) T 17:00 20:10

Praha - CineStar Praha - Černý Most

tel. 266 790 999, Chlumecká 712/8, Praha mapa
čtvrtek 21.11.2019
Amnestie (2019) 21:40
Depeche Mode: SPIRITS in the Forest (2019) T 20:00
Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019) T 20:50
Joker (2019) D 13:40
Joker (2019) T 21:30
Le Mans '66 (2019) T 13:30 16:40 17:20 18:10 21:15
Ledové království II (2019) D 13:00 14:40 15:20 17:00
17:40
18:40 19:20
Ledové království II (2019) D, 3D 14:00 16:20
Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon (2019) D 13:00
Poslední aristokratka (2019) 14:20 16:40 19:10
Stáhni a zemřeš (2019) T 21:00
Tlapková patrola (2018) D 13:00
Vlastníci (2019) 13:10 15:20 17:30 19:40 21:50
Zloba: Královna všeho zlého (2019) D 13:10 15:40
Ženská na vrcholu (2019) 15:00 16:10 18:30 20:20
Le Mans '66 (2019) T 20:10

Praha - Aero

tel. 271 771 349, Biskupcova 1733/31, Praha mapa
čtvrtek 21.11.2019
Koloběh jedů (2015) 20:30
Ryba, kterou jím (TV film) (2017) 18:00
Tiché doteky (2019) 13:30

Praha - Atlas

tel. 222 312 737, Sokolovská 371/1, Praha mapa
čtvrtek 21.11.2019
Deštivý den v New Yorku (2019) 20:30
Jiří Suchý - Lehce s životem se … (2019) 18:00
Poslední aristokratka (2019) 17:30
Vlastníci (2019) 20:00

Praha - Bio Oko

tel. 233 382 606, Františka Křížka 460/15, Praha mapa
čtvrtek 21.11.2019
Depeche Mode: SPIRITS in the Forest (2019) 18:00
Mlsné medvědí příběhy (2016) 16:30
Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon (2019) 14:30
Plody mraků (studentský film) (2017) 16:30
Pražské orgie (2019) 10:00
Websterovci (TV seriál) (2017) 16:30
Zábava, zábava (2018) 20:30

Praha - Cinema City Chodov

tel. 255 742 021, Roztylská 2321/19, Praha mapa
čtvrtek 21.11.2019
Addamsova rodina (2019) D 12:30 14:30
Amnestie (2019) 18:00 20:40
Bitva u Midway (2019) T 13:00 18:20 21:10
Depeche Mode: SPIRITS in the Forest (2019) T 20:00
Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019) T 16:50 19:50 21:00
Joker (2019) T 13:20 16:00 18:40 20:00
Le Mans '66 (2019) T 13:50 16:50 19:00
Ledové království II (2019) D 12:15 13:30 14:30 15:45 16:40
16:45
17:45 18:00
18:10
19:00
Ledové království II (2019) D, 3D 14:00 16:15
Ledové království II (2019) T 15:30 19:50 20:40 21:15
Poslední aristokratka (2019) 12:00 14:20 16:30 19:00 21:20
První zrádce (2019) T 12:40 15:40 18:40 21:40
Sněžný kluk (2019) D 13:50 16:00
Stáhni a zemřeš (2019) T 16:30 21:20
Terminátor: Temný osud (2019) T 18:10 20:50
Vlastníci (2019) 12:10 14:20 16:30 18:30 20:40
Zloba: Královna všeho zlého (2019) D 13:00 14:00 15:50
Zombieland: Rána jistoty (2019) T 18:50
Ženská na vrcholu (2019) 13:20 15:40 18:40 21:10
Le Mans '66 (2019) T 17:50 21:00
Ledové království II (2019) D, 3D 13:15 15:30
Le Mans '66 (2019) T 20:15

Praha - Cinema City Flora

tel. 255 742 021, Vinohradská 1612/149, Praha mapa
čtvrtek 21.11.2019
Addamsova rodina (2019) D 12:20 14:30
Amnestie (2019) 21:30
Bitva u Midway (2019) T 15:40 21:40
Depeche Mode: SPIRITS in the Forest (2019) T 19:00
Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019) T 18:40
Joker (2019) T 19:10 21:50
Le Mans '66 (2019) T 14:00 17:10 20:20
Ledové království II (2019) D 12:45 13:30 15:00
15:45
17:15 18:00 19:30
Ledové království II (2019) T 13:45 18:15 20:30
Ledové království II (2019) D, 3D 16:00
Sněžný kluk (2019) D 12:10
Terminátor: Temný osud (2019) T 21:50
Vlastníci (2019) 12:30 14:40 17:00 20:10 21:10
Zloba: Královna všeho zlého (2019) D 13:10
Ženská na vrcholu (2019) 14:20 16:40 19:10

