Gazela2

Ze začátku je děj dost nudný, ale jakmile si syn uvědomí, že může změnit historii, nastává super jízda a divák se nemůže odtrhnout od obrazovky. Moc zajímavé téma. ()

eoj

SPOIL warning - lehkej. Hodnej kluk - poliš - jednoho dne najde doma vysílačku po tragicky zesnulém otci a díky větší sluneční erupci se s její pomocí s otcem kontaktuje. Díky informaci, kterou otci předá, mu zachrání život a zjistí, že může minulost změnit. Když už tlachání s taťkou začíná být pěkná nuda, rozjede se kriminální zápletka, která film oživí. S přibývajícími minutami, jsem si ale říkal a "and that's it?". Přesto je to podohová krimi, lehce oživená celkem hloupočkou a nekomplikovanou sci-fi zápletkou. Na druhou stranu musím přiznat, že mě svou nekomplikovanmostí film trochu překavpil - očekával jsem, jak se bude "chief" vyrovnávat s množícími se realitami v jeho hlavě, ale tvůrci - nebo možná producenti? - se rozhodli tohle neřešit. ()

JaninaM

Byla jsem mile překvapená. Úžasný nápad skvěle zpracovaný a všichni herci zahráli skvostně. Není co dodat, takhle by to mělo vypadat vždy. ()

DJBart

Tento film jsem viděl poprvé až asi v roce 2007, ale stále se řadí k jednomu z TOP filmů v mé sbírce. Originální příběh, napínavé od začátku do konce a závěr? Ten tam trošku pokulhává, ale tak ještě se to dá překousnout. Dennis Quaid se mi naposledy takhle líbil ve Vnitřním vesmíru. James Caviezel po herecké stránce žádný extra výkon, ale na kvalitě filmu to nekazí. Dávám tedy za 5*, hlavně skrz nápad. ()

bastardius

V životě jsme přišli o mnoho věcí, nebo lépe řečeno staly se události, které bychom rádi změnili. Proto beru tento snímek z části jako sen, jako věci z našeho podvědomí, nebo nevědomí, které nás provázejí celý život a tu a tam si vzpomeneme a řekneme si: "Co kdyby....." Nehledě na to, že je to žánrově dokonale zpracováno. Yahooo :-) ()

daetoxx

Super cyhtlavej film s vynikajícím scénářem, napínavou atmosférou, atd atd.. I když mírně nelogickej, ale o to víc vtipnej, s totálním HAPPY ENDEM. PS: Kdyby to John s Frankem podělali tak, že by za ty vraždy zavřeli Franka a přivedlo by to krach celý rodině a stala by se z toho neskutečně smutná balada, dal bych asi 5*...ale jako jinak těch 80% co tu ten film má je spravedlivejch! ()

Felsenberg

I přes výborné herecké obsazení pro mne nezajímavé a americky jednoduché a předvídatelné. Podobných filmů je několik a jsou lepší. ()

Ajbell

Za celý čas som nemohol oči odtrhnúť od obrazovky. Také to bolo pútavé. Veľmi originálny a jedinečný film so skvelým Quaidom a Cavielezom. Vidieť, že každý okamih filmu bol skvele prepracovaný, aby všetko, minulosť i prítomnosť, do seba zapadalo. Za mňa určite plný počet. ()

Mr.Neutron

Propracované psychologické drama o mindrácích syna, které přináší ztráta otce v dětství. Vše na pozadí poruchy časoprostoru, která umožňuje přenos zvuku. Značné nelogičnosti smazává brilantní výkon hlavních hrdinů. Závěr velmi napínavý, byť zbytečně dovedený polopaticky do konce, který spíše sedí rodinnému filmu než dramatu či thrilleru. Poselství: 8/10 zodpovědných otců doporučuje nebát se velké skluzavky... ()

rass

Dobrý, zajímavý nápad. Velmi solidně zahrané dvojicí hlavních představitelů. Koukatelný film, poněkud znehodnocený závěrečným zbytečným příprdkem... ()

Crocodylus

3/5 priemerne po vsetkych strankach, nenadchne - nesklame... pokial nemate nic lepsie na praci a chcete zabit cas, Frequency je dobra volba :) ()

J1R1K04

Frekvence je ten typ snímku, který na první pohled působí opravdu nenápadně, ale při projekci vás uchvátí, nebo aspoň tak jsem to měl já... Je to totiž absolutně geniální mysteriozní thriller s nádechem sci-fi po všech stránkách! Vynikající, originální, překvapivě inteligentní, postupně gradující scénář, který diváka na začátku vtáhne a až do konce mu nedá vydechnout. Velmi slušné herecké výkony obou hlavních představitelů, ale i představitelé vedlejších postav jsou vcelku slušní. Pro někoho možná řemeslná a průměrná, pro mě ale téměř výborná režie Gregoryho Hoblita. Hodně se povedla také detektivní zápletka, která by možná někomu mohla vadit, ale já si jí osobně opravdu užil. A závěr? Je mi jasný, že většina zdejších filmových kritiků bude remcat, ale mě se osobně závěr líbil moc, navíc to působí jako logické vyústění příběhu, tak nevím, co víc by jste od toho sakra chtěli… Napětí funguje na výbornou, navíc je to svižné a neuvěřitelně zábavné, proto s radostí a čistým svědomím uděluji maximální hodnocení. ()

megacik

Chýbal mi moment prekvapenia a emócie. Ale nie mne osobne, ja som bol filmom príjemne prekvapený, ale jednotlivým osobám vo filme. Na druhej strane to možno len tak zle zahrali. A čím sa film blížil ku koncu, tým to bolo horšie. Na konci by som bol radšej, keby kamerovali prekvapené tváre protagonistov(a emócie, ktoré tam vôbec neboli), namiesto 5 minútového hmlistého vykresľovania toho, ako sú všetci štastní. Pripadalo mi to potom, akoby to, čo sa stalo, brali úplne v pohode...Čože, syn volal z budúcnosti? Fajn, tak ho pozdravuj :)) 70% ()

Charliesed

Viděno před nějakou dobou. Fajn, zábavný film, ale naneštěstí zkažený přehnaně přeslazeným koncem – zničilo to určitý dojem z filmu. ()