Česko Slovensko má talent 9

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní / Zábavný
Česko / Slovensko, 2021, 75 min

Česko Slovensko má talent (ČSMT) je nejúspěšnější světová talentová show, která se letos po loňské koronavirové odmlce dočká své už 9. řady. Složení poroty zůstává stejné – Jakub Prachař, Marta Jandová, Diana Mórová a ostřílený Jaro Slávik. Nově se vedle Davida Gránského představí jako moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská. Porotci budou moci opět využít zlatý bzučák, který účastníka pošle rovnou do finále, a nebude chybět ocenění Zlatý Pátrovič pro nejzapálenější soutěžící. Na scéně se znovu objeví legendární postavička a účastník všech ročníků – pan Pátrovič. S jakou písní a náladou přijde tentokrát? Účinkující přijeli z celé Evropy, ale také z USA, Austrálie, Afriky, Brazílie, Japonska nebo Izraele. V minulých ročnících se hlásili kromě Čechů a Slováků nejvíce občané Ruska, Ukrajiny a Polska. Letos svůj talent chtěli z cizinců nejvíce předvést trochu překvapivě Španělé. Další novinkou na Prima online bude možnost nahlédnout do zákulisí show a podívat se na účinkující i porotu trochu netradičně, a to díky Marianě Prachařové. Tisíce lidí prošly předcastingem v českých a slovenských městech už v loňském létě a také online castingem. Tradičně se nejvíce přichází prorazit se zpěvem a tancem. V aktuálním ročníku se objevilo více silové akrobacie a podívaná to bude nejen parádní, ale i dechberoucí. Podaří se někomu z Česka konečně přerušit šestiletou nadvládu Slováků? (TV Prima)

Handle

Jako mazec. Absolutně nechápu, proč vlastně tenhle pořad ještě vzniká - vykopne se milion castingových dílů, kde se použije mraky soutěžících z xxx zahraničních formátů, dále vystoupí mraky netalentovaných soutěžících, kteří samozřejmě nesoudně dostanou 4x ANO, no a potom si zmáčknou 6 buzzery, kteří automaticky postoupí do ehm... "finále". Po tom, co totiž dokoukáte milion castingových dílů, tak proběhne "semifinále", což je jen o tom, že porota vybere (z těch xxxxxxxxxx soutěžících, kterým bůh ví proč řekla ANO) pár random soutěžích, no a diváci mají právo vybrat konečně alespoň 2 z nich do toho "velkolepého finále" s 6 buzzery. :D Takže 1 večer a 8 čísel, které si vlastně zvolila porota (produkce), diváci si to teda odhlasují a šlus. Nechápu, koho tohle vůbec může bavit a jak to vlastně může splnit licenci Got Talent. Je to fakt ztráta času v té nejčistší podobě a vlastně mi je i dost líto soutěžících, kterým za současného konceptu tato soutěž nemůže nic přinést. ()

Eliott odpad!

Náhodou jsem v televizi chytil část, kdy paní sice nevydala úplně nejlepší výkon, ale budiž. Co mi však přišlo nechutné, byla reakce poroty. Několika minutové zesměšňování vedené Jakobem Prachařem, bylo zakončeno čtyřmi kříži a otázkou, která mne zvedla ze židle: ,,kdybyste měla svůj dnešní výstup na procenta zhodnotit, kolik by to asi tak bylo?" Si dělá prdel ne? A víš ty šašku kolik procent má přihlouplej pořad kde děláš porotce? Právě teď již neobhajuji zmíněnou paní, která byla opravdu příšerná. Ale do očí bijící je, že ačkoli úspěchy porotců nejsou nijak velké a ani jeden z nich talent stejnak nepozná, tak si tam sedí hezky za stolem se samolibými obličeji a tváří se, jako by snad snědli veškerou moudrost světa. Režie tomu také moc nepomáhá, neboť neuvěřitelně tlačí na pilu a až zoufale se v obecenstvu snaží vzbudit nějaké emoce. V poslední řadě ještě zmíním moderátory, kteří spolu tvoří snad tu nejzbytečnější dvojici jakou jsem kdy viděl. Již to by stačilo, abych tuto soutěž považoval za televizní dno, ale schválně zkuste sami nahlédnout za oponu a přečíst si například jak jsou s podepsanými smlouvami spokojení výherci a nebo proč vlastně polovina soutěžících ani nehovoří česky.  5% ()