Praha - Cinema City Letňany

tel. 255 742 021, Veselská 663, Praha mapa
čtvrtek 21.11.2019
Addamsova rodina (2019) D 14:10 15:00
Amnestie (2019) 18:40 21:20
Bitva u Midway (2019) T 15:30 18:20 21:10
Depeche Mode: SPIRITS in the Forest (2019) T 18:00
Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019) T 14:40 19:50 21:40
Joker (2019) T 16:10 19:10 21:15
Le Mans '66 (2019) T 15:00 20:10
Ledové království II (2019) D 14:00
14:30
15:30 16:45 17:45 19:00
Ledové království II (2019) D, 3D 16:00
Ledové království II (2019) T 18:15 20:30
Poslední aristokratka (2019) 16:10 20:00
Sněžný kluk (2019) D 14:00
Stáhni a zemřeš (2019) T 17:20 19:30
Terminátor: Temný osud (2019) T 15:20 18:00 20:40
Vlastníci (2019) 15:10 17:20 19:30 21:40
Zombieland: Rána jistoty (2019) T 17:40 21:40
Ženská na vrcholu (2019) 14:30 16:50 18:30 20:50

Praha - Cinema City Nový Smíchov

tel. 255 742 021, Plzeňská 233/8, Praha mapa
čtvrtek 21.11.2019
Addamsova rodina (2019) D 12:10 14:10
Amnestie (2019) 16:20 19:00
Bitva u Midway (2019) T 21:40
Depeche Mode: SPIRITS in the Forest (2019) T 19:30
Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019) T 19:10 21:30
Joker (2019) T 15:50 18:30 21:10
Le Mans '66 (2019) T 13:20 16:30 20:15 21:40
Ledové království II (2019) D, 3D 12:15 14:30 16:45
Ledové království II (2019) D 12:30 13:30 14:00
14:45
15:45 17:00 18:00 19:15
Ledové království II (2019) T 16:15 18:30 20:45
Poslední aristokratka (2019) 12:30 14:50 17:20 19:40
První zrádce (2019) T 12:40 15:40 18:40 21:40
Stáhni a zemřeš (2019) T 22:10
Terminátor: Temný osud (2019) T 22:00
Vlastníci (2019) 12:50 15:00 17:10 19:20 21:30
Zloba: Královna všeho zlého (2019) D 13:20
Ženská na vrcholu (2019) 14:10 16:30 18:50 21:10
Le Mans '66 (2019) T 17:45 20:50
Ledové království II (2019) D, 3D 13:15 15:30

Praha - Cinema City Slovanský dům

tel. 255 742 021, Na Příkopě 859/22, Praha mapa
čtvrtek 21.11.2019
Addamsova rodina (2019) D 12:40 14:40
Amnestie (2019) 22:00
Bitva (2019) T 20:30
Bitva u Midway (2019) T 18:45
Depeche Mode: SPIRITS in the Forest (2019) T 20:00
Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019) T 18:10 21:00
Joker (2019) T 15:00 17:30 21:30
Le Mans '66 (2019) T 12:20 15:30 18:40 21:50
Ledové království II (2019) D 12:00
12:30
14:15
14:50
Ledové království II (2019) T 12:45 15:00 17:15 19:30
Ledové království II (2019) D, 3D 16:30
Poslední aristokratka (2019) 13:20 15:50
První zrádce (2019) T 14:20 17:00 20:00 21:40
Sněžný kluk (2019) D 12:00
12:50
Stáhni a zemřeš (2019) T 22:00
Vlastníci (2019) 12:20 14:30 16:40 18:50 21:10
Ženská na vrcholu (2019) T 12:00 14:30 16:45

Praha - Cinema City Zličín

tel. 257 950 966, Řevnická 121/1, Praha mapa
čtvrtek 21.11.2019
Addamsova rodina (2019) D 15:40
Amnestie (2019) 14:30
Bitva u Midway (2019) T 16:50 21:30
Depeche Mode: SPIRITS in the Forest (2019) T 19:00 21:10
Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019) T 19:40 21:10
Joker (2019) T 21:00
Le Mans '66 (2019) T 14:40 17:50 20:00
Ledové království II (2019) D 14:00
14:30
15:30 16:45 17:45 19:00
Ledové království II (2019) D, 3D 16:00
Ledové království II (2019) T 18:15 20:30
Poslední aristokratka (2019) 16:30 21:30
Sněžný kluk (2019) D 14:20
Stáhni a zemřeš (2019) T 17:10 19:20
Terminátor: Temný osud (2019) T 17:40 20:20
Vlastníci (2019) 14:50 17:00 19:10 21:20
Zloba: Královna všeho zlého (2019) D, 3D 14:20
Ženská na vrcholu (2019) 16:10 18:50