castor

Vážně? Pořád tolik talentů? Soudnost šla dávno stranou. Kdo posoudí, co je talent, co obyčejná píle a co prachobyčejné hazardování s vlastním zdravím? Každé dítě, ač předvede cokoliv, prakticky automaticky postupuje, kdokoliv se „silným“ příběhem á la umřel mi otec/teta/morče zrovna tak. Postup z castingových kol pro soutěžící nemá žádný význam, samotné vyvrcholení každé série je pak ohromný průšvih. Porota dál nepřirozeně huláká, máchá rukama a permanentně stoupá. Zůstává aspoň vtipně trefný Jakub Prachař. ()

Arsenal83

Ešte to nenarazilo na úplné dno, ale porota už púšťa kohokoľvek. Hlavne ak je to príslušník menšiny, vtedy sú standing ovations aj 10 minút a Slávik ohýba chrbát hlavne pred osadníkmi z Luníka, ako by to boli najtalentovanejší ľudia na svete. Rovnako tak veľmi vľúdny je aj k úchylákom, ale tu sa nie je čo čudovať, veď medzi nimi začínala jeho kariéra. O tuposti Mórovej sa rozprávať ani nemusíme. ()

SOLOM.

Upadající kvalita této show je zřejmá již několik ročníků. Když to celé odstartovalo, bylo to zajímavé, nové, zajímavé. Postupem času z toho udělali už jen taškařici. Slávik již vyčpěl, Prachař byl (je) mnohem lepší komentátor a muzikant, než porotce, Jandová ještě jakžtakž, Dianka za celou dobu co je v porotě, zaujala snad jen svým vystoupením v převleku a sem tam odvážným výstřihem…Gránský v pohodě, ale proč k němu vrazili Alagič, to mi rozum nebere. Ta kromě toho že chrápala s pár celebritami a má děcko s Rytmusem nic nikdy nepředvedla. Co se letošních vítězů týče – byli tam rozhodně lepší talenti, tím ale nechci snižovat kvality taneční skupiny Diamonds…Další řadu už prosím ne!!! ()

Lukrecie

Pokud bych měla hodnotit porotu, musela bych dát 0  tedy ODPAD za její neprofesionální chování a nedostatek empatie (kromě Marty)! Kdy se věčně účinkujícím posmívají a pohrdají jimi jako by sami byli polobozi či co, je to trapné a nedůstojné. Ani neví, kdo před nimi stojí! Nejvíc mě baví, když jim to pak soutěžící natře. 🤭🥳😈😛😜 Dávám 2* kvůli soutěžícím. Na druhou stranu někdy jsou tam opravdu jedinci bez špetky talentu a soudnosti. Ti tam opravdu nemají co pohledávat. ()

UncleG odpad!

On nám, soudruzi, ten talentový genfond za těch devět let značně prořídl, že? ... Tuhle televizní žumpu jsem od pradávna nikdy nesledoval, ale člověk sem tam (chca necha) narazí na nějaký ten útržek. Takovým překrásným střípkem z mozaiky, který se mi posledně zasekl do paty, byl výběr toho nejlepšího z deváté série. Pořadem "Československo má Slivestra" nás oblažila TV Prima poslední den roku 2021. Člověk se občas rád trýzní, ale míň bolestivé než sledovat tenhle "vrchol zábavy", by bylo vydloubat si lžící bulvy a vyjít do ulic se zapálenými dělbuchy v očních jamkách. Pamatuju si  jakési artistiní trio svalovců, kteří předvedli dohromady čtyři nejisté, šmajdavé zvedačky... Několik velmi průměrných zpěváků, kteří dostali od poroty standing ovation, zamtímco Jaroslávek se tvářil, že neví, kde je a co se děje. Pak nějakého bulhara, co rozstřelil balónek kuší . Porota byla u vytržení, zatímco Jaroslávek od samého překvapení opět vypadal, že neví, kde je a co se děje. A pak tam přišla nějaká rómská uklázečka se záměrem zpívat, a byla nadšeně puštěna dál, aniž by zazněl jediný tón písně. Pak už divák sám neví, kde je a co se kolem něj děje... Tenhle pořad může zachránit už jen eutanázie. ()

angel74

Úroveň této reality show se mi zdá rok od roku horší. Jednotliví porotci se předhánějí v tom, kdo bude trapnější, o moderátorech raději ani nemluvím. Dívám se spíš už jen ze setrvačnosti. V té záplavě podivných soutěžících se totiž občas objeví někdo opravdu talentovaný. (40%) ()

Skuby47

Smutná záležitost. S různými typy reality šou se roztrhl pytel. Umělci nic nového nevymyslí a tak nás baví těmito pořady. V řadě z nich se jenom řeční a vymýšlejí se různé historky, které se nikdy nestaly,  jiné fungují jako seznamka, přehlídka kutilů, kuchařů, pekařů či cukrářů. V tomto případě jde o přehlídku amatérských talentů, no zkrátka, diváci bavte se sami, my na to budeme za vysoké honoráře dohlížet. ()

fabecc1222

Řekl bych, že tato série byla z dosavadních ta nejslabší, možná už je čas si připusit, že tahle show už by měla skončit, nebo minimálně by měla být vysílána s většímí časovými rozestupy. Když vezmu catsingová kola, tak se tu opakují stále stejné neduhy, těžké dětství = postup, dítě = postup, dement = postup... Ale postup letos v podstatě nic neznamenal, protože do finále se stejně postupovala skrze zlatý buzzer, a to hned 6x, takže přes klasické ANO se dostali do finále jen dva lidi v následném diváckém hlasování...Kdo to celé korunoval, tak byla Jasmina Alagič, jakožto naprosto jednoznačně nejhorší moderátorka, která se kdy v podobné show u nás objevila, už nikdy víc prosím. Když se podíváme na samotné finále, tak výběr byl podle mého těžce průměrný, výjma vítězů tam opravdu nebylo moc z čeho vybírat. A kdo by zasloužil 4x křížek? Tak to je samotná TV Prima. Na Primě už se po několikáte rozhodli, že bude lepší, když finále odvysílají ze záznamu. Člověk si řekne OK, tak to jsou čeští soutěžící pěkně v loji (nakonec teda češi vyhráli,takže beru zpět). K tomu si řekne, OK, tak nebudu sledovat dané soc. sítě a podobné věci, abych nevěděl, kdo vyhrál. No a oni zprávu o tom, kdo vyhrál, dají do svých hlavních zpráv ještě před přenosem!!! To opravdu svět neviděl. Tak když o to nemáte zájem, tak to nevysílejte.... ()

MichelSmith

Odkedy nám Jaro prešiel z gay porna do showbiznisu ho svrbí zadok,nepríjemne z horúceho poroctcovského kresla a nehasne ani z retrospektívnych občasných hravých ružovo slonových nočných návratov do mladosti,preto sa dal na stand up comedy aby stretol Janka Gorduliča,ktorý je podla mňa takisto ko...t ! ()

filipvrbik odpad!

Jestliže postoupili i ti Yumbo Dump se svými zvuky těla, tak je i odpad moc... Totální dno, hlavně porota je příšerná - ještě mnohem horší, než superstar! ... 0% ()

milwaukee odpad!