Praha - Dlabačov

tel. 233 102 991, Bělohorská 125/24, Praha mapa
čtvrtek 21.11.2019
Bitva u Midway (2019) 20:00
Gauguin na Tahiti - ztracený ráj (2019) 16:00
Vlastníci (2019) 18:00

Praha - Edison Filmhub

Jeruzalémská 1321/2, Praha mapa
čtvrtek 21.11.2019
Bezstarostná dívka (2019) 21:00
Bídníci (2019) 19:00
Cesta na Měsíc (1902) 12:30
Neznámá dívka (2016) 16:30
Podivuhodná cesta (2011) 12:30
Slitování (2019) 14:15

Praha - Evald

tel. 221 105 225, Národní 60/28, Praha mapa
čtvrtek 21.11.2019
Abstinent (2019) 16:00
Jiří Suchý - Lehce s životem se … (2019) 14:00
Slitování (2019) 21:00

Praha - Francouzský institut

tel. 221 401 011, Štěpánská 644/35, Praha mapa
čtvrtek 21.11.2019
Chvála Bohu (2018) 20:00
Pokoj 212 (2019) 18:00

Praha - Imax

tel. 255 742 021, 255 742 022, Vinohradská 1612/149, Praha mapa
čtvrtek 21.11.2019
Le Mans '66 (2019) T 18:40 21:50
Ledové království II (2019) D, 3D 12:00 14:15 16:30

Praha - Kino Lucerna - Praha

tel. 224 216 972, Vodičkova 704/36, Praha mapa
čtvrtek 21.11.2019
Bílá jako padlý sníh (2019) 20:30
Láska bez bariér (2018) 18:00
Láska na druhý pohled (2019) 16:00
Nejlepší léta jednoho života (2019) 18:30
Poslední aristokratka (2019) 15:45
Sólo (2019) 20:15

Praha - Kino Radotín

tel. 257 910 322, Na Výšince 875/4, Praha mapa
čtvrtek 21.11.2019
Depeche Mode: SPIRITS in the Forest (2019) 20:00
Vlastníci (2019) 17:30

Praha - Kino Účko

tel. 725 936 914, K sokolovně 201/8, Praha mapa
čtvrtek 21.11.2019
Amnestie (2019) 19:30

Praha - Mat

tel. 224 915 765, Karlovo nám. 285/19, Praha mapa
čtvrtek 21.11.2019
Jiří Suchý - Lehce s životem se … (2019) 16:30
Vlastníci (2019) 20:30
Zde jsou lvi (1958) 18:30

Praha - Modřanský biograf

tel. 245 008 034, U Kina 44/1, Praha mapa
čtvrtek 21.11.2019
Depeche Mode: SPIRITS in the Forest (2019) 19:30
Vlastníci (2019) 17:30

Praha - Městská knihovna

tel. 222 113 555, Mariánské nám. 98/1, Praha mapa
čtvrtek 21.11.2019
Tintoretto – rebel z Benátek (2019) 17:00
Vlastníci (2019) 19:00

Praha - Premiere Cinemas Praha Hostivař

tel. 728 682 909, Švehlova 1391/32, Praha mapa
čtvrtek 21.11.2019
Addamsova rodina (2019) D 13:50 15:45 17:40
Depeche Mode: SPIRITS in the Forest (2019) T 19:00
Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019) T 20:30
Joker (2019) T 21:40
Ledové království II (2019) D 14:20 15:10
15:55
16:40 17:30 18:15
Ledové království II (2019) D, 3D 14:45
Ledové království II (2019) T 19:50
Poslední aristokratka (2019) 15:00 17:20 19:40
Sněžný kluk (2019) D 14:10
Terminátor: Temný osud (2019) T 20:45
Vlastníci (2019) 16:20 18:30 19:55
Ženská na vrcholu (2019) 17:00 19:20
Le Mans '66 (2019) T 14:00 17:10 20:20

Praha - Světozor

tel. 224 946 824, Vodičkova 791/41, Praha mapa
čtvrtek 21.11.2019
Alice a starosta (2019) T 18:30
Joker (2019) T 15:15
Loni v Marienbadu (1961) T 18:00
Modlitba (2018) T 16:00
Parazit (2019) T 13:15
První zrádce (2019) T 12:45 17:45
Staříci (2019) 16:00
Tintoretto – rebel z Benátek (2019) T 13:15
Vlastníci (2019) 21:00
Wellness (2019) T 21:00
Zatoulaný (2018) 20:15