Ne, ne, ne a ještě jednou ne. Prachař občas řekne něco rádoby inteligentního, ale moc se mu to nedaří. Evidentně na to nemá. Jaroslávik (kdo to vůbec je?), když předstírá překvapení a vyvaluje oči, vypadá jako když kocour sere do řezanky. A Jandovou tam snad berou, aby netrpěla hladem a přilepšila si na důchod. Podle toho, jak je zmalovaná, asi musí zakrývat vrásky a stařecké skvrny. Jinak to není možný. Při jistém úhlu nasvícení vypadá jako z vosku. Gránského Wau jak tak krásně čekatelné, protože se opakuje v celkem pravidelných intervalech. Transka Ginzilla, kterou jsem zaregistroval, a která měla být snad třešnička na dortu, působila spíš jako sranec po měsíčním pojídání prošlých olomouckých tvarůžků. Jaroslavík opět vyvaloval bulvy, jako by se s ní (s ním) měl potřebu pářit. Jeden z dílů mi přišel, že v rámci jistých nařízení bylo potřeba vytvořit týden romské kultury. Dost často si pokládám otázku, jestli soutěžící ze ztrapňování sebe sama dostávají nějaký obolus, nebo to snad dělají z dobré vůle, aby měli víc lajků na Fakebůku a na TýTrubku. Kýčovitost, trapnost, ubohost a šest půlek (čti tři prdele) reklamy. A to se týká všech pokračování. Až tak hluboko jsme klesli? ()

ModryPlamen

Myslel som si, že keď bude mať show tú jednoročnú pauzu s koronou, že sa to troška vylepší. Kdeže, je to rovnaké ako posledné štyri ročníky. Problém nie je v porote či v pravidlách, proste ma to prestáva baviť. Vlastne je tu len jedna zmena na moderátorskom poste, a to tá, že Lujzu nahradila akási Jasmina Alagič. No, pretože sa nevenujem a ani nemám chuť sa venovať “horným 10000”, musel som si vyhľadať, o koho vôbec ide. Výsledok krátkeho hľadania na Googli: Modelka z Bosny a manželka Patrika Vrbovského. Ak dovolíte, viac sa v tom nemienim hrabať. Na rozdiel od minulých ročníkov nám tu pribudli otravné všadeprítomné odkazy na Facebook a Instagram, zrejme preto, aby nalákali mladé publikum. Ak tu mám dať za niečo aspoň nejaké pozitívne hodnotenie, tak za súťažiacich, aj keď neviem odkiaľ sa z 15 miliónového Československa stále berú. Ešte dám budúci jubilejný 10. ročník, ale tam to zrejme skončí, pretože v súčasnosti sa venujem animákom a domácim TV show som sa ku dňu 30.10.2021 prestal venovať. Pozn. 10. sériu som síce ohodnotil, no komentár k nej už písať nebudem. Len napíšem, že je ešte horšia ako táto. A to si človek stále myslí, že už horšie byť nemôže. ()

MT_Y

Tahle řada je dle mého názoru divná, prve musím říct, že moderátoři (David a Jasmina) mi přijdou že neumějí úplně spolupracovat (alespoň tam to na mě působí), vůbec neprojevují emoce ani humor, prostě mi přijde že tam "Prostě jen jsou". Já neříkám že ty vystoupení jsou špatná, ale pardon je to CZSK talent, takže soutěžící by dle mého měli umět alespoň česky nebo slovensky, pak mi nepřijde úplně fér KDYBY NÁHODOU to tam vyhrál nějaký cizinec. Dále jen, Jakub je dle mého názoru docela dobrý herec a dobrý dabér, ale jak se letos předvádí a chová jako porotce, no na pár facek. Marta, no furt mi tam chybí Lucie, Marta já nevím proč a možná se to zdá jen mě, ale mě tam prostě nesedí (není zlá, je lidská, ale prostě mi tam nesedí). Jaro, já nevím no, to je takový prostě Jaro 😁. Nevím, moderátoři, Jakub, cizinci, nic nového, atd...jediné co je možná pozitivní jsou některá vystoupení. Prostě nemůžu jinak no.... 2 hvězdy letos 20% ()

Kokutek odpad!

Chcu malou jednonohou sirotčí cigánečku, co vyfikne voperní árii, až se z toho zesere celá aréna! Chcu pořádnýho dojemňáka, abych mohl smrkat do kapesníků. A k tomu zlatej bazr. ()